تاریخ نشر :پنجشنبه 13 اکتبر 2016 مشاهده : اختصاصی پرشین وی RSS اشتراک:

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان +عکس(2)

اتفاقات مهم زندگی آنجلینا جولی و برد پیت و دلایل طلاقشان پرشین وی: در ادامه مطلب قبلی، موارد بیشتر از سابقه عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی شان و عمده دلایل طلاقشان را در زیر بخوانید: دسامبر 2011/ ژانویه 2013: این زوج که پیش از این اعلام کرده بودند، تا زمانی که […]

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

اتفاقات مهم زندگی آنجلینا جولی و برد پیت و دلایل طلاقشان

پرشین وی: در ادامه مطلب قبلی، موارد بیشتر از سابقه عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی شان و عمده دلایل طلاقشان را در زیر بخوانید:

دسامبر 2011/ ژانویه 2013: این زوج که پیش از این اعلام کرده بودند، تا زمانی که همه در هر شرایط جنسیتی اجازه ازدواج پیدا نکنند، آنها رسما ازدواج نمی کنند، در مصاحبه های مجزایی  اعلام کردند فرزندانشان شرایط را به نوع دیگری می بینند و مفهوم ازدواج برای آنها به گونه دیگری است و روز به روز برای برگزاری جشن عروسی فشار بیشتری می آورند و شاید آنها نتوانند به گفته قبلی شان پایبند بمانند.

فوریه 2013: آنجلینا جولی پس از آنکه متوجه شد به دلیل دارا بودن ژن معیوب BRCA-1 در معرض خطر جدی ابتلا به سرطان سینه و تخمدان قرار دارد، به صورت مخفیانه عمل تخلیه دو سینه را انجام داد.

مه 2013: این ستاره شجاعانه در مورد این جراحی با روزنامه نیویورک تایمز صحبت کرد و به گزارش پرشین وی در عین حال برد پیت را برای حمایت هایش در این امر تحسین کرد.

 گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

این عکس یک ماه پس از صحبت آنجلینا جولی در مورد عمل جراحی تخلیه دو سینه اش گرفته شده است

جولای 2014: اعلام شد این زوج برای اولین بار پس از فیلم آقا و خانم اسمیت، دوباره در مقابل هم برای فیلم جدیدی در برابر دوربین خواهند رفت. این فیلم "در کنار دریا" نام داشت و آنجلینا جولی نویسنده و کارگردانی آن را به عهده داشت. این فیلم زوجی را به تصویر می کشید که در روابط خود دچار مشکل شده بودند.

آگوست 2014: برد پیت و آنجلینا جولی در یک مراسم مخفیانه در عمارت خود در فرانسه مراسم ازدواج رسمی برگزار کردند و این ستاره لباسی به تن داشت که در طراحی آن کودکانش نقش داشتند و کیک جشن نیز توسط پسرشان پکس پخته شده بود.

نوامبر 2014: در طول سفر این زوج به شهر سیدنی-استرالیا، عکسی از این زوج در بالکن هتل گرفته شد که به نظر می رسید در حین مشاجره با یکدیگر هستند.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

عکس لو رفته از این زوج در بالکن هتل که به نظر در حال مشاجره بودند

مارس 2015: آنجلینا جولی در روزنامه نیویورک تایمز اعلام کرد که جراحی تخلیه رحم و تخمدان انجام داده است.

نوامبر 2015: فیلم "در کنار دریا" باز خوردهای منفی زیادی داشت و آن طور که انتظار می رفت فروش خوبی نداشت.

جولای 2016: برد پیت و آنجلینا جولی برای آخرین بار پیش از طلاق وقتی دوقلوهایشان را برای تولد هشت سالگی شان به رستوران می بردند، دیده شدند.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

آنجلینا جولی و برد پیت برای آخرین بار باهم دوقلوهایشان را برای تولد 8 سالگی به بیرون بردند

سپتامبر 2016: آنجلینا جولی از برد پیت تقاضای طلاق کرد. بر طبق گزارش ها پس از مشاجره برد پیت با پسرشان مدوکس در جت شخصی شان، آنجلینا تصمیم به طلاق گرفت ولی دلایل زیادی می تواند در این طلاق نقش داشته باشد:

1. شروع رابطه ای  با بنیان اشتباه

شایعات رابطه این زوج زمانی وجود داشت که برد پیت هنوز همسر جنیفر آنیستون بود و اگرچه آنها منکر هرگونه رابطه ای بودند ولی اعتراف کردند عشق آنها در زمانی که نقش مقابل هم را در فیلم بازی می کردند به وجود آمد و معمولا در این نوع رابطه ها مشکلات عدم اعتماد به وجود می آید.

2. احتمال خیانت برد پیت با همکار بازیگرش ماریون کوتیلارد

برد پیت در فیلم "Allied" محصول سال 2016، با ماریون کوتیلارد در لندن هم بازی شد و از آنجا که شایعاتی وجود داشت، آنجلینا یک کارگاه خصوصی برای نظارت مخفی در آنجا استخدام کرد و متوجه شد که همه شایعات کاملا بی اساس نیست.

3. آنجلینا جولی در تاریخچه خود خیانت و روابط غیر متعارف داشته است

زمانی که جولی با جانی لی میلر ازدواج کرده بود، شایعاتی پیرامون خیانت او با  مدلی به نام جنی شیمیزو بر سر زبان ها بود. او سپس با شوهر دوم خود به نام بیلی باب تورنتون آشنا شد و این در حالی بود که آن زمان بیلی با بازیگری به نام لارا درن رابطه داشت.

4. آنجلینا جولی و برد پیت لذت های زندگی خود را با کار یکی کردند

جولی و پیت بازیگران مقابل هم در فیلم "در کنار دریا" شدند که به گزارش پرشین وی این فیلم بر روی یک روابط متزلزل بین زوجی ناراضی متمرکز شده بود. وقتی در این مورد از آنها سوال می شد، آنها هر دو فورا وجود هر نوع مشکلی را انکار کردند که هرکسی را بر این شبهه می انداخت که خانم و آقا هر دو بیش از اندازه اعتراض می کنند. آنها از این فیلم به عنوان یک کار دو نفره استفاده کردند و در عین حال در همان جزیره محل فیلم برداری تعطیلات ماه عسل خود را گذراندند.

5. سبک زندگی آنها متفاوت است

برطبق برخی گزارشات اولویت های جولی و پیت متفاوت است. گفته می شود اولویت اولیه جولی امور انسان دوستانه خارج از هالیوود است در حالی که پیت عاشق این است که همیشه پسرطلایی هالیوود باقی بماند ولی آنجلینا روز به روز بیشتر از هالیوود دلزده می شود. طبق گفته یک منبع، برد پیت می خواهد فیلم بسازد، جولی نمی خواهد و این موضوع برای این زوج یک مشکل اساسی محسوب می شود.

6. برنامه کاری آنها بسیار پرمشغله است

هر دو آنها برای برنامه های پیش تولید و پس تولید فیلم هایشان یعنی "First They Killed My Father" و "Allied" بسیار پرمشغله شدند و جولی حتی به جز فیلم ، زمان بیشتری را نیز باید برای امور انسان دوستانه ملل متحد می گذراند. در بین فیلم ها، سفر به نقاط مختلف دنیا و در عین حال مراقبت از شش فرزند، زمان زیادی برای گذراندن اوقاتشان باهم باقی نمی ماند.

7. عدم توافق آنها بر نحوه تربیت کودکانشان

از جمله دلایلی که برای طلاق آنجلینا جولی ذکر شده بود، شیوه تربیتی برد پیت بود و گفته می شود آنجلینا جولی بسیار از شیوه او ناراضی و ناراحت است و طبق گفته یک منبع نزدیک، تصمیم او بر طلاق صرفا بر پایه روابط او با فرزندانشان صورت گرفته است. همچنین علاوه بر این ، مواردی از عصبانیت های برد پیت را نیز از دلایل خاتمه دادن به این ازدواج عنوان کردند.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

اختلاف نظر برد پیت و آنجلینا جولی در نوع تربیت فرزندان

8. رابطه برد پیت با پدر آنجلینا

جولی هیچ وقت با پدرش جان وویت رابطه نزدیکی نداشت چرا که به مادرش مارچلین برتراند خیانت کرده بود و علاوه بر این جان مدام درباره زندگی خصوصی دخترش با مطبوعات صحبت می کرد. به گزارش پرشین وی با این وجود برد پیت بسیار بیشتر از آنجلینا با جان وویت ارتباط داشت و این موضوع برای آنجلینا جولی خوشایند نبود.

 گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

رابطه خوب برد پیت با پدر آنجلینا جولی ، برای وی خوشایند نبود

9. مصرف مواد برد پیت

گفته می شود جولی از مصرف ماریجوانا و الکل برد پیت خسته شده بود چرا که پتانسیل تاثیر سوء روی بچه ها وجود داشت. علاوه براین از آنجا که جولی خودش در جوانی اعتیاد به هروئین (وهمچنین بر طبق شایعات کوکائین) داشت و موفق به ترک شده بود، از این رو ممکن بود پتانسیل گرایش به مواد دوباره در او زنده شود و علاوه براین برای بچه ها خطر ایجاد کند.

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان +عکس(1)

عکسهای دیدنی آنجلینا جولی و براد پیت در بوسنی

آنجلینا جولی و برد پیت در افتتاحیه فیلم دونفرشان +عکس

ازدواج برد پیت و آنجلینا جولی و جزئیات مراسمشان +عکس

کادوی تولد عاشقانه آنجلینا جولی به برد پیت +عکس

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان +عکس(2)

    مطالب مرتبط:
تاریخ نشر :دوشنبه 10 اکتبر 2016 مشاهده : اختصاصی پرشین وی RSS اشتراک:

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان +عکس(1)

آشنایی ، اتفاقات برجسته و طلاق آنجلینا جولی و برد پیت پرشین وی: برانجلینا به عنوان یکی از قدرتمندترین زوج های هالیوود در نظر گرفته می شدند ولی وقتی آنجلینا جولی پس از 12 سال از برد پیت طلاق گرفت، دنیا را شوکه کرد. در این گزارش نگاهی می کنیم به 12 سال آشنایی این […]

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

آشنایی ، اتفاقات برجسته و طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

پرشین وی: برانجلینا به عنوان یکی از قدرتمندترین زوج های هالیوود در نظر گرفته می شدند ولی وقتی آنجلینا جولی پس از 12 سال از برد پیت طلاق گرفت، دنیا را شوکه کرد.

در این گزارش نگاهی می کنیم به 12 سال آشنایی این زوج از زمان ملاقات آنها در سر صحنه فیلمبرداری فیلم "آقا و خانم اسمیت" در زمانی که برد پیت هنوز همسر جنیفر آنیستون بود و پس از آن به فرزند خواندگی گرفتن سه فرزند و به دنیا آوردن سه فرزند دیگرشان.

مه 2004: برد پیت وقتی کار با آنجلینا جولی را برای فیلمبرداری فیلم "آقا و خانم اسمیت" شروع کرد به گزارش پرشین وی هنوز در ازدواج با همسر اولش جنیفر آنیستون بود ولی شایعات عشق سر صحنه او با جولی تمامی نداشت.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

آنجلینا جولی و برد پیت در فیلم آقا و خانم اسمیت

ژانویه 2005: پس از چهار ونیم سال زندگی مشترک، برد پیت و جنیفر آنیستون در بیانیه مشترکی اعلام کردند که پس از "یک ملاحظه همه جانبه" تصمیم به جدایی دارند و در این بیانیه افزودند:"ما با خوشنودی دوستان خوبی برای هم باقی خواهیم ماند و علاقه و تحسین ما برای یکدیگر همیشه می ماند".

مارس 2005: جنیفر آنیستون از برد پیت به دلیل "اختلافات غیرقابل حل" تقاضای طلاق کرد  و این درحالی بود که شایعات عشق برد پیت و آنجلینا جولی همچنان رو به رشد بود.

آوریل 2005: اگرچه نه آنجلینا جولی و نه برد پیت هیچکدام به صورت عمومی اشاره ای به شایعات رابطه عاشقانه نمی کردند ولی وقتی عکسی از آن دو در تعطیلاتی در کنیا همراه با پسر آنجلینا جولی به نام مدوکس گرفته شد، این رابطه تایید شد. 

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

آنجلینا جولی و برد پیت و پسر خوانده شان مدوکس در سال 2006

ماه مه 2005: آنجلینا جولی در مصاحبه با مجله ماری کلر، اگرچه اظهار داشت که رابطه اش با برد پیت خوب است ولی هرگونه شایعات پیرامون رابطه شان را در زمان زندگی مشترک برد پیت رد کرد و گفت:"صمیمی شدن با یک مرد متاهل، آن هم وقتی پدر خودم به مادرم خیانت کرد، چیزی نیست که من بتوانم ببخشم. اگر این کار را کنم نمی توانم به خودم نگاه کنم."

ژوئن 2005: فیلم آقا و خانم اسمیت در سینماها غوغا کرد.

جولای 2005: آنجلینا جولی و برد پیت با یکدیگر در فتوشوتی به نام "خوشبختی خانگی" برای مجله W شرکت کردند و به عنوان تصویری از یک زوج خوشبخت بچه دار در برابر دوربین عکاس ایستادند. گفته می شود جنیفر آنیستون پس از دیدن این عکس ها که در ماه مارس پیش از آن گرفته شده بود، "دلشکسته" شد.در همین ماه آنجلینا جولی دخترش زهرا، یعنی دومین فرزندش را از اتیوپی به فرزند خواندگی پذیرفت.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

این زوج و دو فرزند خوانده شان مدوکس و زهرا در ژانویه 2006

اوکتبر 2005: طلاق جنیفر آنیستون از برد پیت نهایی شد.

ژانویه 2006: برد و آنجلینا اعلام کردند در انتظار اولین فرزندشان هستند و به گزارش پرشین وی در عین حال برد پیت مدارک رسمی را برای به فرزند خواندگی گرفتن مدوکس و زهرا را امضا کرد.

مه  2006: آنجلینا جولی اولین فرزند بیولوژیکی خود و برد پیت به نام شایلو نوول جولی-پیت را در نامیبیا به دنیا آورد. این زوج عکس های اولین کودکشان را به مجله های People و Hello فروختند و پول آن که بالغ بر 7 میلیون دلار بود را به خیریه اهدا کردند.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

برد و آنجلینا در ماه مه 2006 صاحب دخترشان شایلو شدند، این عکس در سپتامبر 2007 گرفته شده است

مارس 2007: آنجلینا پکس تین سه ساله و اهل ویتنام را فرزند خواندگی گرفت و برد پیت نیز در فوریه متعاقب او را به فرزند خواندگی پذیرفت.

مه 2008: آنجلینا در جشنواره فیلم کن تایید کرد دوقلو باردار است.

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

آنجلینا جولی در جشنواره فیلم کن 2008 تایید کرد دوقلو باردار است

جولای 2008: دوقلوهای این زوج یعنی پسرشان ناکس لئون و دخترشان ویوین مارچلین در شهر نیس، فرانسه به دنیا آمدند. آنها اولین عکس دوقلوها را به مبلغ 14میلیون دلار به مجلات Hello و People فروختند و یک بار دیگر این مبلغ را به خیریه اهدا کردند.

 گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان

دو ماه پس از اعلام این زوج، آنها  در جولای 2008 صاحب دوقلوهایشان ناکس و ویوین شدند

ادامه دارد…

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

تقاضای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت و حضانت فرزندانشان +عکس

شام رمانتیک آنجلینا جولی و برد پیت +عکس

شرایط اسفناک فرزندان آنجلینا جولی و براد پیت / جولی در حق فرزندانش چه کرد؟

مشکل جدید آنجلینا جولی بعد از طلاق با دخترش +عکس

دوقلوهای آنجلینا جولی با تیپ متفاوت در کنار مادرشان +عکس

گزارش جالبی از عشق آنجلینا جولی و برد پیت، اتفاقات مهم زندگی و دلایل جدایی شان +عکس(1)

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت