فال روزانه پنج شنبه پنجم اسف ماه سال ۱۳۹۵

فال امروز شما

farvardin
فال روزانه ماه فروردین
ديگران به شما و نقشه هاي جالبتان فرصت نمي دهند تا زندگي را جالب تر كنيد و برنامه هاي شما را ناديده مي گيرند. بهتر است آن ها را با يك نفر كه به نقشه هاي شما علاقمند است در ميان بگذاريد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
احتمالاً بدون موفقیت تلاش کرده اید تا با همسرتان یا همکارتان در مورد موضوع مهمی صحبت کنید اما تسلیم نشوید. تبادل نظر همیشه راحت و ساده نیست اما هم چنان فکر خوبی است که باید برای آن تلاش کنید. اگر احساس کرده اید که کار بیهوده ای است چند روز صبر کنید و مجدداً‌ سعی کنید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
اگر زماني را مي خواهيد كه كار و تفريح را با هم تركيب كنيد اكنون براي اين كار مناسب است. زيرا همكاران نيز رفتار خوبي با همسرتان دارند علاوه بر آن وفاداري بيشتري پيدا مي كنيد. مشكل است تصور كنيم امشب در خانه مانده ايد زيرا بسيار شاد و دلچسب هستيد.
tir
فال روزانه ماه تیر
جالب نیست؟تعطیلات آخر هفته شما نه تنها خسته تان نکرده است بلکه شاداب تر و پرانرژی تر هم شده اید.همکاران از این همه انرژی در تعجب اند.اما به اندازه شما فعال بودن به خودشان مربوط می شود.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
امروز شما عاشق هر چيز عجيب و غريبي مي شويد كه مي تواند شامل غذا، مكان و يا مردم باشدو يا شايد مشتاق هر سه باشيد. درحال حاضر بسيار احساساتي هستيد و به راحتي با هوس هايتان به حركت در مي آئيد. اگر به طور ناگهاني مجذوب كسي يا چيزي شديد قبل از اين كه مقدار زيادي پول را به هدر بدهيد صبر كنيد تا ببينيد كه اوضاع چه طور پيش مي رود. تا زماني كه شما ذهنتان را تغيير دهيد و علاقه تان را به آن امر از دست بدهيد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
در حال حاضر ترکیب کار و تفریح فکر خوبی نیست زیرا بعداًمجبور می شوید مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید.دقت کنید یکی از دوستان ناراحت است و به کمک و همدردی شما نیاز دارد.از این که به او کمک کنید،خوشحال می شوید اما شاید حس ناامیدی آنها در شما سرایت کند.
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز روابط شما با افراد مورد علاقه تان و کسانی که با آنها زندگی می کنید آنقدر خوب است که حتی نیازی به گفتن کلمات نیز نمی باشد.شما به صورتی درونی و غریزی همدیگر را درک می کنید و حتی بدون این که دیگران بگویند ممکن است بدایند که آنها به چه چیزی فکر می کنند.در حال حاضر مراقب باشید که گرفتار نخوت و غرور نشوید و باور نکنید که تمامی آنها حقیقت دارد ممکن است که این تصورات تنها نتیجه تصویر سازی های زنده شما باشد.
aban
فال روزانه ماه آبان
امروز احساسات تان باعث می شود تا به مسائل و افرادی که برای تان مهم هستند فکر کنید.مراقب احساس حسادت یا حس مالکیت باشید و اگر نه سبب بروز مشکلات می شوید.سعی کنید امروز خودتان را کنترل کنید.
azar
فال روزانه ماه آذر
اگر عاقل باشيد امروز از هر كسي كه انتقادگر يا قضاوتگر است دوري مي كنيد چون خيلي مشكل مي توان با آنها ساخت. در عوض سعي كنيد با كساني كه با ديده خوشبيني به زندگي نگاه مي كنند وقت بگذرانيد چون آنها شما را تشويق مي كنند كه به نيمه پر ليوان نگاه كنيد. هر كاري كه امروز انجام مي دهيد تا خود را متعالي سازيد از ديد ستارگان اشكالي ندارد و در واقع خيلي آنرا حمايت مي كنند.
dey
فال روزانه ماه دی
اجازه ندهيد كه يك كدورت كوچك درمنزل تبديل به كشمكشي بزرگ شود. امروز شما خيلي لجباز هستيد و بهتر است بدانيد كه شما گاه بدترين دشمن خود هستيد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
این فرصت را دارید که با استفاده از مهارتها و استعداد هایتان تاثیر شدیدی بر دیگران بگذارید . بنابراین آماده باشید تا ابتکار به خرج دهید یا توانایی هایتان را به دیگران نشان دهید و این کار شما شروع فصلی جدید از یک کتاب است که شما بازیگر نقش اول آن هستید.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
مسائل پولی مقداری توجه می خواهند. برای یک فرصت عالی که مقداری پول نقد اضافی درست می کند. گوش به زنگ باشید هر آن چه را که در اولین نگاه ممکن است جالب به نظر برسد مجدداً‌ نگاه کن در بررسی بیشتر ممکن است شایسته باشد.
فال و طالع بینی
شخصیت شناسی
فال و طالع بینی
اس ام اس
داستان
معما و تست هوش
سوژه های طنز و خنده دار
آگهی رایگان  لباس شب