تاریخ نشر :شنبه 24 سپتامبر 2016 مشاهده : اختصاصی پرشین وی RSS اشتراک:

زوج توریستی که بازیگر مشهور را نشناختند و از وی آدرس پرسیدند! +عکس

زوجی که لئوناردو دیکاپریو را نشناختند مطمئنا لئوناردو دیکاپریو یکی از شناخته شده ترین چهره ها در فیلم های قرن 21 است و کمتر کسی است که چهره او را در فیلم ها، عکس ها و… ندیده باشد. به گزارش پرشین وی ولی باجود اینکه او امسال توانست حتی جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار را […]

زوج توریستی که بازیگر مشهور را نشناختند و از وی آدرس پرسیدند

زوجی که لئوناردو دیکاپریو را نشناختند

مطمئنا لئوناردو دیکاپریو یکی از شناخته شده ترین چهره ها در فیلم های قرن 21 است و کمتر کسی است که چهره او را در فیلم ها، عکس ها و… ندیده باشد.

به گزارش پرشین وی ولی باجود اینکه او امسال توانست حتی جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار را به دست بیاورد، هنوز هم می تواند خود را ناشناس نگه دارد و روز جمعه بدون آنکه زوج سالمند وی را بشناسند، به آنها کمک کرد.

زوج توریستی که بازیگر مشهور را نشناختند و از وی آدرس پرسیدند

دیکاپریو در حین آدرس دادن به یک زوج سالمند

در یکی از لحظات نادر برای این ستاره 41 ساله، او با خوشرویی ایستاد و به زوج توریستی که هیچ به مشهور بودن او ظنین نبودند، در پیدا کردن مسیرشان کمک کرد.

بازیگر فیلم "بازگشته" در حالی که گوشی خود را در دست داشت، نقشه راه یابی را از روی صفحه گوشی اش به این زوج نشان می داد که ثابت می کرد او به راستی یکی از ساکنان نیویورک است و خیابان های این شهر را برای نشان دادن مقصد بعدی آنها می شناسد.

 زوج توریستی که بازیگر مشهور را نشناختند و از وی آدرس پرسیدند

لئوناردو دیکاپریو بازیگر برنده اسکار و حامی محیط زیست

این دو نفر که به هیچ وجه متوجه نشدند از شخص بسیار مشهوری آدرس پرسیده اند، هیچگونه تقاضای امضا یا عکس نکردند. البته تیپ معمولی لئوناردو دیکاپریو و همین طور وجود کلاه و عینک در حین صحبت به آنها ، به این امر کمک کرده بود.

دیکاپریو اکنون به مدت چهار ماه است با مدل دانمارکی 24 ساله ای به نام نینا اگدل آشنا شده است و به گزارش پرشین وی تاکنون به ندرت از هم جدا بوده اند.

 زوج توریستی که بازیگر مشهور را نشناختند و از وی آدرس پرسیدند

نینا اگدل، نامزد 24 ساله دیکاپریو

جالب است که لونا مادربزرگ نینا، به مطبوعات گفته ، اگر دیکاپریو قلب نوه اش را بشکند، با او سرو کار خواهد داشت و نینا نیز این مسئله را تایید کرده و گفته:"او بسیار محافظ است، او در همه شبکه های اجتماعی مرا دنبال می کند و هوای مرا دارد و به معنای واقعی کلمه یک مادربزرگ مدرن محسوب می شود، اگرچه دردسرهایی دارد ولی جالب است."

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

علنی شدن نامزدی لئوناردو دی کاپریو و دختری که 17 سال از او کوچکتر است! +عکس

زندگی نامه لئوناردو دی‌کاپریو ، طرفدار سرسخت محیط زیست + عکس

شباهت خیره کننده دو بازیکن المپیک به کیت میدلتون و لئوناردو دیکاپریو! +عکس

هزاران نفر به کمپین ضد «دی‌کاپریو» پیوستند!

لئوناردو دیکاپریو خانه ساحلی زیبایش را برای فروش گذاشت +تصاویر

زوج توریستی که بازیگر مشهور را نشناختند و از وی آدرس پرسیدند! +عکس

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت