آیفون جدید با رنگی زیبا می آید!+عکس

آیفون اپل می‏خواهد سال آینده یک آی‌فون قرمز عرضه کند. نسل بعدی آیفون در سال آینده ‏می‏تواند در یک رنگ جدید جسورانه ظاهر شود و ظاهرا آن‏طور که از شایعات به گوش می‏رسد، آن رنگ قرمز است. اپل می‏خواهد سال آینده یک آیفون قرمز عرضه کند. نسل بعدی آی‌فون در سال آینده ‏می‏تواند در یک […]

آیفون

اپل می‏خواهد سال آینده یک آی‌فون قرمز عرضه کند. نسل بعدی آیفون در سال آینده ‏می‏تواند در یک رنگ جدید جسورانه ظاهر شود و ظاهرا آن‏طور که از شایعات به گوش می‏رسد، آن رنگ قرمز است.

اپل می‏خواهد سال آینده یک آیفون قرمز عرضه کند. نسل بعدی آی‌فون در سال آینده ‏می‏تواند در یک رنگ جدید جسورانه ظاهر شود و ظاهرا آن‏طور که از شایعات به گوش می‏رسد، آن رنگ قرمز است. آی‌فون ۷ مشکی براق امسال موج بزرگی ایجاد کرد و مانند ضربه بود. در واقع، تقاضا برای آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ Plus در رنگ مشکی براق به اندازه‏ای زیاد بود که اپل با کمبود مواجه شد.

به نظر می‏رسد هر بار که اپل یک رنگ جدید معرفی می‏کند، تقاضاها را افزایش می‏دهد و آن رنگ نماد چیزی می‏شود که همه باید داشته باشند.  این اتفاق برای رز طلایی و مشکی براق رخ داده است، بنابراین آی‌فون 7s قرمز که در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد نیز می‏تواند ضربه بزرگ بعدی باشد.

اپل سال آینده به جای دو مدل آی‌فون، سه مدل عرضه خواهد کرد و یکی از آنها بنا به گزارش‏های منتشر شده قرمز خواهد بود. این خبر از انتشارات ژاپنی Macotakaraدرز کرده که همچنین ادعا می‏کند منبعش می‏گوید آی‌فون بعدی اپل به جای آی‌فون ۸، آی‌فون 7s و 7s Plusنامیده خواهد شد.

آیفون جدید با رنگی زیبا می آید!+عکس

ویوا نیوز

اخبار مرتبط :

عکسهایی از گوشی آیفون طلا هدیه به پوتین!+تصاویر

مشخصات و قیمت گوشی آیفون ۷، تاریخ پیش‌خرید و …+ تصاویر

ایران به این سه گوشی آیفون تاییدیه دائم داد! + عکس

طرفداران آیفون دوباره صف کشیدند + تصاویر

دلیل ناراحتی کاربران آیفون از اپل چه بود!

آیفون جدید با رنگی زیبا می آید!+عکس