مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش +عکس

مشکل آنجلینا جولی با دخترش  پرشین وی: ماجرای طلاق آنجلینا جولی و برد پیت تنها خود آن دو را درگیر نکرده ، بلکه زندگی شش فرزندشان نیز تحت تاثیر طلاق قرار گرفته است و آنها در کشاکش جنگ والدین شان برسر به حضانت گرفتن بچه ها به سر می برند.  بر طبق گزارش های جدید، […]

مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش

مشکل آنجلینا جولی با دخترش

 پرشین وی: ماجرای طلاق آنجلینا جولی و برد پیت تنها خود آن دو را درگیر نکرده ، بلکه زندگی شش فرزندشان نیز تحت تاثیر طلاق قرار گرفته است و آنها در کشاکش جنگ والدین شان برسر به حضانت گرفتن بچه ها به سر می برند.

 بر طبق گزارش های جدید، یکی از آنها، شایلو، به ویژه از وضعیت حاضر که مانع از گذراندن اوقاتشان با پدر شده است، پریشان احوال بوده و در نتیجه از دست مادرش آنجلینا ناراحت است.

مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش

شایلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت بعد از طلاق بسیار دلتنگ پدرش شده است

اگرچه همه بچه ها از این اتفاق کاملا پریشان هستند ولی به گزارش پرشین وی شایلو از اینکه او را دور از پدرش نگه داشته اند بسیار ناراحت است و آنقدر دلش برای پدرش تنگ شده که بر روابط او با مادرش جولی تاثیر سوء گذاشته است.

اگرچه آنجلینا این طلاق را "بهترین راه حل" برای این وضعیت عنوان کرد ولی فرزندانشان در این نقطه نظر با وی شریک نیستند و عقیده دیگری دارند. خوشبختانه شایلو و خواهر و برادرهای دیگرش بر طبق رای دادگاه که به طور موقت حضانت بچه ها را به عهده دو نفر آنها گذاشته است، می توانند با پدرشان برد پیت نیز ملاقات کنند.

مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش

شایلو در کنار پدرش برد پیت و برادرانش پکس و مدوکس

بر طبق رای موقت دادگاه، برد پیت در اولین ملاقات با بچه ها باید تحت نظارت درمانگر با آنها ملاقات کند و همچین آزمایش عدم مصرف مواد نیز خواهد داد.

مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش

شایلو در کنار مادرش آنجلینا جولی و خواهرش زهرا

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

تقاضای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت و حضانت فرزندانشان +عکس

ماجرای طلاق آنجلینا جولی و براد پیت، زوج سرنشاس هالیوود!

واکنش برد پیت به درخواست طلاق آنجلینا جولی!

شوک خبری امروز: آنجلینا جولی درخواست طلاق داد +عکس

آنجلینا جولی، برد پیت و دختران فوتبالیستشان +عکس

مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش +عکس

    مطالب مرتبط: