گردشگریRSSاشتراک:

کاخ گلستان از زیباترین جاذبه‌های تاریخی تهران+تصاویر

کاخ گلستان کاخ گلستان از زیباترین جاذبه‌های گردشگری تهران و ایران است. با ما همراه باشید تا با این مقصد گردشگری نوروزی بیشتر آشنا شویم. معرفی کاخ گلستان مجموعه‌ای از بناهای تاریخی تهران است که در زمان‌های مختلف ساخته شده و تکمیل شده‌اند. این مجموعه از نظر معماری، جذب گردشگر و ارزش آثار هنری و […]

کاخ گلستان

کاخ گلستان از زیباترین جاذبه‌های گردشگری تهران و ایران است. با ما همراه باشید تا با این مقصد گردشگری نوروزی بیشتر آشنا شویم.

 کاخ گلستان

معرفی

کاخ گلستان مجموعه‌ای از بناهای تاریخی تهران است که در زمان‌های مختلف ساخته شده و تکمیل شده‌اند. این مجموعه از نظر معماری، جذب گردشگر و ارزش آثار هنری و تاریخی که در آن قرار دارد، یکی از مهم‌ترین بناهای تاریخی کشور است که در تمام طول سال شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی پرشماری است.

 کاخ گلستان

این کاخ در سراسر سال بازدیدکننده‌های زیادی دارد، اما ما توصیه می‌کنیم در فصل بهار و به ویژه ایام نوروز سری به آن بزنید.

در این فصل درخت‌های کهنسال کاخ، سرسبز و زیبا هستند و به همراه کاشی‌کاری‌هایی با نقوش گل و گیاه و رنگ‌هایی شاد، ترکیبی زیبا و بی‌نظیر را پیش چشمان شما قرار می‌دهند.

کاخ گلستان

کار ساخت این بنا از زمان شاه عباس صفوی شروع شده و تا زمان قاجار و ناصرالدین‌شاه قاجار که تحت تاثیر سفرهای اروپایی خود تغییرات زیادی در آن ایجاد کرد، در دست تغییر و تکمیل بود.

کجارو

اخبار مرتبط:

کشف قرآن و دعا از مبلمان تاریخی کاخ سعدآباد

آشنایی با کاخ زیبای میسور در هندوستان تصاویر

جاذبه های تاریخی و دیدنی متفاوت در شهرگراش تصاویر

تخت سلیمان ,جاذبه های کم نظیر تاریخی ایران تصاویر

گشت و گذاری در تاریخ و جاذبه های کاشان تصاویر

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت