تاریخ نشر :شنبه 08 جولای 2017 مشاهده : دانستنهای سفر RSS اشتراک:

مهم ترین و کاربردی ترین نکات ایمنی برای سفر آرام

نکات ایمنی برای سفر ,سفر زمانی دلپذیر می شود که نکات ایمنی را به خوبی رعایت کرده باشید و با آرامش خاطر راهی شوید.راهنمایی های مفید ایمنی برای مسافران به شرح زیر است

نکات ایمنی برای سفر

نکات ایمنی برای سفر , با توجه به تعطیلات تابستانی،افراد زیادی در حال برنامه ریزی برای سفر هستند.سفر زمانی دلپذیر می شود که نکات ایمنی را به خوبی رعایت کرده باشید و با آرامش خاطر راهی شوید.
راهنمایی های مفید ایمنی برای مسافران به شرح زیر است:

1. تامین امنیت خانه قبل از سفر

به مسافران شدیدا توصیه می شود که درب خانه را با یک یا چند قفل اضافی،ببندند.
همچنین توصیه می شود که پول، جواهرات و یا سایر وسایل ارزشمند را در خانه نگه ندارند،بلکه قبل از سفر آنها را برای نگهداری به بانک تحویل دهند.قبل از ترک خانه نیز برق و گاز را قطع کنید و دریچه اصلی آب را هم ببندید.
همچنین از فردی مطمئن هم برای سر زدن به خانه می توانید کمک بخوهید.

2. اسناد رسمینکات ایمنی برای سفر

مسافران قبل از سفر باید از دارا بودن حداقل شش ماه اعتبار گذرنامه اطمینان حاصل کنند و همچنین برای دریافت ویزا،به موقع اقدام کنند. همیشه در هنگام مسافرت مدارک رسمی و اقلام شخصی را در یک مکان امن نگهداری کنید.همچنین در مسافرت به هیچ وجه به هیچ وجه،کارت شناسایی و یا گذرنامه را گرو نگذارید.
اگر دارای گواهینامه بین المللی هم نیستید،
از رانندگی در کشورهای دیگر به شدت خودداری کنید.
مسافران باید آدرس و شماره تلفن سفارتخانه های کشور خود را که در مقصد،دارا باشند.

3. آگاهی و احتیاط در هنگام مسافرتنکات ایمنی برای سفر

مسافران در مورد وضعیت اطرافشان در هتل ها، فرودگاه ها، بازار ها و غیره به منظور اطمینان از امنیت شخصی و ایمنی خود باید آگاه باشند.از حمل جواهرات و یا هر گونه اقلام غیر ضروری در سفر خودداری کنید.حتما از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید و از سوار شدن بر خودروهای شخصی به شدت خودداری کنید.
بدانید که همانگونه که در کشور خود با آگاهی  رفتار می کنید و سفر بایدبیشتر محتاط باشید.

کوله پشتی

مهم ترین و کاربردی ترین نکات ایمنی برای سفر آرام

بازتاب سخنرانی روحانی در سازمان ملل در رسانه‌های جهان بازتاب سخنرانی روحانی در سازمان ملل در رسانه‌های جهان
رئیس‌جمهور کشورمان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل در پاسخ به اظهارات مداخله‌جویانه رئیس‌جمهور آمریکا، سخنان وی را جاهلانه و کینه‌توزانه توصیف کرد و گفت: این اظهارات نه‌تنها در شان سازمان ملل نبود، بلکه در تقابل با خواست امروز ملت‌ها برای مقابله با جنگ و تروریسم قرار داشت.

چهل نما
رایانمهربهنودگشت