خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند! +عکس

خوش پوش ترین کشاورز دنیا کیوتو سایتو، کشاورز جوان ژاپنی با سبک پوشش غیرمعمول خود سعی دارد دیدگاه مردم را نسبت به کار کشاورزی تغییر دهد. او چه در حال رانندگی تراکتور باشد و چه تا زانو در شالیزار مشغول به کار باشد ، در هر صورت یک دست کت و شلوار مرتب همراه با […]

خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند

خوش پوش ترین کشاورز دنیا

کیوتو سایتو، کشاورز جوان ژاپنی با سبک پوشش غیرمعمول خود سعی دارد دیدگاه مردم را نسبت به کار کشاورزی تغییر دهد. او چه در حال رانندگی تراکتور باشد و چه تا زانو در شالیزار مشغول به کار باشد ، در هر صورت یک دست کت و شلوار مرتب همراه با پیراهن و کروات به تن دارد.

به گزارش پرشین وی خانواده کیوتو بیش از 400 سال است که در شالیزارهای اطراف شهر کنگو به جمع آوری برنج می پردازند، ولی وی از نوجوانی این سنت خانوادگی را کسل کننده یافت و به شهر نقل مکان کرد.

خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند

خوش پوش ترین کشاورز دنیا

 او چند سال پیش به شهر زادگاه خود بازگشت تا تشکیل خانواده دهد و در عین حال خود را در شغل خانوادگی شان سهیم کرد ولی تصمیم گرفت تغییرات منحصربه فرد خود را در آن ایجاد کند.

در ابتدا ایده پوشیدن کت و شلوار در زمین های کشاورزی مانند یک مزاح شروع شد. روزی سر میز شام برادر او در مورد پوشیدن کت و شلوار در حین کار کشاورزی شوخی کرد ولی کیوتو آن را جدی گرفت. او آن را به عنوان یک ایده جالب برای تغییر ذهن عموم درمورد کار کشاورزی در ژاپن در نظر گرفت.

خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند

هدف این کشاورز تغییر ذهنیت معمول مردم نسبت به کشاورزان است

کیوتو در این مورد به گزارشگر گفت:"بیشتر مردم به کشاورزان به عنوان "افراد نامرتب در سراسر روز" فکر می کنند که در انتها پول زیادی نیز به دست نمی آورند. ولی من می خواهم بچه ها فکر کنند کشاورزی به نظر سرگرم کننده و جالب می رسد."

ولی در ابتدا رساندن منظورش به اطرافیان تا حدی سخت بود و هیچ کس نمی دانست او با لباس رسمی همانند کارمندان در زمین های برنج چه می کند! او با به خاطر آوری روزهای اول گفت:"من مدت زیادی با آن لباس بیرون می ایستادم، آنها متوجه نمی شدند چرا کت و شلوار پوشیدم  و حتی کشاورزی به من گفت: تو ما را دست انداختی؟"

 خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند

این کشاورز خوش تیپ سوژه خبری بیشتر رسانه های ژاپنی شده است

حتی خانواده اش نیز از انتخاب لباس کار او متعجب شدند. در ابتدا پدربزرگش نگران این شد که شاید کار کشاورزی با کت و شلوار خطرناک باشد و پدرش نیز تصدیق کرد وقتی اولین بار کیوتو را با این لباس ها در زمین دید، کمی گیج شد ولی چیزی در مورد آن نگفت.

با گذشت زمان تغییر ایجاد شد و مردم متوجه شدند چرا این کشاورز جوان باورهای پیشین را به چالش می کشد و به گزارش پرشین وی امروز کیوتو سایتو می گوید بسیاری از مردم از استایل او حمایت می کنند و در نتیجه او به پوشیدن کت و شلوار خود ادامه می دهد.

خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند

کیوتو سایتو در هر شرایط کاری با کت و شلوار و پیراهن و کروات در شالیزار کار می کند

از آنجا که دیدن یک کشاورز برنج بسیار خوش پوش، منظره نادری است، بنابراین تعجبی ندارد که سایتو تبدیل به سوژه خبری یکی از بزرگترین روزنامه های ژاپنی و همچنین چندین برنامه تلویزیونی شده است. او همچنین وبلاگی دارد که در آن در مورد تجارب کشاورزی اش می نویسد و همچنین عکس هایی از خود با کت و شلوار در حین کار منتشر می کند.

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

ابتکار جالب یک کشاورز در کشت هندوانه! + تصاویر

کشاورزی درعجیب‎ترین مزرعه جهان + عکس

محمد رضا هدایتی در زمین کشاورزی +عکس

کشاورزی هوشمند در صحرا + عکس

عکس:کشاورزی مدرن

خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند! +عکس

    مطالب مرتبط: