گوشی جان سخت وارد بازار شد

گوشی جان سخت اگر چه ممکن است نام شرکت AGM تا به حال به گوش شما نخورده باشد، اما این شرکت به علت تولید گوشی های هوشمند جان سخت کم و بیش مشهور است. به نقل از دیجیتال ترندز، این شرکت به تازگی از مستحکم ترین گوشی تولیدی خود رونمایی کرده که مجهز به پردازنده […]

گوشی جان سخت

اگر چه ممکن است نام شرکت AGM تا به حال به گوش شما نخورده باشد، اما این شرکت به علت تولید گوشی های هوشمند جان سخت کم و بیش مشهور است.

به نقل از دیجیتال ترندز، این شرکت به تازگی از مستحکم ترین گوشی تولیدی خود رونمایی کرده که مجهز به پردازنده کوالکوم Snapdragon ۸۳۵ و هشت گیگابایت رم است. این در حالی است که بهترین گوشی های هوشمند امروزی بیش از ۴ گیگابایت رم ندارند.

 گوشی جان سخت وارد بازار شد

گوشی X۲ که به طور رسمی در ماه های آینده عرضه می شود دارای ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود و دوربین دوگانه هم در پشت آن تعبیه شده است. گوشی مذکور از باتری ۶۰۰۰ میلی آمپری هم بهره مند خواهد بود که حدود دوبرابر حد متعارف در باتری دیگر گوشی هاست.

یکی دیگر از جذابیت های این گوشی نصب حسگری در آن است که درک وضعیت محیطی و میزان سختی و دشواری شرایط اطراف را برای گوشی ممکن می کند. این گوشی ضدگرد و خاک و ضدآب را می توان به مدت حداکثر ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب نگهداشت.

این گوشی جایگزینی برای گوشی X۱ محسوب می شود که مجهز به پردازنده کوالکوم Snapdragon ۶۱۷، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی بود و در آن از دو دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و باتری ۵۴۰۰ میلی آمپری استفاده شده بود. قیمت این گوشی ۴۸۰ دلار بود و به طور قطع X۲ قیمت بیشتری خواهد داشت.

 دیجیتال ترندز

اخبار مرتبط :

سامسونگ و عرضه گوشی با دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی!

مقاوم ترین گوشی های بازار را بشناسید + تصاویر

گوشی ارزان قیمت 64 گیگابایتی با حسگر اثر انگشت!

گوشی هوشمند نوبیا، Z11 معرفی شد!+تصاویر

گوشی جدید هواوی با 4 گیگابایت رم و پردازنده 8 هسته ای!

گوشی جان سخت وارد بازار شد

    مطالب مرتبط: