آیفون با مدل فِراری تولید می شود!

آیفون   3 کد فنی ساخت به نام‌های D20، D21 و D22 در کارخانه‌های تولید آیفون به ثبت رسیده است که دو مدل از آنها باید آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس باشد اما کُدِ 22 به گفته چینی‌ها همان گوشی متفاوت اپل است که به مناسبت دهمین سال تولید این گوشی ساخته می‌شود […]

آیفون 

 3 کد فنی ساخت به نام‌های D20، D21 و D22 در کارخانه‌های تولید آیفون به ثبت رسیده است که دو مدل از آنها باید آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس باشد اما کُدِ 22 به گفته چینی‌ها همان گوشی متفاوت اپل است که به مناسبت دهمین سال تولید این گوشی ساخته می‌شود (آیفون 10) و ظاهراً «آیفون فراری» نام‌گرفته است.

آیفون فراری ساخته‌شده از شیشه، به‌صورت خمیده با نمایشگر OLED است که دکمه هوم فیزیکی ندارد و در کنار شارژ بی‌سیم امکانات بی‌نظیر دیگری را نیز یدک می‌کشد.

با قرض گرفتن از ایده آی پد پرو، سیم‌کارت جایش در آیفون جدید به پایین گوشی منتقل‌شده و داخل آیفون دو بورد الکتریکی نصب می‌شود: یکی حاوی تراشه A11 و حافظه و دومی حاوی ابزارهای مربوط به سیم‌کارت و شبکه!

البته گفتنی است اپل مدل‌های مختلفی را معمولاً تست کرده و یک ماه قبل از تولید انبوه، نسخه نهایی آن را به تأمین کنندگان و شرکاء می‌دهد.

خبرآنلاین

اخبار مرتبط :

عکسهایی از گوشی آیفون طلا هدیه به پوتین!+تصاویر

مشخصات و قیمت گوشی آیفون ۷، تاریخ پیش‌خرید و …+ تصاویر

ایران به این سه گوشی آیفون تاییدیه دائم داد! + عکس

طرفداران آیفون دوباره صف کشیدند + تصاویر

دلیل ناراحتی کاربران آیفون از اپل چه بود!

آیفون با مدل فِراری تولید می شود!