آجیل ارزان شد | کاهش قیمت به دلیل کاهش تقاضا + جدول قیمت

کاهش قیمت آجیل در روزهای اخیر بازار با کاهش قیمت آجیل مواجه شده است که فروشندگان یکی از مهم‌ترین دلایل این مسئله را کاهش تقاضا و رکود حاکم بر بازار عنوان می کنند. بر خلاف سال‌های گذشته که به دلیل بالا رفتن تقاضا نرخ انواع آجیل با رشد 10 و حتی 20 درصدی مواجه می‌شد؛  […]

کاهش قیمت آجیل

در روزهای اخیر بازار با کاهش قیمت آجیل مواجه شده است که فروشندگان یکی از مهم‌ترین دلایل این مسئله را کاهش تقاضا و رکود حاکم بر بازار عنوان می کنند.

 آجیل ارزان شد

بر خلاف سال‌های گذشته که به دلیل بالا رفتن تقاضا نرخ انواع آجیل با رشد 10 و حتی 20 درصدی مواجه می‌شد؛  در روزهای اخیر این محصول با کاهش قیمت مواجه شده است که فروشندگان یکی از مهم‌ترین دلایل این مساله را کاهش تقاضا و رکود حاکم بر بازار عنوان می کنند. بازار شب عید  چندان پررونق به نظر نمی‌رسد  و مردم بیشتر نظاره‌گر هستند.

یکی از فروشندگان آجیل در بازار تهران در این باره می گوید: هر سال با نزدیکی به پایان اسفند قیمت آجیل افزایش پیدا می کرد؛ اما با کاهش تقاضا در بازار پیش بینی می‌شود که در روزهای پایانی سال اتفاق خاصی در بازار رخ ندهد.

علیرضا ارزانی ممقانی-رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار-  نیز در این باره می گوید: تنها چند روز بیشتر به شب عید زمان باقی نمانده است و افزایش قیمت ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت انواع آجیل و خشکبار منطقی است، اما به جرأت می‌توان گفت که امسال تنها سالی است که در روزهای پایانی سال شاهد کاهش قیمت در بازار هستیم.
 

او در ادامه نرخ انواع آجیل را اعلام و از مردم تقاضا کرد که از خرید آجیل‌های پرنمک و رنگی خودداری نمایند.

 آجیل ارزان شد

ایلنا

اخبار مرتبط:

نکاتی در مورد خرید آجیل عید نوروز

آجیل عید | تست سریع تشخیص آجیل سالم از تقلبی

آجیل عید کیلویی چند+ قیمت انواع خشکبار

نحوه نگهداری آجیل های عید

آجیل شب عید و چربی‌سوزی موضعی با آن| آجیل بو داده خوشمزه اما سرطانزا!

آجیل ارزان شد | کاهش قیمت به دلیل کاهش تقاضا + جدول قیمت