تاریخ نشر :دوشنبه 22 آگوست 2016 مشاهده : اختصاصی پرشین وی RSS اشتراک:

زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد! +عکس

تبدیل خانه شهری به جنگلی از گیاهان خانم سامر راین اوکز که در صنعت مدلینگ فعالیت می کند، بیش از 11 سال است که در یک ساختمان صنعتی 112 مترمربعی در بروکلین زندگی می کند و در طول این مدت توانسته این محل را تبدیل به یک جنگل زیبا با 500 نوع گیاه کند. به […]

زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد

تبدیل خانه شهری به جنگلی از گیاهان

خانم سامر راین اوکز که در صنعت مدلینگ فعالیت می کند، بیش از 11 سال است که در یک ساختمان صنعتی 112 مترمربعی در بروکلین زندگی می کند و در طول این مدت توانسته این محل را تبدیل به یک جنگل زیبا با 500 نوع گیاه کند.

به گزارش پرشین وی خانم اوکز در مصاحبه با مجله کشاورز مدرن گفت:"من فکر می کنم تنها راهی که می تواند مرا قادر به زندگی در شهر نیویورک کند، احاطه کردن خودم با گیاهان است."

زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد

پرورش 500 گیاه در آپارتمان شهری

با توجه به این حقیقت که وی در یک خانه روستایی در پنج جریب زمین در پنسیلوانیا بزرگ شده که اطراف آن را حیوانات اهلی و گیاهان زیادی احاطه کرده است، می توان دلیل این ابتکار را درک کرد. او برای فعالیت در حرفه مدلینگ مجبور به نقل مکان به این شهر بزرگ شد و علاوه براین به افزایش آگاهی درباره محیط زیست می پردازد.

سامر یک بوم شناس (فارغ التحصیل رشته علوم محیطی و حشره شناسی)، نویسنده کتاب، کار آفرین تجارت بومی، اداره کننده وب سایتی در زمینه نحوه سم زدایی از شکر و همچنین مسئول بازاریابی موادغذایی است.

زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد

محل زندگی باصفای یک خانم مدل در یک منزل مسکونی

هیچ چیز به اندازه خانه او در بروکلین نمی تواند فلسفه سبک زندگی سالم و دوستدار محیط زیست وی را توصیف کند. او به نوعی توانسته از عهده محدودیت رشد گیاهان در یک آپارتمان شهری برآید و در حال حاضر 500 گیاه را در خانه پرورش می دهد.

شروع پروش گیاهان سامر، با یک گیاه انجیر برگ ویولونی (فیکوس لیراتا) شد ولی با گذشت 11 سال از زندگی در این محل، خانم سامر اوکز انواع مختلف گیاهان را به مجموعه خود اضافه کرد و منزل خود را تبدیل به یک باغ گیاهان کرد.

زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد

ایده جالب یک خانم اهل روستا برای زندگی راحت در شهر بزرگ

همان طور که مطمئنا حدس زده اید، نگهداری صدها گیاه کار آسانی نیست، به گزارش پرشین وی این خانم جوان نیم ساعت هر روز را به آبیاری و یک ساعت و نیم از زمان خود را هر هفته یک بار به مراقبت های دیگر نظیر کوددهی گیاهان و قیچی کردن ساقه ها اختصاص می دهد. او به طور مداوم چشم از آنها برنمی دارد و آنها را در نقاط مختلف آپارتمان جا به جا می کند تا بهترین شرایط را برای آنها ایجاد کند.

همه اتاق های خانه 112 متری او از آشپزخانه گرفته تا سرویس بهداشتی پر از گیاهان مختلف است. اتاق کار او دیواری پوشیده از گیاهان زنده است که با یک سیستم آبیاری سفارشی کامل شده است. اتاق خواب او نیز خانه اولین گیاه اوست، درخت انجیری که اکنون آنقدر رشد کرده که قد آن به سقف رسیده و حتی کمد لباس او نیز یک باغچه ی دیگر است.

 زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد

تمام اتاق های آپارتمان این خانم پوشیده از گیاهان است

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

نكات كلیدی برای پرورش گیاهان آپارتمانی

نكات كليدي براي پرورش گياهان آپارتماني

دیزاین های بسیار زیبا از چیدمان گل و گیاه در آپارتمان + تصاویر

بهترین گل های آپارتمانی/ به راحتی در آپارتمان کوچک گل پرورش دهید+تصاویر

خرید گل و گیاه مناسب برای خانه ها و آپارتمان ها

زنی آپارتمان مسکونی خود در شهر را تبدیل به جنگل کرد! +عکس

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت