فصل پاییز و پاییزی کردن دکوراسیون داخلی منزلفصل پاییز و پاییزی کردن دکوراسیون داخلی منزل

تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید.

یک میز جالب اداری که تخت خواب شو نیز هست+تصاویر

میز تخت خواب شو از کارمندی که در طول یک روز کاری از اول صبح تا پایان ساعت کاری بدو بدو کرده است و بیشتر از توانش انرژی مصرف کرده است چگونه میتوان تقدیر کرد ؟ حقیقتا بهترین هدیه ای که به او میتوان داد یک تخت خواب گرم و نرم است که چند دقیقه […]

میز تخت خواب شو

از کارمندی که در طول یک روز کاری از اول صبح تا پایان ساعت کاری بدو بدو کرده است و بیشتر از توانش انرژی مصرف کرده است چگونه میتوان تقدیر کرد ؟ حقیقتا بهترین هدیه ای که به او میتوان داد یک تخت خواب گرم و نرم است که چند دقیقه ای روی آن بخوابد و استراحت کند تا شاید مقداری از انرژی تحلیل رفته را بازیابی کند. در خیلی از ادارات و شرکت ها ساعات کاری حتی به بعد از ساعت اداری هم کشانده میشود و به اصطلاح بعضی کارمندان اضافه کار می مانند و یا اصلا نیاز میشود که شب هم در محل کار حضور داشته باشند تا امور اداری را رتق و فتق کنند.

می خواهیم شما را با یک مدل میز کار اداری آشنا کنیم که می تواند به کارمندان سخت کوش و زحمت کش، بهترین خدمت ممکن را ارائه کند. میز از نظر شکل ظاهری با میز کامپیوتر های اداری و معمولی تفاوتی ندارد ولی شرایط در طبقه زیرین میز است که دچار تحول می شود. بخش خالی زیر میز که معمولا خالی و بلا استفاده است و یا نهایتا یک یا دو کشو در آن بخش قرار داده میشود را به ساده ترین شکل ممکن تبدیل به یک اتاقک خواب کوچک کرده اند.

میز اداری تختخواب شو

یک میز جالب اداری که تخت خواب شو نیز هست

ولی بیایید ببینیم چطور این میز اداری تبدیل به تخت خواب میشود. همانطور که در تصویر زیر می بینید این میز همانند خیلی از میزهای کامپیوتر، یک دیواره بزرگ دارد که وقتی کسی روبروی میز می نشیند فضای خالی زیر میز را نمی بیند. در اکثر میزها این دیواره ثابت است و حرکتی ندارد ولی در این میز این دیواره به واسطه لولاهایی که وجود دارد امکان تغییر زاویه ۹۰ درجه ای را دارد و به سمت داخل میز می چرخد. تصویر زیر را ببینید دیواره پس از چرخش از حالت عمودی به افقی، تبدیل به کفی تخت خواب شده و فضایی برای دراز کشیدن با ارتفاعی مناسب از زمین ایجاد کرده است.

میز کامپیوتر تختخواب شو

یک میز جالب اداری که تخت خواب شو نیز هست

ولی موضوع به اینجا ختم نمی شود طراحان که گویا موضوع را خیلی جدی گرفته اند برای دو دیواره کناری میز هم نقشه هایی کشیده اند. روی دیواره پایینی یک تلویزیون کوچک قرار داده اند که کارمند محترم هنگام استراحت از تماشای مسابقه فوتبال و سریال محبوبش عاجز نماند. دیواره کناری بالایی همانند دیواره اصلی متحرک است و قابلیت تغییر زاویه دارد و با زنجیر می توان دیواره را زاویه مورد نظر ثابت کرد. خیلی از افراد هستند که باید هنگام خواب، سر آنها و بالشتی که زیر سرشان قرار می گیرد زاویه خاصی داشته باشد این دیواره متحرک دقیقا همین شرایط را فراهم می کند تا پرسنل زحمت کش از خواب خود نهایت لذت را ببرند. البته روی میز هم به حالت کشویی ۳۰ سانتی متر در محور افق جابجایی دارد این جابجایی از این جهت است که ورود به طبقه پایین و خروج از آن ساده تر شود و شاید هم بعضی مواقع نقش سایه بان را ایفا کند.

میز کامپیوتر تخت خواب شو

یک میز جالب اداری که تخت خواب شو نیز هست

این مدل میزهای تختخوابشو نه فقط برای محیط های اداری که در منازل و اتاق های کوچک که امکان قرار دادن همزمان تخت خواب و میز کامپیوتر نیست خیلی مفید و کارآمد خواهند بود.

نوبرانه

اخبار مرتبط:

نکاتی برای چیدمان انواع میز تصاویر

انواع میزهای ناهار خوری بسیار متفاوت و فوق العاده زیبا تصاویر

مدرن ترین میزهای ال سی دی تصاویر

مدرن ترین میز تحریر و کامپیوتر کم جا تصاویر

نکاتی برای خرید میز اتو و اتو کشی

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت