فال روزانه سه شنبه پنجم بهم ماه سال ۱۳۹۵

فال امروز شما

farvardin
فال روزانه ماه فروردین
اكنون همه توانايي ها را براي موفق شدن در يك كار داريد و اگر ديگران اين موضوع را باور ندارند و مي توانيد با جديت اين موضوع را ثابت كنيد . البته با رفتار درست!
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
خیلی دوست دارد که شخصی با نقشه شما موافقت کند اما به نظر می رسد آن شخص زیاد مشتاق نیست . نباید فکر کنید هر چیزی را که شما دوست دارید دیگران هم باید دوست داشته باشند . اما رفتار مسامحه کار شما به نفعتان است . هر وقت فرصتی داشتید سعی کنید دل دیگران را به دست آورید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
سرنوشت اعتقاد و باور اصلي شماست اما مشكلات اخير شما را مجبور كرده است تا به احساس وقوع امري در آينده اعتقاد پيدا كنيد. در حال حاضر زندگي تان به نظر مي رسد تحت آزمايش است و بايد براي برداشتن قدمهاي تان خيلي مراقب باشيد. آن گاه مي توانيد با خيال راحت پيشرفت كنيد اما بايد بدانيد هدفتان كجاست.
tir
فال روزانه ماه تیر
امروز برنامه سفرها کمی پیچیده می شود اما شما ناراحت نمی شوید شما یاد می گیرید که انعطاف پذیر باشید،ادامه دهید!
mordad
فال روزانه ماه مرداد
تركيب موقعيت ماه و ونوس در جدول شما، مربوط به احساسات عميق مي باشد به اين معني كه براي تمام دلايل درست و حقيقي كه وجود دارد به اين زودي ها امروز را فراموش نخواهيد كرد. شير بودن به اين معناست كه شما قلب بزرگي داريد واز بيرون ريختن مكنونات قلبتان براي شخصي خاص، واقعاًًَ لذت خواهيد برد. اگر منتظر لحظه اي مناسب براي اظهار عشق مي باشيد، ستاره هاي شما به طور واضح بيانگر اين موضوعند كه اكنون زمان آن فرارسيده است.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
امروز با دیروز متفاوت است و رابطه ها خوب پیش می رود.اگر کسی با شما بازی کرده است بهتر است الان مسقیماً به او بگویید که از همه چیز با خبر هستید.اگر امروز نمی توانید،هیچ وقت دیگر نمی توانید!
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز از این که بخواهید از کسی مراقبت کنید بسیار احساس رضایت خواهید کرد.به خصوص اگر آن شخص غمگین باشد و یا از کار زیاد خسته شده باشد.شما هر کاری که از دستتان بر می آید انجام خواهید داد تا کمی زندگی بر وفق مراد آنها کنید.و فرقی نمی کند که خرید آنها را انجام دهید و برای شان غذای خوشمزه درست کنید.هم چنین امروز جریان احساسی عمیقی شما را جذب یکی از همکاران تان می کند.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز احساساتی هستید.فوق العاده جذاب و اجتناب ناپذیر هستید.البته مراقب باشید که این احساسات هوس نباشد وگرنه بازنده می شوید.
azar
فال روزانه ماه آذر
امروز روزي نيست كه بتوانيد شلخته باشيد، خاصيتي كه اگر يك آذري واقعي باشيد،‌داشتن اش را ترجيح مي دهيد. ممكن است كمي براي خانه تكاني بهار زود باشد، ولي احساس قوي كه براي زيباسازي اطرافتان به شما دست داده غير قابل مقاومت است. احتمال دارد كه مهمان سرزده برايتان برسد پس لطفاً سعي كنيد خود را خشنود نشان دهيد، امكان دارد؟
dey
فال روزانه ماه دی
امروز ممكن است بي دليل احساس دلهره كنيد و اين طور به نظر مي آيد كه دست به انجام هر كاري مي زنيد، به نحوي متوقف مي شود. البته همان طوري كه مي دانيد در چنين روزهايي كار ديگري هم نمي توان انجام داد. انتظار كارهاي غير مترقبه، تنها راهي است كه شما را آرام مي كند.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
اگر در طی چند هفته اخیر به دارایی های خود رسیدگی کرده اید اکنون زمان آن رسیده است تا آنچه را که بر آن آگاه شده اید بکار ببرید . اگر هنوز هم مطمئن نیستید که چه کاری بهتر است با مشاور مالی یا مدیر بانک خود مشورت کنید . همچنین زمان خوبی است برای رشد استعدادها و توانایی هایتان که بتوانید از آنها برای توسعه درآمد خود استفاده کنید.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
امروز هیجانات احتمالاً‌ می توانند جریان داشته باشند زیرا شما قهر کرده اید شما از یک زورآزمایی واقعی می توانید اجتناب کنید . اجازه بدهید کسی که به شما علاقه مند شده روی دلسوزی و نجابت شما راببیند بعد از همه این ها شما شانه ای برای گریه کردن نیاز دارید . این طور نیست ؟
فال و طالع بینی
شخصیت شناسی
فال و طالع بینی
اس ام اس
داستان
معما و تست هوش
سوژه های طنز و خنده دار
آگهی رایگان فروشگاه آنلاین گل