خاموش و روشن آیفون بدون کلید فیزیکیخاموش و روشن آیفون بدون کلید فیزیکی

خاموش و روشن آیفون , همان‌طور که می‌دانید دستگاه‌های هوشمند اپل همچون آیفون ۷ و ۸ کمترین کلید فیزیکی را دارند , و کلید اصلی (Home) نیز به‌صورت مجازی حس فشار روی یک کلید فیزیکی را به شما القا می‌کند.

مجهز شدن ساعت هوشمند اپل واچ ۲ به این فناوری!

 ساعت هوشمند اپل واچ ۲اپل قصد دارد ساعت هوشمند جدید خود را با فناوری میکرو ال ای دی/ Micro LED عرضه کند. اپل با ساخت کارخانه Lux Vue در تایوان قصد دارد دست به تولید انبوه میکرو ال ای دی بزند و برای اولین بار از این نوع اسکرین روی اپل واچ ۲ که قرار […]

 ساعت هوشمند اپل واچ ۲

اپل قصد دارد ساعت هوشمند جدید خود را با فناوری میکرو ال ای دی/ Micro LED عرضه کند. اپل با ساخت کارخانه Lux Vue در تایوان قصد دارد دست به تولید انبوه میکرو ال ای دی بزند و برای اولین بار از این نوع اسکرین روی اپل واچ ۲ که قرار است نیمه دوم سال ۲۰۱۷ رونمایی کند، استفاده نماید.

ساختار میکرو ال ای دی از یک تا ۱۰۰ میکرون تعریف می‌شود و در مقایسه با پنل‌های OLED ارزان تر بوده و مصرف انرژی بسیار کمتری دارد و قرار است این کارخانه هر ماه ۲ میلیون واحد از این اسکرین تولید کند.

اپل این ماه با رونمایی از سیستم عامل واچ او اس ۳ از اپلیکیشن‌های جدیدی گفت که سریعتر از قبل بوده و انبوهی از آن را می‌توان روی ساعت هوشمند اپل نصب و استفاده نمود. بنابراین استفاده از میکرو ال ای دی می تواند بدون افزایش رم تا حدود زیادی به اپل در رسیدن به هدف خود در اپل واچ ۲ کمک کند.

کاربران با اپل واچ ۲ می توانند با گرفتن و پرتاب حروف، جواب پیامک را بدهند و ویژگی SOS به ساعت افزوده شده تا در مواقع اضطراری به کاربر کمک کند.

روزنامه هفت صبح

اخبار مرتبط :

مزایا و معایب ساعت هوشمند اپل در یک نگاه تصاویر

آشنایی با ۶ ساعت هوشمند لوکس و گران تصاویر

ساعت هوشمند اپل از نگاه وب‌سایت رسمی اپل

رونمایی از اپل واچ / بهترین ساعت هوشمند جهان

کدام طراح معروف، پشت سر بهترین ساعت هوشمند اندرویدی جهان ایستاده؟

    مطالب مرتبط:

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت