شهر عجیبی که بیشتر جمعیت آن را مردگان تشکیل داده اند! +عکس

شهر ارواج در ایالت کالیفرنیا کولما، شهر ساکت کالیفرنیایی خانه حدود 1700 ساکن زنده و بیش از 1.5 میلیون جمعیت فوت شده است. جمعیت همیشه خاموش این شهر مردمی بودند که در سان فرانسیسکو زندگی کرده و فوت کردند ولی همانند ساکنان امروزه، توانایی مالی برای زندگی بعد از مرگ را در این کلان شهر […]

شهر عجیبی که بیشتر جمعیت آن را مردگان تشکیل داده اند

شهر ارواج در ایالت کالیفرنیا

کولما، شهر ساکت کالیفرنیایی خانه حدود 1700 ساکن زنده و بیش از 1.5 میلیون جمعیت فوت شده است. جمعیت همیشه خاموش این شهر مردمی بودند که در سان فرانسیسکو زندگی کرده و فوت کردند ولی همانند ساکنان امروزه، توانایی مالی برای زندگی بعد از مرگ را در این کلان شهر گرانقیمت نداشتند.

به گزارش پرشین وی در سال 1900، سن فرانسیسکو شهری پر از جمعیت فوت شده بود. در طول دوران پیدا شدن طلا، معدنچی های طلا ، تاجران و مهاجران از تمام نقاط دنیا برای دست یافتن به زندگی بهتر دسته دسته به این شهر وارد شدند و با خود انواع بیماری ها را نیز آوردند و همچنان که میزان مرگ و میر بالا رفت، 27 قبرستان این شهر لبریز از مردگان شد.

شهر عجیبی که بیشتر جمعیت آن را مردگان تشکیل داده اند

شهر کولما در ایالت کالیفرنیای امریکا بیشترین جمعیتش را مردگان تشکیل می دهند

بنابراین در سال 1902 مقامات شهر هرگونه کفن و دفن را در این شهر ممنوع اعلام کردند و مسئولین برخی از قبرستان های بزرگ را مجبور کردند تا سکنه خود را به خارج شهر منتقل کنند.

دعوا و جنجال نگه داشتن مردگان در شهر اصلی خودشان چندین دهه ادامه داشت ولی در سال 1942 تنها دو قبرستان در سن فرانسیسکو باقی ماند. اگرچه هنوز در این شهر وجود دارند ولی به هیچ وجه دفن جدید را قبول نمی کنند.

حدود 150000 جسد از سن فرانسیسکو به شهر کوچک کولما منتقل شدند، جامعه کوچک کولما در سال 1892 بنا شده بود. در سراسر تاریخ این شهر، کولما هرگز جمعیت زنده ای بیشتر از جمعیت مرده شهر نداشته است. امروزه این شهر خانه حدود 1800 جمعیت زنده است و در 17 قبرستان بسیار بزرگ این شهر حدود 1.5 میلیون نفر دفن شده اند.

شهر عجیبی که بیشتر جمعیت آن را مردگان تشکیل داده اند

جمعیت زیادی از مرده های این شهر از سن فرانسیسکو به این شهر منتقل می شوند

از آنجا که کولما هنوز هم محل دفن سن فرانسیسکو محسوب می شود، به گزارش پرشین وی شمار ساکنان فوت شده آن به سرعت در حال رشد است. به طور تخمینی روزانه حدود 75 جسد به این شهر منتقل می شود.

نسبت جمعیت زنده و مرده این شهر به حدی تفاوت دارد که به این شهر لقب های مختلفی از جمله "شهر خاموش"، "شهر ارواح" یا "شهر مردگان" داده شده است. ولی این رقم باعث آزار ساکنان این شهر نیست، چرا که می دانند همین مرده ها باعث منحصر به فرد شدن محل زندگی آنها شده اند و حتی یک شوخی برای خود ساخته اند :"چقدر خوبه در شهر کولما ما زنده هستیم!".

شهر عجیبی که بیشتر جمعیت آن را مردگان تشکیل داده اند

تاریخچه شهر سن فرانسیسکو با قبرستان های بی شمار

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

تصاویر/ بیرون آمدن شهر مردگان پس از 25 سال

حکایت 21 روز زندگی در میان مردگان ! + عکس

عکس : جسدعجیب یک دختربچه در سرزمین مردگان ایتالیا !!

عکس : دختری که با فرشتگان و مردگان صحبت می‌کرد!!

مرده‌های هندی را اینجا می‌سوزانند + عکس سوختن مردگان !

شهر عجیبی که بیشتر جمعیت آن را مردگان تشکیل داده اند! +عکس

    مطالب مرتبط: