اپلیکیشن موبایل برای یک ماهیگیری آسان!

اپلیکیشن حتی اگر در فصل ماهیگیری هم کنار دریا یا رودخانه بروید، باز هم باید ساعت‌های زیادی را منتظر بمانید تا ماهی مورد نظر سراغ طعمه شما بیاید و البته این احتمال وجود دارد که پایان روز دست‌خالی برگردید. با این وجود محققان یک اپلیکیشن موبایل با نام FishVerify ارائه کرده‌اند که محل دقیق قرار […]

اپلیکیشن

حتی اگر در فصل ماهیگیری هم کنار دریا یا رودخانه بروید، باز هم باید ساعت‌های زیادی را منتظر بمانید تا ماهی مورد نظر سراغ طعمه شما بیاید و البته این احتمال وجود دارد که پایان روز دست‌خالی برگردید.

با این وجود محققان یک اپلیکیشن موبایل با نام FishVerify ارائه کرده‌اند که محل دقیق قرار گرفتن ماهی‌ها در آب را نشان می‌دهد و از این طریق ماهیگیری برای شما آسان می‌شود. این اپلیکیشن به گونه‌ای ساخته شده است که به جز موقعیت جغرافیایی ماهی، حتی نژاد و اندازه آن هم نمایان می‌شود و تمام اطلاعات مربوط به زیستگاه ماهی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اپلیکیشن FishVerify برای آنکه اطلاعات دقیق در اختیار شما بگذارد از گیرنده GPS گوشی استفاده می‌کند و علاوه بر اندازه ماهی، تعداد این گونه از ماهی در منطقه مورد نظر و محدودیت‌های مربوط به آن را هم در اختیار شما می‌گذارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل سراغ ماهی دیگری بروید.

اپلیکیشن مذکور به سیستم هوش مصنوعی مجهز شده است که می‌تواند عکس‌ها را تشخیص دهد و از روی آن اطلاعات دقیق مربوط به هر ماهی را در اختیار شما بگذارد. در مرکز داده این سیستم 1.5 میلیون عکس از 1000 نوع ماهی مختلف ذخیره شده است و به همین خاطر اطلاعات آن بسیار دقیق است.

با این توضیحات، ماهیگیران می‌توانند پس از هر صیدی که انجام می‌دهند یک عکس از آن بگیرند تا در کوتاه‌ترین زمان به آنها گفته شود چه ماهی را با چه قابلیت‌هایی شکار کرده‌اند.

البته نباید فراموش کرد که ماهیگیری تنها در محدوده‌های مجاز، درست است و از نرم‌افزار ها باید به طور شایسته استفاده کرد.

فارس

اخبار مرتبط :

نحوه‌ی حذف حساب تنظیم‌شده بر روی اپلیکیشن Gmail سیستم عامل اندروید

اگر گوشی اندرویدی‌تان معتادتان کرده، این اپلیکیشن رهایی‌بخش را نصب کنید !

بهترین اپلیکیشن های اندروید برای زن و شوهرها

یک اپلیکیشن برای ریستارت سریع گوشی!

بهترین اپلیکیشن های سفر

اپلیکیشن موبایل برای یک ماهیگیری آسان!