گلکسی S8 با حافظه ای باورنکردنی می آید!

گلکسی S8 گلکسی S8 پرچمدار بعدی سامسونگ خواهد بود و انتظار می‌رود از طراحی‌های اساسی نسبت به گوشی‌های قبلی بهره ببرد. شایعات می‌گویند این دستگاه یک صفحه نمایش حساس به فشار و بزرگتر خواهد داشت و دکمه خانه را از بین خواهد برد. همچنین شایعه دیگری وجود دارد که ممکن است این گوشی هوشمند در […]

گلکسی S8

گلکسی S8 پرچمدار بعدی سامسونگ خواهد بود و انتظار می‌رود از طراحی‌های اساسی نسبت به گوشی‌های قبلی بهره ببرد. شایعات می‌گویند این دستگاه یک صفحه نمایش حساس به فشار و بزرگتر خواهد داشت و دکمه خانه را از بین خواهد برد.

همچنین شایعه دیگری وجود دارد که ممکن است این گوشی هوشمند در نسخه‌های 256 گیگابایتی عرضه شود. یک تغییر در استراتژی کهکشان S7است که در انواع 32 و 64 گیگابایتی عرضه شده بود و از حافظه خارجی تا 256 گیگابایت پشتیبانی می‌کرد. این کار، در واقع تقلیدی از استراتژی اپل است که آیفون 7 را در نسخه‌های 32، 128 و 256 گیگابایتی عرضه می‌کند، اما کارت حافظه ندارد.

همچنین اخباری وجود دارد که این گوشی در مقایسه با گلکسی  S7که دارای رم 4 گیگابایتی بود، 6 گیگابایت رم خواهد داشت. از نظر پردازنده نیز انتظار می‌رود گلکسی  S8 دارای دو نسخه، یک چیپ‌ست Exynos و دیگری اسنپ‌دراگون 835 باشد. البته در حال حاضر هنوز مشخص نیست که این گوشی آیا باز هم دارای حافظه خارجی خواهد بود و اینکه می‌تواند از چه مقدار حافظه خارجی پشتیبانی کند.

ایسنا

اخبار مرتبط :

ویژگی ها و تاریخ عرضه گوشی گلکسی S8+تصاویر

گوشی گلکسی S8 سامسونگ بدون هیچ حاشیه ای!+عکس

آیا میدانید گوشی گلکسی اس8 چه مشخصاتی دارد؟

گلکسی S8 با حافظه ای باورنکردنی می آید!

    مطالب مرتبط: