مشاهده : 70رسانهRSSاشتراک:

گفت و گو با حیوان‌گردان! سریال نوروزی مدیری

گفت و گو با حیوان‌گردان! سریال نوروزی مدیری
متن و حاشیه سریال نوروزی مهران مدیری سینمای ما – شبکه سوم یکی از موفق‌ترین شبکه‌های تلویزیون در عرصه ساخت سریال‌های مناسبتی است. معمولا سریال‌های مناسبتی این شبکه چه در ایام نوروز و چه در ماه رمضان از لحاظ میزان رضایت‌مندی مخاطبان جزو سریال‌های اول یا دوم بوده‌اند. اما آنها برای نوروز ۸۷ خواسته‌اند تا […]

متن و حاشیه سریال نوروزی مهران مدیری

سینمای ما – شبکه سوم یکی از موفق‌ترین شبکه‌های تلویزیون در عرصه ساخت سریال‌های مناسبتی است. معمولا سریال‌های مناسبتی این شبکه چه در ایام نوروز و چه در ماه رمضان از لحاظ میزان رضایت‌مندی مخاطبان جزو سریال‌های اول یا دوم بوده‌اند. اما آنها برای نوروز ۸۷ خواسته‌اند تا یک برگ برنده رو کنند. آنها می‌خواهند با مهران مدیری و مرد هزارچهره‌اش بهترین شوند.
۱- مهران مدیری معمولا کار بد و ضعیف ندارد. بعضی از کارهایش شاید انتظارات را برآورده نکرده باشد؛ اما غیرقابل دیدن نبوده. مثل «جایزه بزرگ» که کار چندان موفقی در قیاس با کارهای اخیر او به حساب نمی‌آید. این مجموعه نوروزی با وجود بهره‌بردن از بازیگرانی مثل رضویان و شفیعی‌جم نتوانست آن طور که باید و شاید طرفداران سریال‌های مدیری را راضی کند.
جایزه بزرگ به نوعی اولین مجموعه مدیری بود که در آن داستانی دنباله‌دار روایت می‌شد و او حالا پس از چند سال بار دیگر سریالی با داستانی دنباله‌دار را برای نوروز شبکه سوم می‌سازد. سریالی با نام «مرد هزارچهره» که خودش در آن در ۱۴ نقش متفاوت ظاهر شده است. سریالی که از ظواهرش پیداست که کاری متفاوت و جذاب خواهد شد، به خصوص آنکه او در این مجموعه از چند چهره شناخته شده نیز استفاده کرده است.
۲- مدیری تقریبا از اوایل دی‌ماه درگیر پروژه نوروزی خود شد. در همان ایام فقط خبری منتشر شد مبنی بر ساخت سریالی از سوی او برای نوروز شبکه سوم و تنها اطلاعات موجود از کار هم همکاری او با حمید و مجید آقاگلیان به عنوان تهیه‌کننده در مطبوعات منتشر شد. چند روز بعد یکی از خبرگزاری‌ها ترکیب بازیگران مجموعه را که در آن زمان هنوز نامی برایش انتخاب نشده بود اعلام کرد که در واقع بازیگران نام برده شده، همان تیم بازیگری چند کار اخیر بودند. مثل سیامک انصاری، سحر جعفری‌جوزانی، محمدرضا هدایتی، سعید پیردوست، هادی کاظمی، نادر سلیمانی، نصرالله رادش و … در پی این خبر، خبرگزاری دیگری اعلام کرد که مهران مدیری در این مجموعه از بازیگران شناخته شده و مطرح سینما استفاده می‌کند که در پی همین خبر از حضور امین حیایی و خسرو شکیبایی در چند قسمت از این مجموعه خبر داد. این اخبار هیچ‌گاه نه از سوی تولیدکنندگان مجموعه به شکل صددرصد تایید شد و نه آن را تکذیب کردند. بعدها از گوشه و کنار خبر رسید که علاوه بر امین حیایی، همسرش نیلوفر خوش‌خلق نیز در این مجموعه بازی دارد. حامد بهداد و حتی پرویز پرستویی دیگر بازیگران سرشناسی بودند که از آنها برای حضور یکی، دو قسمتی در این مجموعه خبر داده می‌شد، نکته جالب دیگر در میان اسامی بازیگران حضور سیدجواد رضویان بود، کسی که در دو کار قبلی مدیری یعنی «شب‌های برره» و «باغ مظفر» همکاریش در آخرین دقایق با این پروژه‌ها منتفی شده بود و امسال هم خودش به عنوان کارگردان مجموعه «قرارگاه مسکونی» را برای نوروز شبکه تهران آماده داشت، به همین دلیل حضور او در این مجموعه کمی عجیب به نظر می‌رسید. در هر حال مدیری با وجود همه این شایعات کارش را ادامه داد.
۳- سکوت خبری سریال‌های مدیری توسط عوامل آن معمولا در آستانه پخش مجموعه شکسته می‌شود و درهمین ایام است که صحت و سقم شایعات پیرامونی مجموعه مشخص می‌شود. شاید اولین نکته‌ای که همگان بخواهند از آن مطلع شوند، ترکیب بازیگران مجموعه باشد. همین ابتدا خیالتان را راحت کنیم. از خسرو شکیبایی، امین حیایی و همسرش، حامد بهداد و جواد رضویان در این مجموعه خبری نیست. البته شاید در آن زمان توافقاتی میان این بازیگران و مدیری برای بازی در «مرد هزار چهره» انجام شده بود؛ اما همگی آنها به استثنای رضویان به ترتیب درگیر پروژه‌های «حیران»، «کلاه پهلوی» و «زخم‌های رویا» هستند و شاید تداخل فیلمبرداری این آثار با کار مدیری مانع از همکاری‌شان شده است. در هر حال اینها در مجموعه مدیری بازی ندارند. اما پژمان بازغی، علیرضا خمسه، نگار فروزنده و بهاره رهنما از جمله بازیگران جدید این سریال هستند. از میان بازیگران ثابت کارهای مدیری هم می‌توان به بازی سیامک انصاری، ساعد هدایتی، شقایق دهقان، الیکا عبدالرزاقی، شایان احدی‌فر، نادر سلیمانی، روشنک عجمیان و سحر جعفری‌جوزانی اشاره کرد. همان‌طوری که قبلا هم گفته شد خود مهران مدیری ایفاگر نقش اصلی مجموعه است.
۴- از میان بازیگرانی که از آنها نام بردیم، حضور یکی بیش از بقیه جلب توجه می‌کند شاید فکر کنید آن یک نفر پژمان بازغی است. نه آن یک نفر علیرضا خمسه است. خمسه که پس از سال‌ها این اواخر با یک «مشت پر عقاب» در نقش گروهبان «شه‌پرست» خوش درخشید، حالا به جمع بازیگران سریال‌های مدیری آمده تا با توجه به شرایطی که در این مجموعه برایش مهیا می‌شود بتواند گوشه‌ای دیگر از هنر طنزش را رو کند. قطعاً رودررویی مدیری و خمسه که هر کدام در عرصه کمدی سبک و سیاق خاص خودشان را دارند جالب باشد. نکته‌ای که خود خمسه به خوبی به آن اشاره می‌کند: «وقتی از طرف مهران مدیری برای این کار دعوت شدم، آن را به فال نیک گرفتم و بسیار خوشحال شدم؛ چون او کارگردانی آگاه به کمدی است و تسلط منحصربه‌فردی روی این ژانر دارد. مطمئن هستم با تسلط و دقت نظری که او روی کار و اجرای نقش‌ها دارد، بازیگرها می‌توانند بازی خوبی در این مجموعه ارائه دهند. در هر حال برای من این سریال در کارنامه کاری‌ام، اثری تأثیرگذار و متفاوت خواهد بود و فکر می‌کنم بتواند جزء سریال‌های پرمخاطب نوروز امسال شود.»
خمسه در این مجموعه نقش رئیس باند مافیا با نام «قداره بندیان» را برعهده دارد. شخصیتی که در قسمت‌های دوازدهم تا چهاردهم در مجموعه حضور خواهد داشت.
۵- زوج مهران مدیری و پیمان قاسم‌خانی را بی‌شک باید زوج طلایی طنز تلویزیون نامید. مطمئن هستم همه روی این مسئله اتفاق نظر دارند و حالا این زوج هنری بار دیگر در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا اثری متفاوت در عرصه طنز تلویزیون خلق کنند.
پیمان در «مرد هزار چهره» به سراغ اقتباس رفته و شاید همین عامل کار آنها را بیش از پیش متمایز کند او می‌گوید: «ساختمان اولیه مجموعه براساس رمان «پخمه» نوشته عظیم نسیم شکل گرفت و فیلمنامه برداشتی است آزاد از این کتاب.»
محراب قاسم‌خانی، سروش صحت، امیرمهدی زوله و خشایار الوند گروه نویسندگان مجموعه «مرد هزار چهره» را تشکیل می‌دهند که به سرپرستی پیمان قاسم‌خانی فیلمنامه را می‌نویسند قطعاً نگارش فیلمنامه اثری دنباله‌دار که ساختاری اپیزودیک ندارد توسط تیمی ۴ نفره کمی مشکل به نظر می‌رسد نکته‌ای که پیمان هم به آن اشاره می‌کند: «حضور ۴ نویسنده، قطعاً کار را سخت‌تر می‌کند و با توجه به شکل داستانی مجموعه طراحی داستان و نگارش فیلمنامه هم متفاوت‌تر از کارهای قبلی است، اما با توجه به اینکه ما با یکدیگر راحت هستیم، خیلی زودتر به نتیجه دلخواه می‌رسیم، آنها فیلمنامه را می‌نویسند و در پایان من نظارت نهایی را انجام می‌دهم، اگر حس کنم کار احتیاج به بازنویسی دارد، قطعاً آن را بازنویسی می‌کنم.»
قاسم‌خانی هم به این سریال خیلی امیدوار است: «مرد هزار چهره چون شکل داستانی دارد تجربه متفاوتی در بین کارهای مهران مدیری محسوب می‌شود و من به آن خیلی امیدوارم.»

جانورانی که به سریال مدیری آمده‌اند
تا به حال شده حتی از فکر کردن به اینکه یک‌ مار به دور گردنتان حلقه زده به وحشت بیافتید؟امیر توحید رهبر، کسی است که به راحتی با حیواناتش بازی می‌کند و اکثر اوقات مارش به دور گردنش حلقه زده و یا آفتاب‌پرستش (که تنها آفتاب‌پرست در ایران است) به روی پاهایش نشسته و یا اینکه سوسمارش را را بغل کرده است! او به راحتی از این حیوانات بازی می‌گیرد و خود را بازیگردان حیوانات در فیلم‌های سینمایی و یا سریال‌ها می‌داند، که تازه‌ترین کار او بازیگردانی این حیوانات در سریال مهران مدیری است.

در طی چند سال این حیوانات زیبا را گردآوری کردید؟
بعد از سال ۷۲ که با طنزنویسی وارد عرصه سینما و تئاتر شدم، سال ۷۶ برای تحصیلات به هندوستان رفتم اما در آنجا به دنبال کار خودم رفتم و چیزهای زیادی را یاد گرفتم که در هیچ دانشگاهی این درس‌ها تدریس نمی‌شد، به جنگل‌ها رفتم و تعدادی از این حیوانات را در آنجا گردآوری و بقیه را هم از سایر نقاط جهان وارد کرده‌ام.

تمامی این حیوانات را در خانه نگه‌داری می‌کنید؟
همه‌ آنها را نه! برای مثال من ۳۰ سگ دارم ولی هیچ‌کدام را به خانه نمی‌برم چرا که هم به دلیل مذهبی و هم به دلیل علمی اعتقاد دارم که نمی‌توان آنها را در خانه نگه داشت. یا مثلاً مارهای سمی یا پرندگان که احتیاج به پرواز دارند را نمی‌توان در یک محیط بسته حفظ کرد.

از این حیوانات هیچ‌وقت نترسیدید؟
* نه! ببینید من علمی را در ایران آوردم به نام
animal fobia ، که در عرض ۱۵ تا ۳۰ دقیقه ترس شما را از حیوانات از بین می‌برم و کاری می‌کنم که تمام عمر بتوانید راحت در کنار آنها زندگی کنید و از همین طریق هم به بازیگران چگونگی برخورد با آنها را آموزش می‌دهم، مثل صحنه‌ای که رویا نونهالی در سریال خواب و بیدار وارد قفس سگ‌ها شد یا لیلا حاتمی، بهرام رادان، امین حیایی و مریلا زارعی که در کارهای مختلف با حیوانات سروکار داشتند. شما باید بدانید که درنده‌ترین حیوانات نیز خطرشان از انسان‌ها کمتر است، چون یک حیوان از همان لحظه اول اگر از کسی یا چیزی خوشش نیاید آن را نشان می‌د‌هد ولی آدمیزاد بعد از چند سال تازه خمیر وجودی خود را به شکل‌های وحشتناکی آشکار می‌کند که همان سبب جنایات می‌شود.

چگونه به سریال مدیری دعوت شدید؟
ایشان به حیوانات علاقه زیادی دارند، بعد از فیلم همیشه پای یک‌زن در میان است که با یک مار سروکار داشتند به منزل من آمدند و با هم تبادل مار داشتیم و برای این کار نیز از من دعوت کردند تا بتوانند از حیوانات بازی بگیرند.
در این کار بازی هم می‌کنید؟
* بله، به واسطه آقای مدیری در این سریال نقشی را نیز برعهده دارم.
منبع: همشهری امارات عربی متحده

منبع خبر : همشهری امارات

رشته مدیریت وکمیسردریایی و توانایی لازم برای این رشتهرشته مدیریت وکمیسردریایی و توانایی لازم برای این رشته
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
برای داشتن چهره ای زیباتر از انجام این کارها به شدت اجتناب کنیدبرای داشتن چهره ای زیباتر از انجام این کارها به شدت اجتناب کنید
پنکیک و رژگونه شکسته را چگونه ترمیم کنیم؟پنکیک و رژگونه شکسته را چگونه ترمیم کنیم؟
تیمم عروس خانم در شب عروسی چه احکامی دارد؟تیمم عروس خانم در شب عروسی چه احکامی دارد؟
طراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن + تصاویرطراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن + تصاویر
سفید کردن دندان ها به روش های طبیعیسفید کردن دندان ها به روش های طبیعی
راهنمای خرید عطر ونحوه تست کردن عطرراهنمای خرید عطر ونحوه تست کردن عطر
بازی Sniper Elite 4 | سیستم مورد نیاز و پیشنهادی این بازی چیست؟بازی Sniper Elite 4 | سیستم مورد نیاز و پیشنهادی این بازی چیست؟
تبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستشتبلیغات بهاره رهنما برای برند جواهرات دوستش
پاستا با کره قهوه ای و گل کلم غذایی آسان و خوش طعمپاستا با کره قهوه ای و گل کلم غذایی آسان و خوش طعم
سه برادر در اندیمشک خواهر جوان خود را با روسری خفه کردند!!سه برادر در اندیمشک خواهر جوان خود را با روسری خفه کردند!!
ناباروری در زنان در اثر عفونت های مختلفناباروری در زنان در اثر عفونت های مختلف
تغذیه کودکان مبتلا به سرطان چیست؟تغذیه کودکان مبتلا به سرطان چیست؟
زندگی جسیکا آلبا، از چهره محبوب مجلات سبک زندگی تا روی فرم آمدن پس از بارداری!زندگی جسیکا آلبا، از چهره محبوب مجلات سبک زندگی تا روی فرم آمدن پس از بارداری!
آشنایی با روش های درمان بواسیرآشنایی با روش های درمان بواسیر
خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!خواهرزاده های بهنوش طباطبایی که به او لذت مادر بودن می دهند!
ترفندهای زنانه برای گرم کردن رابطه زناشوییترفندهای زنانه برای گرم کردن رابطه زناشویی
تهدید سایت‌های قمار و شرط‌ بندی آنلاین در فضای مجازیتهدید سایت‌های قمار و شرط‌ بندی آنلاین در فضای مجازی
روش های جالب برای گرانقیمت تر نشان دادن لباس هایتان!روش های جالب برای گرانقیمت تر نشان دادن لباس هایتان!
بیوگرافی کامل علیرضا استادی (بازیگر سینما) +عکس های جدید ایشانبیوگرافی کامل علیرضا استادی (بازیگر سینما) +عکس های جدید ایشان
۱۵ ماده غذایی مفید در رژیم غذایی شکم شش تکه یا سیکس پک!۱۵ ماده غذایی مفید در رژیم غذایی شکم شش تکه یا سیکس پک!
آپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویرآپشن های جالب خودرو های شاسی بلند + تصاویر
سواحل انتالیا , محبوب ترین مکان توریستی ترکیه+تصاویرسواحل انتالیا , محبوب ترین مکان توریستی ترکیه+تصاویر
داستان خنده دار | دو زن ملاداستان خنده دار | دو زن ملا
عکس های خنده دار ۴۰۷ | از استایل مردان در گذشته و حال که چی بودن و چی شدن تا آرایشگر دیوانه!عکس های خنده دار ۴۰۷ | از استایل مردان در گذشته و حال که چی بودن و چی شدن تا آرایشگر دیوانه!
چراغ خواب خلاقانه | آموزش درست کردن چراغ خواب با نگاتیوچراغ خواب خلاقانه | آموزش درست کردن چراغ خواب با نگاتیو
دعوای متقابل به چه معناست؟دعوای متقابل به چه معناست؟
روز جهانی پسوریازیس در ۲۹ اکتبرروز جهانی پسوریازیس در ۲۹ اکتبر
کی روش سرمربی تیم ملی:رویای یک ملت را روی دوشم حس می‌کنم!کی روش سرمربی تیم ملی:رویای یک ملت را روی دوشم حس می‌کنم!
کاریکاتور انتقام ایرانی‌ها از نایکیکاریکاتور انتقام ایرانی‌ها از نایکی
داستان ضرب المثل جالب ، یک خشت هم بگذار در دیگداستان ضرب المثل جالب ، یک خشت هم بگذار در دیگ
علت انصراف حمید گودرزی از ستایش ۳ چیست!؟علت انصراف حمید گودرزی از ستایش ۳ چیست!؟
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
اپارکمدیسه
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتنداز بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاباز بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراقظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینمااز الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینما
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
نیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اشنیوشا ضیغمی و مادر شدن پُر حاشیه اش
جنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمیجنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمی
صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!صیغه شدن بازیگر و فوتبالیست معروف به دلیل مخالفت خانواده با عقد دائم!
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتنداز بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟لو رفتن قسمت بعدی شهرزاد!!!؟
زمان حضور شیلا خداداد در خندوانه مشخص شدزمان حضور شیلا خداداد در خندوانه مشخص شد
افتضاحی که بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی یا همان خرم سلطان به بار آوردافتضاحی که بوتاکس روی صورت مریم اوزرلی یا همان خرم سلطان به بار آورد
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!افتتاحیه سالن زیبایی مریم سلطانی با حضور بازیگران سرشناس!
یاسی اشکی ؛ دختری از آمریکا با بیماری نادر و نذری خاص در ماه عسل!یاسی اشکی ؛ دختری از آمریکا با بیماری نادر و نذری خاص در ماه عسل!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
واکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزادواکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزاد
رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!
مهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتابمهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتاب
سید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشتسید مصطفی موسوی ، مجری سرشناس تلویزیون درگذشت
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشارموفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامالبازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم خجالت نکش در پردیس مگامال
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!برره ۲ ؟| سریال بزرگ و جدید مهران مدیری که باعث آشتی غول های طنز شد!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاباز بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
شهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کندشهاب حسینی به آمریکا مهاجرت می‌کند
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلمبدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!
از صحنه تجاوز در سریال رهایم نکن تا ناصر ملک مطیعی ؛امان از تیغ تیز سانسوراز صحنه تجاوز در سریال رهایم نکن تا ناصر ملک مطیعی ؛امان از تیغ تیز سانسور
مراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهورمراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهور
عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
لادن طباطبایی در برنامه سمت نو که از شبکه من و تو پخش می شود ، بدون حجاب حضور پیدا کرده و در مورد بیماری اوتیسم توضیح می دهد.
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
تجربه ایی بی نظیر در سواحل مدیترانه ! یک تابستان فراموش نشدنی
یک استایل و تیپ سرحال برای برنامه عشق و حال !
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
جدیدترین و شیک ترین و هیجان انگیزترین پارکـــــــــــــ آبی تهران !!
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
ظاهر ساده و احساسات رقیق آنجلینا جولی در سفر به عراق
عیار «قاچ» ویژه برنامه جام جهانیِ خندوانه چقدر است؟
انتقاد شدید مجری معروف از عادل فردوسی پور : گزارشگری فردوسی پور فاجعه بود!
داماد شدن فریدون محرابى ، بازیگری که برادر آشا محرابی نیست!
از بهنام بانی تا لیندا کیانی و بهاره افشاری | هنرمندان مشهوری که برای جام جهانی به روسیه رفتند
گاف عجیب مهران مدیری در خندوانه و دفاع مجری تلویزیون از جواب هوشمندانه او!
از الناز حبیبی تا امیرحسین آرمان | بازیگران فیلم سینمایی “دشمن زن” با لباس تیم ملی در سینما
رازهایی که بهرام افشاری در خندوانه لو داد | از جدایی پدر و مادرش تا دستفروشی!
مهران مدیری هیجان انگیزترین قسمت خندوانه را رقم می زند!!!
از رتبه کنکور جالب محمدرضا گلزار تا مسابقه بسیار خفنی که در حال ساختنش است!
واکنش های متفاوت و جالب چهره های مشهور پس از پایان سریال شهرزاد
درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی و کنسل شدن برنامه «شبی با عبدی»
منتشرکننده فیلم ناصر ملک مطیعی در دورهمی شناسایی شد ؛ پشت‌پرده این ماجرا چه بود؟
اشک های ترانه علیدوستی برای شهرزاد| فصل چهارم شهرزاد ساخته می شود!
جنجال های ادامه دار شوخی امیرمهدی ژوله با ژست رضاییان و طارمی
مراسم افطاری بهنوش بختیاری با حضور هنرمندان مشهور
انتقام شدید پراید از امیر کربلایی زاده در تصادف
داستان عجیب موتور سواران قدیمی که مهمان ماه عسل بودند؟
شب مادرانه ماه عسل و قصه ای که تکراری از آب در آمد
موفق‌ترین زوج سینمای ایران : شهاب حسینی و ترانه علیدوستی یا رضا گلزار و مهناز افشار
بدآموزی در کودک شو و اتفاقی عجیب و خارج از عرف در این برنامه +فیلم
داستان تلخ شهادت شهید اقبالی ( استاد شهید بابایی ) از زبان همسرش
مهمانی و اکران خصوصیِ پرستاره فیلم سینمایی ناخواسته در باغ کتاب
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه من و تو!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
اعتراف عجیب کامبیز دیرباز به ترس از پسردار شدن!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
بازیگران ایرانی که یک شبه ستاره شدند!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
پاسخ جالب ترلان پروانه به رامبد جوان درباره شایعات فضای مجازی در مورد او!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
جشن تولد مهناز افشار و رضا کیانیان در اکران مردمی فیلم سینمایی دلم میخواد!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
اختلاف مهران مدیری و رامبد جوان با اکبر عبدی و برنامه اش!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
عروس شدن لطیفه گودرزی ؛ گوینده خبر ورزشی شبکه سه!
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
از بهاره کیان افشار تا الناز حبیبی و جواد یساری | مراسم افتتاحیه “دشمن زن” در باغ کتاب
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما