پولاد کیمیایی درباره جشنواره فجر و فیلم جدید پدرش توضیح داد

پولاد کیمیایی پولاد کیمیایی بازیگر سینما در خصوص روند برگزاری جشنواره فجر طی چند سال اخیر گفت: «جایگاه جشنواره فیلم فجر برای ما به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی بسیار مهم است اما در طول چند سال اخیر اتفاق خاصی افتاده و شاهد این هستیم برخی کارگردان‌ها فیلم‌های خود را به جشنواره نمی‌دهند و به جای […]

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر سینما در خصوص روند برگزاری جشنواره فجر طی چند سال اخیر گفت: «جایگاه جشنواره فیلم فجر برای ما به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی بسیار مهم است اما در طول چند سال اخیر اتفاق خاصی افتاده و شاهد این هستیم برخی کارگردان‌ها فیلم‌های خود را به جشنواره نمی‌دهند و به جای آن‌ها جوان‌ها وارد عرصه شدند و به نوعی به میدان رقابتی جوان‌ها تبدیل شده است.»

کیمیایی در پاسخ به این سوال که چرا نسبت به سال‌های قبل پرکارتر شده، گفت: «مدتی در سینما کم کار بودم چون دغدغه ساخت فیلم داشتم که متاسفانه قسمت نشد، آن فیلم خاص را بسازم. چون از لحاظ تولید سنگین بود و پس از حدود دو سال متوقف شد.»

او ادامه داد: «البته در این دو سال کار پیشنهاد شد اما چون کارگردانی را از دست می‌دادم نپذیرفتم. امسال شرایط متفاوت شد و بحث همکاری با فیلم سهیلی به میان آمد. خوشبختانه هم از بازی در کاری کمدی لذت می‌بردم و هم گروه و سناریو حرفه‌ای بودند.»

بازیگر «گشت ارشاد» عنوان کرد: «در مورد «خفه‌گی» نیز بگویم سال‌ها قرار بود همکاری جدیدی با جیرانی شکل بگیرد که پیش نمی‌آمد اما خوشبختانه امسال رقم خورد و فکر می‌کنم جزو بهترین فیلم‌های جیرانی باشد. چون سر راست، محکم و قوی است و در زمینه قصه حرفی می‌زند که لکنت ندارد.»

بازیگر «رییس» در خصوص حواشی فیلم مسعود کیمیایی تصریح کرد: «در ابتدا قرار نبود بازی کنم و حتی اعلام کردم چون کماکان بحث فیلمسازی وسط بود. منتهی شرایطی پیش آمد که بازی کردم و اتفاقا از لحاظ تجربه جدید در نقش و فضا نتیجه خوبی داشت.»

او در خصوص سکانس‌های باقی مانده در «قاتل اهلی» و اینکه برخی شنیده‌ها حاکی از کیفیت بالای این فیلم دارد، عنوان کرد: «سه یا چهار سکانس از این فیلم باقی مانده که فقط مربوط به بازی من نیست و مربوط به دیگر بازیگران نیز است، این فیلم در جهان کیمیایی متفاوت است.»

کیمیایی افزود: «این فیلم از یک نفر دیگر در موقعیت دیگری حرف می‌زند که این جذاب است. شما با قهرمانی که همیشه از کیمیایی در ذهنتان است، روبرو نیستید. در واقع این شخصیت مذهبی قصه در فضایی درگیر پاپوش می‌شود و در کنار آن چند شخصیت جوان محوری به روند قصه کمک می‌کنند که در دل این ماجراها یک عاشقانه ای رقم می‌خورد.»

این بازیگر اضافه کرد: «متاسفانه و فارغ از هر حاشیه‌ای و به عنوان بازیگر این فیلم به دلیل اتفاق تلخی که افتاد به دلم نچسبید، چون در برهه‌ای از شما برای بازی دعوت می‌کنند و فیلمنامه‌ای به شما می‌دهند که آن را از هر لحاظ دوست دارید و با وجود خستگی، باعث جذب شما می‌شود و فکر می‌کنید اتفاق جدیدی پس از آن رقم می‌خورد اما به یکباره تهیه‌کننده می‌گوید ترجیح می‌دهم چند سکانس نباشد، این موضوع تمام معادلات شما را به هم می‌ریزد.»

کیمیایی تصریح کرد: «اگر یک سری اتفاق تلخ برای فیلم نمی‌افتاد و با تمام قوا وارد جشنواره می‌شد، اتفاقات بزرگتری برای آن می‌افتاد. اما با این نقص هم کسانی که دیدند راضی بودند و توانسته نظر هیئت انتخاب را جلب کند.»

خبرآنلاین

اخبار مرتبط:

خاطره پولاد کیمیایی از ازدواج مجدد پدرش:مادرم را می‌دیدم که گریه وبا تلفن صحبت می‌کند+تصویر

افشاگری پولاد کیمیایی از داشتن یک خواهر ناتنی به نام گیلدا + عکس

مسعود و پولاد کیمیایی از زندگی شخصی شان می گویند !

عکس‌های متفاوت از پولاد کیمیایی، حامد بهداد و طناز طباطبایی

پولاد کیمیایی در فیلم جدید پدرش حضور نمی یابد+عکس

پولاد کیمیایی درباره جشنواره فجر و فیلم جدید پدرش توضیح داد

    مطالب مرتبط: