با لذیذ ترین و غذاهای آرژانتین قبل از سفر آشنا شوید

غذاهای آرژانتین , در کنار تاثیر گفتن از مهاجرین اسپانیایی و ایتالیایی، غذاهای آرژانتین خصوصیاتی از شمال غرب رشته کوه های اند و پاتاگونیا در جنوب را دارد

بهترین غذاهای آرژانتین

غذاهای آرژانتین , در حالی که گوشت گاو غذای اصلی در برنامه روزانه مردم آرژانتین است، غذاهای خوشمزه دیگری نیز در هشتمین کشور بزرگ دنیا هست که شما را شگفت زده خواهد کرد. در کنار تاثیر گفتن از مهاجرین اسپانیایی و ایتالیایی، غذاهای آرژانتین خصوصیاتی از شمال غرب رشته کوه های اند و پاتاگونیا در جنوب را دارد. اماده امتحان کردن هستید؟

کباب اسادو (Asado)

غذاهای آرژانتین

کباب اسادو از کباب اسادو

راه رسیدن به قلب هر آرژانتین از طریق اسادو یا گوشت کبابی است.
این غذا را با نام پاریلادا (Parrillada) نیز می شناسند.
جرمی نابخشودنی است که آرژانتین را ترک کنید و مزه گوشت های کبابی تهیه شده بر روی اتش یا کباب پزها را در این کشور امتحان نکنید. اسادو غذای محلی آرژانتین است و ریشه در دوره گاوچران های این کشور دارد.

خوشمزه ترین غذاهای آرژانتین

چیمیچوری و ساسای تند (Chimichurri)

غذاهای آرژانتین

چیمیچوری و ساسای تند از غذاهای آرژانتین

این غذا چاشنی دیگر غذاهای محلی آرژانتین است.
ساسای (نوعی سس تند مکزیکی) سبز تهیه شده از جعفری، گیاه مرزنگوش، پیاز، سیر، فلفله شیلی، روغن زیتون، لیمو یا سرکه تهیه می شود.

کباب تند پراوالتا (Provoleta)

غذاهای آرژانتین

کباب تند پراوالتا از غذاهای آرژانتین

آرژانتین با پراوالتا معنی کاملا جدیدی به پنیر کبابی داد.
نتیجه مهم مهاجرت ایتالیایی ها به آرژانتین، طعم جدید پنیر پرولون (پنیر ایتالیایی که به شکل گلابی قالب گیری می شود) در این غذا است. ت

دالک د لچ (Dulce de leche)

غذاهای آرژانتین

دالک د لچ از غذاهای آرژانتین

گله های گاوی که در تعلفزارهای پر هزینه آرژانتین چرا می کنند، تنها گوشت تولید نمی کنند بلکه لبنیات مرغوبی نیز تولید می کنند. به خاطر تولید این شیر عسلی است که آرژانتین یک گنجینه غذایی چون “دالک دلچ” را تولید می کند. این غذا “شیر مربا” ترجمه می شود.

بیسکوییت الفاجورس (Alfajores)

غذاهای آرژانتین

بیسکوییت الفاجورس از غذاهای آرژانتین

آرژانتین بزرگترین مصرف کننده الفاجورس است:
بیسکوییت های ساندویچ مربا کوچک، که مزه ای ترد و خوشمزه دارند. این غذا ریشه در فرهنگ اعراب دارد و توسط اعراب مغربی در زمان فتوحات به اسپانیا منتقل شد.

کوله پشتی

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت