طلاق همسر بعد از دیدن چهره او بدون آرایش +عکس

طلاق همسر بعد از دیدن او بدون آرایش اگرچه این خبر در وهله اول موضوعی غیرواقعی و سرگرم کننده به نظر می رسد ولی متاسفانه حقیقت دارد. مردی اهل امارات متحده عربی، تنها چند روز بعد از ازدواج، همسر جوانش را طلاق داد، چرا که برای اولین بار او را بدون آرایش دید. به گزارش […]

طلاق همسر بعد از دیدن چهره او بدون آرایش

طلاق همسر بعد از دیدن او بدون آرایش

اگرچه این خبر در وهله اول موضوعی غیرواقعی و سرگرم کننده به نظر می رسد ولی متاسفانه حقیقت دارد. مردی اهل امارات متحده عربی، تنها چند روز بعد از ازدواج، همسر جوانش را طلاق داد، چرا که برای اولین بار او را بدون آرایش دید.

به گزارش پرشین وی این خبر عجیب توسط روانپزشکی به نام دکتر عبدل عزیز آسف گزارش شده و می گوید، این زن 28 ساله برای درمان آسیب های روانی ناشی از طلاق سریع و غیرقابل انتظار به کلینیک وی مراجعه کرده است.

آسف هویت زن را به دلیل مسائل محرمانه افشا نکرد ولی به خبرگزاری ها اظهار داشت که این زن پیش از ازدواج با مرد 34 ساله، شش ماه نامزد بودند و ظاهرا در طول این مدت، مرد هرگز او را بدون آرایش ندیده بود و پس از اولین دیدن او بدون آرایش، به زحمت او را تشخیص داد.

 طلاق همسر بعد از دیدن چهره او بدون آرایش

مردی همسرش بعد از دیدن چهره همسرش بدون آرایش و مژه مصنوعی وی را طلاق داد

این مرد، همسرش را به فریفتن وی با استفاده از مقدار زیادی از لوازم آرایشی از جمله مژه مصنوعی متهم کرد و به گزارش پرشین وی اظهار داشت او به اندازه پیش از ازدواج، زیبا نیست.

با این توصیفات مشخص شد داماد جوان، تنها چند روز پس از ازدواج و پس از گردش در سواحل الممزر در دبی برای شنای تفریحی، چهره عروس را بدون آرایش دیده است. آب دریا، تمام آرایش صورت وی را شسته بود و شوهر این زن وقتی برای اولین بار چهره زیر آرایش را مشاهده کرد، شوکه شده و به همسرش گفت نمی تواند دیگر او را تشخیص دهد.

عروس قصد داشت به شوهرش بگوید جراحی زیبایی انجام داده و اینکه مرتب از مژه مصنوعی استفاده می کند، تا اینکه اتفاق کنار دریا پیش آمد.

به گفته دکتر آسف، داماد فورا عروس را طلاق داد و از هرگونه تلاش برای آشتی مجدد مضایقه کرد.

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

طلاق های عجیب در دادگاه های خانواده !

شرط عجیب سوپراستار زن سینما برای همسرش بعد از طلاق! +عکس

علت عجیب درخواست طلاق از سوی مرد

درخواست طلاق به دلیلی عجیب!

عجیب و غریب ترین طلاق و مهریه های سال

طلاق همسر بعد از دیدن چهره او بدون آرایش +عکس

    مطالب مرتبط: