ملانیا ترامپ و انتشار اولین عکس رسمی وی در کاخ سفید +عکس

ملانیا ترامپ و اولین عکس رسمی وی  کاخ سفید برای اولین بار عکس رسمی از ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور جدید امریکا منتشر کرد، که در این عکس ملانیا انگشتر جدید با سنگ الماسش که دونالد ترامپ به مناسبت دهمین سالگرد ازدواج برای او خریداری کرده را به نمایش گذاشته است. به گزارش پرشین وی […]

ملانیا ترامپ و انتشار اولین عکس رسمی وی در کاخ سفید

ملانیا ترامپ و اولین عکس رسمی وی

 کاخ سفید برای اولین بار عکس رسمی از ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور جدید امریکا منتشر کرد، که در این عکس ملانیا انگشتر جدید با سنگ الماسش که دونالد ترامپ به مناسبت دهمین سالگرد ازدواج برای او خریداری کرده را به نمایش گذاشته است.

به گزارش پرشین وی این عکس بانوی اول امریکا را در داخل اقامتگاهشان در کاخ سفید نشان می دهد که یک کت و شال گردن مشکی به تن دارد. او در جلوی یکی از پنجره های گنبدی کاخ سفید ایستاده و مستقیم رو به دوربین نگاه می کند.

موقعیت این عکس به گونه ای است که ملانیا ترامپ را کاملا در این ساختمان نشان می دهد ، ساختمانی که وی معمولا در طول هفته در آن حضور ندارد.

 ملانیا ترامپ و انتشار اولین عکس رسمی وی در کاخ سفید

اولین عکس ملانیا ترامپ که به طور رسمی از سوی کاخ سفید منتشر شده است

ملانیا به همراه پسرش بارون در آپارتمان پنت هاوس ترامپ واقع در برج ترامپ در نیویورک زندگی می کند و قرار است تا پایان سال تحصیلی امسال در آنجا اقامت کنند تا پسرش دچار لطمه درسی نشود.

همسر دونالد ترامپ در حال حاضر تنها برای مناسبت های رسمی به واشینگتن می آید از جمله چند هفته پیش برای برگزاری مراسم کارآفرینان زن و روز جهانی زن به واشینگتن سفر کرد.

او همچنین به دفعات مختلف همسرش را در حین سفر به خانه زمستانی شان به نام مار- ا – لاگو وی را همراهی کرد. در آخر هفته پیش رو نیز او برای شرکت در مراسم شام استقبال از رئیس جمهور چین جین پنگ و همسرش دوباره راهی پایتخت خواهد شد.

ملانیا ترامپ و انتشار اولین عکس رسمی وی در کاخ سفید

عکسی از ملانیا ترامپ در کنار همسر نخست وزیر اسرائیل که به اتفاق یکدیگر در حین رفتن به یکی از دفاتر کاخ سفید هستند

عکاس این عکس مشخص نشده است ولی به گزارش پرشین وی همراه این عکس که در وب سایت رسمی کاخ سفید منتشر شده است اشاره کردند ملانیا ترامپ در سال 1970 در اسلوونی با نام مالانیا کی ناوس به دنیا آمده است.

"ملانیا حرفه مدلینگ خود را از شانزده سالگی شروع کرد. او در دانشگاه شهر لیوبلیانا در اسلوونی مشغول به تحصیل بود ولی آن را برای دنبال کردن مدلینگ در شهر میلان و پاریس متوقف کرد و سپس در سال 1996 به نیویورک مهاجرت کرد."

"علاوه بر اینکه تصاویری از او در مجلات مد معروف وجود داشت، تاکنون در چندین تبلیغات و برنامه های تلویزیونی نیز ظاهر شده است."

ملانیا ترامپ و انتشار اولین عکس رسمی وی در کاخ سفید

دونالد ترامپ و همسرش در 60 امین مراسم سالانه صلیب سرخ در عمارت شخصی مار- ا – لاگو وی در پالم بیچ

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

ملانیا ترامپ و همسر نخست وزیر ژاپن در بازدید از موزه باغی در فلوریدا +عکس

ملانیا ترامپ و واقعیت‎هایی که درباره زندگی او نمی‎دانید! +عکس

همسر دونالد ترامپ | لو رفتن قد و وزن ملانیا ترامپ +عکس

ملانیا ترامپ و ضیافت ناهار او به مناسبت روز جهانی زن+عکس

ملانیا ترامپ سوتی داد| همسر نخست وزیر ژاپن در آمریکا تنها ماند!+عکس

    مطالب مرتبط:

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (1)
  1. عباس 36ساله ازقم

    بنام خداسلام علیکم ؛ خداریشه شان را بکند لعنتشان کند البته اگر هدایتشان نمی کند – یک دختر ناراحت شد – 59 موشک وارد سوریه شد (تو خاک سوریه زده شد ) -یک دنیا از قتل عام 60 کودک شیعه (126 شهید حلب ازاهالی فوعه و کفریا ) ناراحت شد – ککشان نگزید خدا لعنتشان کند – «خدایا اموال آنان را نابود ساز ودلهاشان را سخت گردان ؛که ایمان منمی آورند مگر به عذاب سخت » قرآن کریم سوره 10 آیه 88 – التماس دعا

چهل نما
رایانمهربهنودگشت