تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت+تصاویر

تزئین دیوار با چوب کبریت یک هنرمند و دکوراتور فرانسوی به نام “کلر فونتین” برای تزیین دیوار خانه اش با تعدادی چوب کبریت تصویر شماتیک قاره آمریکا را روی دیوار حک کرده است. وقتی که به عکس ها از زوایه باز و فاصله زیاد نگاه می کردیم اصلا تصور نمی کردیم که این نقشه از […]

تزئین دیوار با چوب کبریت

یک هنرمند و دکوراتور فرانسوی به نام “کلر فونتین” برای تزیین دیوار خانه اش با تعدادی چوب کبریت تصویر شماتیک قاره آمریکا را روی دیوار حک کرده است. وقتی که به عکس ها از زوایه باز و فاصله زیاد نگاه می کردیم اصلا تصور نمی کردیم که این نقشه از کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی چوب کبریت شکل گرفته است.

تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت

برای تزیین دیوار خانه گزینه های آماده و فانتزی زیادی وجود دارد که می تواند زینت بخش سطح دیوارهای خانه باشد. ولی این سبک هنرنمایی ها که توسط خود صاحب خانه انجام می گیرد و حاصل خوش ذوقی و ابتکار محض اوست طعم و مزه دیگری دارد.

بطور کلی صنایع دستی حتی اگر خیلی هم حرفه ای و ظریف اجرا نشوند قابل تقدیر هستند و یک بیننده ریزبین که فرق بین صنایع دستی و صنایع ماشینی را تشخیص می دهد ارزش دیگری برای این مدل تزیینات قائل می شود.

تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت

این هنرمند ابتدا طرح نقشه مورد نظر خود را روی دیوار نقاشی کرده است و پس از آن، با چسباندن میلیمتری کبریت ها روی دیوار و نواحی مورد نظر، نقشه مورد نظر خود را پیاده سازی کرده است.

تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت

شاید برای خیلی ها هنرنمایی این دکوراتور پیش پا افتاده و ساده به چشم بیاید ولی کافیست تا یک بسته چوب کبریت بردارید و فقط حروف اسم تان را به لاتین روی دیوار حک کنید آن  وقت مسلما به صبر و حوصله و دقت این هنرمند احسنت خواهید گفت.

تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت

این تابلوی نقش برجسته یک ایده فوق العاده برای کسانی است که از هزینه های زیاد فراری هستند. این افراد می توانند طرح مورد نظرشان را به همین شکل با هزینه ای کمتر از 10 تا 20 هزار تومان روی دیوار پیاده سازی کنند.

تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت

نوبرانه

اخبار مرتبط:

تزئین دیوارهای اتاق خواب ، پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون با ایده هایی بسیار ساده+تصاویر

ایده های عالی برای تزئین دیوار + تصاویر

تزیین دیوار خانه و منزل با ظروف چینی مسی و حصیری+تصاویر

بشقاب دکوری برای تزیین دیوار + تصاویر

ایده های زیبا برای دکور دیوار پشت گاز و سینک آشپزخانه +عکس

تزئین دیوار خانه با استفاده از جوبهای کبریت+تصاویر

    مطالب مرتبط: