مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان+تصاویر

مدلهای فانتزی کمد نوزاد کمد نوزاد یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی نوزاد دختر و پسر است که برای نگهداری وسایل مورد نیاز نوزاد استفاده می شود. در ادامه این مطلب انواع مدل های کمد برای نوزاد با طراحی شیک و فانتزی را مشاهده خواهید کرد. کمد ها برای نوزادان دارای طرح های شیک […]

مدلهای فانتزی کمد نوزاد

کمد نوزاد یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی نوزاد دختر و پسر است که برای نگهداری وسایل مورد نیاز نوزاد استفاده می شود. در ادامه این مطلب انواع مدل های کمد برای نوزاد با طراحی شیک و فانتزی را مشاهده خواهید کرد.

کمد ها برای نوزادان دارای طرح های شیک و متنوعی هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و طرح و رنگ سایر وسایل در اتاق نوزاد کمد زیبایی را برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه و پسرانه تهیه کنید.

مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان

در هنگام انتخاب طرح و مدل کمد برای سیسمونی نوزاد قبل از هر چیز باید به رنگ تخت و وسیله هایی که در اتاق نوزاد وجود دارند توجه کنید. بهتر است از رنگ های روشن و زیبا برای کمد و تخت نوزاد استفاده کنید زیرا این رنگ ها باعث می شوند تا دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد با نشاط و زیباتر از همیشه به نظر برسند. طرح و رنگ تخت و کمد نوزاد اولین چیزی در اتاق نوزاد است که می تواند توجه همه را به سوی خود جلب کند. در صورت داشتن فضای کافی در اتاق نوزادان بهتر است کمد ها با ابعاد بزرگتری را انتخاب کنید تا بتوانید همه وسایل مورد نیاز نوزادان نظیر اسباب بازی و لباس و سایر وسایل مورد نیاز  را در کمد قرار دهید تا از بی نظمی و بهم ریختگی اتاق نوزادان جلوگیری شود.

مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان

در ادامه انواع مدل کمد کودک جدید و زیبا مخصوص نوزادان پسر و دختر را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان
مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان

مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان

مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان

بیوتی هوم

اخبار مرتبط:

جدیدترین مدل کمد برای طراحی زیباتر اتاق کودک+تصاویر

مدل دکوراسیون های فانتزی و زیبا برای اتاق کودک و نوجوان+عکس

سیسمونی نوزاد چی بخریم؟

عکس : تزيين اتاق‌خواب نوزاد

اتاق كودك خود را چگونه تزئین کنیم + عکس

مدلهای فانتزی و شیک کمد نوزادان+تصاویر

    مطالب مرتبط: