آیا جاستین بیبر و سلنا گومز از هم جدا شدند ؟! + جزئیات وعکس

به گزارش پرشین وی بعد از انتشار اخباری مبنی بر اینکه جاستین بیبر درست 24 ساعت بعد از فشن شو با یک مدل مجارستانی به نام باربارا پلوین در تفریحگاه محل تولید فیلم موزیکال شیر شاه حاضر شده است، اعلام شد سلنا گومز رابطه اش را بعد از دو سال با وی خاتمه داده است. […]

آیا جاستین بیبر و سلنا گومز از هم جدا شدند ؟!

به گزارش پرشین وی بعد از انتشار اخباری مبنی بر اینکه جاستین بیبر درست 24 ساعت بعد از فشن شو با یک مدل مجارستانی به نام باربارا پلوین در تفریحگاه محل تولید فیلم موزیکال شیر شاه حاضر شده است، اعلام شد سلنا گومز رابطه اش را بعد از دو سال با وی خاتمه داده است.

 البته منبعی به مجله پیپل اعلام کرد که گومز یک هفته است که رابطه اش را با جاستین به هم زده و این خبر با موضوع این مدل ، تازه بین رسانه ها پخش شده است.

 اخبار جدایی جاستین و سلنا اولین بار در سایت ایی. آنلاین نوشته شده بود :"به دلیل برنامه های کاری پیچیده ، نگهداشتن ارتباط آن دو روز به روز سخت تر شده است." هر دو اکثر اوقات دور از هم هستند ، سلنا اغلب سر فیلم برداری در آمریکا و جاستین در تورهای دور دنیا شرکت می کند.

گومز در صفحه اجتماعی توییتر با عصبانیت تصویری از جاستین و باربارا پلوین را انتشار داده بود و در زیر عکس تنها با علامت "…" حرفش را ناگفته باقی گذاشت. آیا جاستین بیبر و سلنا گومز از هم جدا شدند  

جاستین بیبر و باربارا پلوین

 البته وقتی معلوم شد که در اوایل امسال به گزارش پرشین وی پلوین در یک گفتگوی اینترنتی از گومز انتقاد کرده و گفته است "به هر حال من از سلنا گومز خوشم نمی آید… " نمک داستان بیشتر شد ، هر چند که بعد او سعی کرد این توهین را به گونه ای بپوشاند و گفت : "من به عنوان یک بازیگر او را دوست دارم، او در کارش بسیار ماهر است …!"

  آیا جاستین بیبر و سلنا گومز از هم جدا شدند ؟!

چهره مغموم سلنا گومز بعد از اخبار جدایی این زوج

 باربارا پلوین نیز در یک شبکه اجتماعی خطاب به گومز نوشت:"آخرین باریه که می گویم، لطفا آرام باش، هیچ چیزی بین من و جاستین نیست، من او را ملاقات کردم و با او عکس انداختم ، آیا تو هم همین کار را نمی کردی؟"

 از سوی دیگر در اخبار جدیدتر، جاستین بیبر می خواهد گومز بازگشته و معتقد است این جدایی تنها یک نقطه کوچک موقت محسوب می شود. گومز نیز به نیویورک پرواز کرده است تا به گزارش پرشین وی جاستنین را قبل از کنسرت بروکلین ببیند و حرف های زیادی برای گفتن به هم دارند. از دید جاستین این داستان موقعیت خوبی را پدید آورده است تا آنها بتوانند دوباره به پیش هم بازگردند و همدیگر را ببینند و در یک مصاحبه رادیویی این جدایی را تایید نکرد.

 گومز نیز عمدی یا غیر عمدی بعد از رسیدن به نیویورک شجاعانه لبخند را روی لبانش در زمانی که هوادارنش برای دیدن او جمع شده بودند نگه داشته بود.

  آیا جاستین بیبر و سلنا گومز از هم جدا شدند ؟!

گومز هنگام رسیدن به نیویورک

 تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

 بخش اختصاصی پرشین وی

آیا جاستین بیبر و سلنا گومز از هم جدا شدند ؟! + جزئیات وعکس

    مطالب مرتبط: