تاریخ نشر :دوشنبه 15 دسامبر 2014 مشاهده : کامپیوتر و موبایل و اینترنت RSS اشتراک:

دلیل ظاهر شدن عدد ۵ به جای ۶ در شکلک‌های واتس‌اپ

حالا این مشکل نرم‌افزاری دوباره بهانه دست شایعه‌سازان داده که مانند موضوع دو تیک آبی آن را به عنوان نشانه کنترل شدن پیام‌ها در این اپلیکیشن بدانند در حالی که این تنها یک مشکل نرم‌افزاریست! اگرچه واتس‌اپ این‌روزها به‌دفعات باعث سردرگمی عده‌ای از کاربرانش شده و بهانه به دست شایعه‌سازان ایرانی و بعضا جهانی داده است. […]

حالا این مشکل نرم‌افزاری دوباره بهانه دست شایعه‌سازان داده که مانند موضوع دو تیک آبی آن را به عنوان نشانه کنترل شدن پیام‌ها در این اپلیکیشن بدانند در حالی که این تنها یک مشکل نرم‌افزاریست!
 
اگرچه واتس‌اپ این‌روزها به‌دفعات باعث سردرگمی عده‌ای از کاربرانش شده و بهانه به دست شایعه‌سازان ایرانی و بعضا جهانی داده است. ابتدا ماجرای دو تیک آبی برای پیام‌های مشاهده شده که حالا می‌توانید آن را غیرفعال کنید و نگرانی‌های بی‌مورد و اتفاقات بعد آن که حسابی خبرساز شد حالا هم این مشکل کوچک و درعین‌حال عجیب! اما این بار این مشکل یک مشکل یا باگ نرم‌افزاریست که مطمئنا به زودی با اولین به‌روزرسانی حل خواهد شد!

بد نیست بدانید این باگ نرم‌افزاری تنها در نسخه اندروید این اپلیکیشن اتفاق می‌افتدو اگر همچنان شک دارید که این ارتباطی به تحت کنترل بودن این اپلیکیشن دارد باید این سوال را از خود بپرسید که چه ارتباطی می‌تواند میان اشتباه تایپ شدن یک شکلک در یک اپلیکیشن با تحت کنترل بودن آن وجود داشته باشد! اگر چه با رفع مشکل اکثر کاربران در موضوع دو تیک آبی شایعه‌سازان قبلی هنوز پاسخی برای چرایی رفع آن پیدا نکرده‌اند!

فارنت

اخبار مرتبط :

آیا مکالمات شما در واتس اپ کنترل می شوند؟

کلاهبرادری میلیونی پزشک قلابی از خانم ها در "واتس آپ"

صاحب واتس آپ چگونه میلیاردر شد؟

دلیل ظاهر شدن عدد ۵ به جای ۶ در شکلک‌های واتس‌اپ

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت