تاریخ نشر :دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۸۶مشاهده : 51سایر خبرهاRSSاشتراک:

رمز پایداری ازدواج از زبان ستاره‌ها !

رمز پایداری ازدواج از زبان ستاره‌ها  !
ستاره‌های سینما و موسیقی و مد و ورزش معمولا از لحاظ رفتاری و شخصیتی با آدم‌های معمولی تفاوت دارند. در واقع حالا فرهنگ خاص ستاره‌ها و آدم مشهورها (Celebrity) تعاریف خاص خودش را پیدا کرده و واژگان زیادی را به زبان محاوره‌ای جوامع ـ به ویژه در غرب ـ اضافه کرده این رفتار خاص ـ […]

ستاره‌های سینما و موسیقی و مد و ورزش معمولا از لحاظ رفتاری و شخصیتی با آدم‌های معمولی تفاوت دارند. در واقع حالا فرهنگ خاص ستاره‌ها و آدم مشهورها (Celebrity) تعاریف خاص خودش را پیدا کرده و واژگان زیادی را به زبان محاوره‌ای جوامع ـ به ویژه در غرب ـ اضافه کرده این رفتار خاص ـ و متفاوت ـ عموما در فرهنگ معمول جوامع رفتاری نامناسب و نه چندان منطبق با ارزش‌ها ارزیابی می‌شود وحتی در جوامع باز اخلاقی هم مورد انتقاد قرار می‌گیرد. ستاره‌های مشهور عموما با ولخرجی، بوالهوسی، خود شیفتگی، واکنش‌های غیرعادی و اعتیاد به الکل یا مواد روانگردان و این گونه صفات مورد نقد قرار می‌گیرند و این گونه رفتارهای آن‌ها است که همیشه خوراک رسانه‌های زرد را تامین می‌کند و سوژه خوانندگان و شنوندگان و بینندگان برشمار این رسانه‌ها می‌شود.

یکی از بهترین خوراک‌های رسانه‌ای در حیطه celebrity مساله ازدواج‌ها و طلاق‌های فوق ستاره‌هاست انگار خصلت ستاره بودن بی خیال بودن است با بی خیالی ازدواج کردن و با بی خیالی جداشدن برای همین است که اگر ازدواج یک فوق ستاره دوام بیاورد همه تعجب می‌کنند در حالی که از خیر طلاق گرفتن یک فوق ستاره کسی تعجب نمی‌‌کند، فکر می‌کنید متوسط عمر ازدواج آدم مشهورها چقدر است؟ قطعا نمی‌توان عمر متوسطی برای ازدواج این همه آدم تعیین کرد اما می‌توان چند تا از کوتاه‌ترین آنها را معرفی کرد، این شما و این کوتاه‌ترین ازدواج‌های هالیوودی.

رودولف والنتینو و جین آکر (سال ازدواج: ۱۹۱۹)

مدت دوام آوردن عروسی: ۶ ساعت

ستاره مشهور سینامی صامت و بازیگر تازه مطرح شده آن دوران جشن عروسی باشکوهی گرفتند اما فردا صبح پس از یک دعوای شدید از هم جدا شدند، کسی علت جدایی این زوج را نفهمید هر چند پیشخدمت هتل محل اقامت آن‌ها ادعا می‌کرد که زوج بر سر نحوه صبحانه خوردن دعوا کرده‌اند. طلاق این دو از لحاظ رسمی البته سه سال بعد ثبت شد اما این دو طی این سه سال حتی یک ثانیه هم در کنار هم نبودند.

بریتنی اسپیرزو جیسون الکساندر (سال ازدواج: ۲۰۰۴)

مدت دوام آوردن عروسی: ۵۵ ساعت

ستاره مشهور دنیای موسیقی پاپ در سال‌های اولیه شهرتش در حالی که ۲۲ ساله بود با همکلاسی قدیمی خود جیسون الکساندر که در شهر لوئیزیانا در یک مکانیکی کار می‌کرد ازدواج کرد اما تنها سه روز بعد با او برای همیشه خداحافظی کرد، او بعدها در مورد این ازدواج گفت : «در کالج جیسون دوست خوبی برای من بود … بعد که من مشهور شدم به دیدنم آمد و با هم تصمیم گرفتیم که یک کار عجیب انجام بدهیم، تصمیم گرفتیم که بی سر و صدا عروسی کنیم، اما خب این کار ما اشتباه بود، یک شوخی بچگانه که زیادی ادامه پیدا کرد…

دنیس هاپر و میشل فیلیپس (سال ازدواج: ۱۹۷۰)

بازیگر ـ و بعدا کارگردان ـ معروف هالیوود

در آغاز دهه هفتاد با دختری هشت سال جوان‌تر از خودش ازدواج کرد اما این ازدواج فقط هشت روز دوام آورد. فیلیپس بعدها مدعی شد که از طرف هاپر مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

شر و گرگ آلمن (سال ازدواج: ۱۹۷۵)

مدت دوام آوردن عروسی: ۹ روز

خواننده ـ و در معدودی اوقات بازیگر ـ مشهور سینما تنها سه روز پس از ثبت طلاقش از سانی بونو با جت اختصاصی خودش گرگ آلمن موزیسین را به لاس وگاس برد و با او ازدواج کرد اما ۹ روز بعد از او درخواست طلاق داد، اگرچه وی مدعی شد که اعتیاد آلمن به الکل و مواد مخدر علت جدایی بوده اما براساس گزارش‌ها او ۱/۱ میلیون دلار به آلمن داد تا طلاق به صورت توافقی ثبت شود.

درو باریمور و جرمی توماس (سال ازدواج: ۱۹۹۴)

مدت دوام آوردن عروسی: ۳ روز

دروباریمور دختر شرور هالیوود در دهه ۹۰ در نوع خود نمونه بود. ازدواج او با جرمی توماس تنها سه روز و ازدواج او با تام گرین ـ در سال ۲۰۰۱ ـ تنها پنج ماه دوام آوردند. او در بین این دو ازدواج دوبار به علت اعتیاد به مواد مخدر به مرکز ترک اعتیاد فرستاده شد و هر دو همسرش اعتیاد وی به مواد مخدر را علت جداشدن از وی ذکر کردند.

لیزاماری پریسلی و نیکلاس (سال ازدواج: ۱۹۹۵)

مدت دوام آوردن ازدواج : سه ماه و ۲۴ روز

لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پریسلی نه بازیگر موفقی شد نه خواننده محبوبی. وی در زندگی زناشویی هم چندان موفق نبود، البته ازدواج اول او با دنی کو ۶ سال به طول انجامید اما ازدواج دوم او با مایکل جکسون تنها نوزده ماه دوام آورد، وی سپس با نیکلاس کیج که در آغاز راه شهرت بود ـ و عاشق موسیقی الویس پریسلی هم بود ـ ازدواج کرد اما فقط ۱۱۴ روز بعد از وی جدا شد. ازدواج چهارم او هم فقط ۱۶ ماه دوام آورد.

ارنست بورکناین و اتل مرمن (سال ازدواج : ۱۹۹۵)

مدت دوام آوردن ازدواج : ۱۱۵ روز

مرمن سال‌ها بعد از جدایی از بازیگر معروف دهه‌های پنجاه و شصت در مصاحبه‌ای گفت: «او نباید با من ازدواج می‌کرد، قبلا با الکل ازدواج کرده بود».

چارلی شین و دوناپله (سال ازدواج: ۱۹۹۵)

مدت دوام آوردن ازدواج : ۱۴۵ روز

بازیگر مشهور سینما و بازیگر ـ مجری تلویزیونی تنها یک هفته پس از آشنایی با هم ازدواج کردند اما پنج ماه بعد از هم جدا شدند. دوستان این دو در مورد جدایی آنها معتقد بودند که این دو هیچ علاقه مشترکی نداشتند مطلقا هیچ چیز».

کارمن الکترا و دنیس رادمن (سال ازدواج : ۱۹۹۸)

مدت دوام آوردن ازدواج : ۵ ماه

ستاره مشهور و جنجالی موسیقی و سینما و بازیگر مشهور بسکتبال NBA در یک مراسم خصوصی و به طرزی غیر منتظره و ناگهانی با هم ازدواج کردند. تنها یک هفته بعد رسانه‌های امریکا گزارش دادند که رادمن کلیه اسباب و وسایلش را از خانه الکترا خارج کرده و به تنهایی زندگی می‌کند. این خبر تکذیب شد اما چهار ماه بعد این زوج رسما از هم جدا شدند.

الیزابت تایلور و نیکی هیلتون (سال ازدواج : ۱۹۵۰)

مدت دوام آوردن ازدواج : ۸ ماه

الیزابت تایلور که نویسندگان مجله «ال» در سال ۱۹۸۵ او را زیباترین زن سینما دانستند. در سال ۱۹۵۰ در حالی که تنها نوزده سال داشت با نیکی هیلتون هتل‌دار معروف و یکی از شرکای مالک هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون (و پدربزرگ پاریس هیلتون) ازدواج کرد اما خیلی زود از او جدا شد. او بعدها در مورد این ازدواج گفت: « تقصیر من بود، من آن زمان از لحاظ ظاهری کاملا شبیه یک زن بالغ بودم اما از لحاظ ذهنی مثل یک کودک بودم.»

جنیفر لوپز و کریس جاد (سال ازدواج ۲۰۰۱)

مدت دوام آوردن ازدواج : ۸ ماه

خواننده و گاه بازیگر مشهور دورگه متخصص ازدواج‌های کوتاه مدت است، ازدواج او با کریس جاد هشت ماه، ازدواج او با اویانی نوا سیزده ماه و ازدواج او با مارک آنتونی هم ۳۶ ماه دوام آورد.

رکورد داران ازدواج و طلاق

زازاگابور، یکی از معروف‌ترین چهره‌های دنیای مد، به نوعی متخصص ازدواج کردن و طلاق گرفتن است. وی تاکنون هشت بار ازدواج کرده است که البته یکی از آن‌ها غیر قانونی بود و تنها یک روز دوام آورد. وی در سال ۱۹۸۲ در حالی که رسما از مایکل شانچی جدا نشده بود در عرشه یک کشتی با فلیپ دی آلبا ازدواج کرد اما یک روز بعد این ازدواج رسما به دلیل فسخ نشدن ازدواج قبلی او و ثبت نشدن طلاقش باطل اعلام شد، پس از جدایی رسمی او از شانچی البته آلبا تمایلی به ازدواج با او نشان نداد.

گابور یک جمله معروف در مورد ازدواج دارد: «من یک خانه‌دار عالی هستم. یعنی هر وقت با مردی ازدواج کرده‌ام خانه او را نگه داشته‌ام!»

الیزابت تایلور بازیگر مشهور در میان سینامیی‌ها رکورد دار ازدواج بود. او در مجموع طی پنجاه سال هشت بار ازدواج کرد که طولانی‌ترین آنها ۹ سال دوام آورد. ازدواج هفتم او با مردی بود که ۲۲ سال از وی جوان‌تر بود.

———————————————————

رمز پایداری ازدواج از زبان ستاره‌ها

پیرس برازنان همسر کلی شای اسمیت : «کلی عاشق گل است و من هر روز صبح از باغ یک گل برای او می‌آورم.»

بیل کازبی، همسر کامیل کازبی «خاطرات، قلب عشق ما هستند، تقریبا اکثر اوقات زندگی مشترک ما با به یادآوری خاطرات گذشته و حرف زدن و خندیدن و تفسیر کردن این خاطرات می‌گذرد … »

کورتنی کاکس، همسر دیوید آراکوئت: «در ازدواج گذشت کردن مهمترین مساله است، من و همسرم همیشه این جمله را تکرار می‌کنیم که خراب کردن راحت‌تر از ساختن است، اما در ساختن و دوام آوردن لذتی است که در خراب کردن نیست».

جری فلاول همسر ماسل فلاول: «ما ۲۴ سال در کنار هم زندگی کردیم، فقط با تکرار این نکته که در ازدواج یا برد است یا باخت و برد تنها در صورتی است که هر دو طرف همراه هم برنده باشند و باخت هم به معنای باخت هر دو طرف است.»

سارا میشل گلار همسر فردی پریتنز جونیور: «ما بهترین دوستان همدیگر هستیم و این رمز بقای ازدواج ماست.»

ملانی گریفیت همسر آنتونیوباندراس: «مساله مهم این است که به همسرت نشان بدهی از بودن او و حضور او در کنارت خوشحال هستی، هر وقت که او را می‌بینم لبخند می‌زنم و او می‌فهمد که من از دیدنش و از بودن او و حرف زدن با او لذت می‌برم.»

پاتریشیاهیتون همسر دیوید هانت: «ما روز اول ازدواج یک قرار با هم گذاشتیم که تاکنون باعث حفظ ازدواج ما شده است. از ساعت پنج عصر به بعد به هیچ تلفنی جواب نمی‌دهیم.»

ویل اسمیت همسر جاداییکات اسمیت: «فکر می‌کنم رمز موفقیت ازدواج ما این است که هر دوی ما قبول داریم ما از انسان‌های معمولی هستیم که هیچ فرقی با بقیه نداریم.»

تلگرام پرشین وی

زولا بازی کن

ندای ارژنگ

آیسان پرواز

نو عروس

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
زولا بازی کن

آیسان پرواز

ندای ارژنگ
خانم بازیگر سینما و تلویزیون از همسرش رونمایی کردخانم بازیگر سینما و تلویزیون از همسرش رونمایی کرد
انتشار تصویری از همسر محمد بن‌سلمان در کاخ ولیعهد!انتشار تصویری از همسر محمد بن‌سلمان در کاخ ولیعهد!
دختر ایرانی که مهمان ویژه عروسی سلطنتی مگان و هری بود!دختر ایرانی که مهمان ویژه عروسی سلطنتی مگان و هری بود!
عکسی جدید از خوشگذرانی نازنین بیاتی در خارجعکسی جدید از خوشگذرانی نازنین بیاتی در خارج
ازدواج پگاه آهنگرانی بازیگر معروف ایرانی علنی شد!ازدواج پگاه آهنگرانی بازیگر معروف ایرانی علنی شد!
تیپ مریم امیرجلالی در سالن زیبایی در کنار دوستانشتیپ مریم امیرجلالی در سالن زیبایی در کنار دوستانش
مدل ایرانی که می خواهد با کریستیانو رونالدو ازدواج کندمدل ایرانی که می خواهد با کریستیانو رونالدو ازدواج کند
بازیگر پیشکسوتی که سر سفره افطار همسرش را از دست دادبازیگر پیشکسوتی که سر سفره افطار همسرش را از دست داد
تیپ عجیب و متفاوت آزاده زارعی بازیگر سریال آوای بارانتیپ عجیب و متفاوت آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران
دیدار گلشیفته فراهانى با خواهرش شقایق پس از سال ها!دیدار گلشیفته فراهانى با خواهرش شقایق پس از سال ها!
تیپ شاهزاده هری و همسرش مگان در اولین حضور سلطنتی!تیپ شاهزاده هری و همسرش مگان در اولین حضور سلطنتی!
تیپ متفاوت و اروپایی بهنوش بختیاری در مونیختیپ متفاوت و اروپایی بهنوش بختیاری در مونیخ
تصویری از همایون شجریان در کنار خواهرش مژگانتصویری از همایون شجریان در کنار خواهرش مژگان
خانم بازیگر: جوانی ام را نگذاشتم تا در ۴۳ سالگی رایگان کار کنمخانم بازیگر: جوانی ام را نگذاشتم تا در ۴۳ سالگی رایگان کار کنم
بازیگر برنده اسکار از همسر ایرانی‌اش جدا شدبازیگر برنده اسکار از همسر ایرانی‌اش جدا شد
پنجمین قسمت ماه عسل ۹۷ | عصبانیت علیخانی از گریه‌ ادامه‌دار مهمان!پنجمین قسمت ماه عسل ۹۷ | عصبانیت علیخانی از گریه‌ ادامه‌دار مهمان!
جزئیات درگذشت و تشییع سید مصطفی موسوی مجری معروف تلویزیون!جزئیات درگذشت و تشییع سید مصطفی موسوی مجری معروف تلویزیون!
لیانا دخترِ مهناز افشار در آغوش ایرج طهماسب مجری محبوبلیانا دخترِ مهناز افشار در آغوش ایرج طهماسب مجری محبوب
تصویری از سفره افطار آقای رئیس جمهور و همسرشتصویری از سفره افطار آقای رئیس جمهور و همسرش
جشن تولد ۵۹ سالگی ایرج طهماسب در کنار همسر و دخترانش!جشن تولد ۵۹ سالگی ایرج طهماسب در کنار همسر و دخترانش!
تصویری از پوشش متفاوت بهنوش طباطبایی در جشن تولدشتصویری از پوشش متفاوت بهنوش طباطبایی در جشن تولدش
جشن تولد چهار نفره شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادریجشن تولد چهار نفره شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری
تصاویری عجیب و وحشتناک از گور نوزادان در تبریزتصاویری عجیب و وحشتناک از گور نوزادان در تبریز
تبریک سالگرد ازدواج بابک جهانبخش به همسر دومشتبریک سالگرد ازدواج بابک جهانبخش به همسر دومش
بازیگران سریال محبوب پایتخت را در کنار همسرانشان ببینید!بازیگران سریال محبوب پایتخت را در کنار همسرانشان ببینید!
واکنش دختر شفر درباره شباهت مادرش به مریم سعادتواکنش دختر شفر درباره شباهت مادرش به مریم سعادت
مهاجرت شهاب حسینی به آمریکا و تاسیس کمپانی فیلمسازی!مهاجرت شهاب حسینی به آمریکا و تاسیس کمپانی فیلمسازی!
تصویری از گریم متفاوت و عروس وار خانم بازیگر ایرانیتصویری از گریم متفاوت و عروس وار خانم بازیگر ایرانی
تصویری زیبا از پوشش بهاری لیلا بلوکاتتصویری زیبا از پوشش بهاری لیلا بلوکات
گفتگوی جذاب علیخانی با فرهاد ایرانی و همسرش مهسا در ماه عسلگفتگوی جذاب علیخانی با فرهاد ایرانی و همسرش مهسا در ماه عسل
تصاویری زیبا از عروس شدن بازیگر زن معروفتصاویری زیبا از عروس شدن بازیگر زن معروف
تصویری زیبا از تولد ۷ سالگی بارانا دختر بنیامین بهادریتصویری زیبا از تولد ۷ سالگی بارانا دختر بنیامین بهادری
خانم بازیگر سینما و تلویزیون از همسرش رونمایی کردخانم بازیگر سینما و تلویزیون از همسرش رونمایی کرد
جنجالی شدن عکس ترلان پروانه در گوشی فرشاد احمدزادهجنجالی شدن عکس ترلان پروانه در گوشی فرشاد احمدزاده
مدل مانتوی جدید فریبا نادری و تبلیغ او برای طراح آن !مدل مانتوی جدید فریبا نادری و تبلیغ او برای طراح آن !
ازدواج‌ های متعدد و کوتاه پسر ۲۷ ساله آقای بازیگر معروفازدواج‌ های متعدد و کوتاه پسر ۲۷ ساله آقای بازیگر معروف
تیپ متفاوت ترانه علیدوستی به همراه دخترش حنا در یک مرکز خریدتیپ متفاوت ترانه علیدوستی به همراه دخترش حنا در یک مرکز خرید
پوشش جالب و متفاوت هومن حاجی عبداللهی و همسرشپوشش جالب و متفاوت هومن حاجی عبداللهی و همسرش
مهناز افشار و دخترش لیانا در کنار دریا + مهناز افشار و خواهرش در سالن زیباییمهناز افشار و دخترش لیانا در کنار دریا + مهناز افشار و خواهرش در سالن زیبایی
انتشار تصویری از همسر محمد بن‌سلمان در کاخ ولیعهد!انتشار تصویری از همسر محمد بن‌سلمان در کاخ ولیعهد!
طناز طباطبایی در ویلای شیک و لاکچری اش در تهرانطناز طباطبایی در ویلای شیک و لاکچری اش در تهران
تصویر مرحوم ناصر چشم آذر ،آهنگ‌ساز ایرانی در کنار همسرشتصویر مرحوم ناصر چشم آذر ،آهنگ‌ساز ایرانی در کنار همسرش
مدل موی متفاوت مهدی پاکدل در یک مهمانیمدل موی متفاوت مهدی پاکدل در یک مهمانی
مجری پرحاشیه کشورمان بعد از ۵ سال به تلویزیون بازگشتمجری پرحاشیه کشورمان بعد از ۵ سال به تلویزیون بازگشت
ماجرای دار زدن نگار ۱۷ ساله در کرج توسط پدر سنگدلماجرای دار زدن نگار ۱۷ ساله در کرج توسط پدر سنگدل
زشت ترین دختر دنیا بعد از عاشق شدن زیبا شدزشت ترین دختر دنیا بعد از عاشق شدن زیبا شد
سولماز حصاری و جشن تولد لاکچری ۳۶ سالگی اش!سولماز حصاری و جشن تولد لاکچری ۳۶ سالگی اش!
حواشی پوشش جنجالی بازیگران ایرانی در فستیوال‌های جهانیحواشی پوشش جنجالی بازیگران ایرانی در فستیوال‌های جهانی
دختر ایرانی که مهمان ویژه عروسی سلطنتی مگان و هری بود!دختر ایرانی که مهمان ویژه عروسی سلطنتی مگان و هری بود!
ژست صمیمانه «کتایون ریاحی» در کنار بدنساز معروفژست صمیمانه «کتایون ریاحی» در کنار بدنساز معروف
تصاویر جدید شهره سلطانی و همسرش و تبریک تولدتصاویر جدید شهره سلطانی و همسرش و تبریک تولد
نامزد سابق شاهزاده هری در مراسم ازدواج سلطنتی بریتانیا سوژه شد!نامزد سابق شاهزاده هری در مراسم ازدواج سلطنتی بریتانیا سوژه شد!
عکسی جدید از خوشگذرانی نازنین بیاتی در خارجعکسی جدید از خوشگذرانی نازنین بیاتی در خارج
جشن اولین سالگرد ازدواج هانیه غلامی و همسرشجشن اولین سالگرد ازدواج هانیه غلامی و همسرش
ازدواج پگاه آهنگرانی بازیگر معروف ایرانی علنی شد!ازدواج پگاه آهنگرانی بازیگر معروف ایرانی علنی شد!
ماجرای عجیب از ازدواج فوتبالیست ها و دختران سینمایی در ایران/تصاویرماجرای عجیب از ازدواج فوتبالیست ها و دختران سینمایی در ایران/تصاویر
حاشیه های مراسم تشییع پیکر قاسم افشار و وداع آخر همکارانش با او!حاشیه های مراسم تشییع پیکر قاسم افشار و وداع آخر همکارانش با او!
تیپ مریم امیرجلالی در سالن زیبایی در کنار دوستانشتیپ مریم امیرجلالی در سالن زیبایی در کنار دوستانش
اتاق عجیب جنیفر لوپز مادر دوقلوها و خواننده آمریکاییاتاق عجیب جنیفر لوپز مادر دوقلوها و خواننده آمریکایی
ستاره معروف فوتبال با دخترى بزرگتر از خود ازدواج کردستاره معروف فوتبال با دخترى بزرگتر از خود ازدواج کرد
به آسانی و فوری پولدار شوید ! بدون نیاز به صرف زمان و هزینه
جدیدترین مدل های دکوراسیون برای خانه ، آشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق خواب
در پاتایا و آنتالیا چه می گذرد ؟ ایرانیان به دنبال چه هستند ؟
تورهای متنوع باکو با پرواز هفتگی ایران ایر !!
دختر و پسرهای اهل هیجان حتما ببینند !! داغ داغ
چند پیشنهاد ویژه برای خوشحال کردن آنکه دلش مال توست !
چیدمان شیک و طراحی فوق العاده اتاق کودک + تصاویر
مجلل ترین و باشکوه ترین عروسی های ایرانی !!!
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان
تیپ متفاوت و قدیمی احسان علیخانی در کنار مادرش
علاقه قلبی مهناز افشار به یک وطن فروش
هومن سیدی در فیلم رامبد جوان بازی می کند
سکه‌های یادبود جام جهانی ۲۰۱۸ رونمایی شد
لاشه یک موجود مرموز در ساحل راسیلی در جنوب ولز پیدا شد
تصاویری از فوران آتشفشان هاوایی بعد از سه هفته
مشت زنی سخنگوی کاخ سفید به صورت بازیگر هالیوودی
حمید گودرزی به سریال “ستایش ۳” پیوست
تصویری از عموپورنگ در منزل مرحوم «ناصر ملک مطیعی»
همبازی شدن امین حیایی و پسرش برای اولین بار در سینما
چرا در رمضان نباید زولبیا و بامیه خورد؟
تصاویری از هنرمندان معروف در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌مطیعی
معاون رئیس جمهور شدن بهنوش بختیاری !
انتقاد تند پرستویی از مهران مدیری و صدا و سیما در تشییع ملک مطیعی
مهاجرت شهاب حسینی به آمریکا و تاسیس کمپانی فیلمسازی!
مهناز افشار , پریناز ایزدیار و … در مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی
مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی با حضور گسترده هنرمندان و مردم!
خبر آناهیتا درگاهی از سرقت تندیس بازیگری ملک مطیعی از منزل دخترش!
تصاویری از مراسم عروسی با شکوه زن طراح لبنانی با یک میلیاردر!
حمید صفت در برنامه ماه عسل علیخانی بعد از آزادیش از زندان؟!
روایتی تلخ از لحظات آخر زندگی مرحوم ناصر ملک‌مطیعی!
عکس مدلینگ جدید صحرا مشایخی ( نوه استاد جمشید مشایخی)
سندروم سیندرلا , سندرمی خطرناک در کمین دختران جوان ایرانی!!
اولین تصاویر از آغاز مراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌مطیعی | کاش با حسرت نمی رفت!
جزئیات بستری شدن جعفر پناهی کارگردان معروف در بیمارستان
واکنش دردناک امیر علی پسر ناصر ملک مطیعی به مرگ پدرش!
عناوین روزنامه‌های امروز یکشنبه ۹۷/۳/۶
عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز ۹۷/۳/۶
دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان
گفتگو با مهران رجبی بازیگر پر کار ماه مبارک رمضان
تبریک سالگرد ازدواج بابک جهانبخش به همسر دومش
امین حیایی و محمدرضا گلزار با لباس بودایی در چین
تصویری از پسر سیدحسن خمینی در لباس روحانیت
نخستین عکس همسر ولیعهد عربستان منتشر شد
تصویری از سفره افطار آقای رئیس جمهور و همسرش
ماجرای خوردن گوشت گربه در جنوب ایران
هوتن شکیبا به افتتاح جنجالی استخر واکنش نشان داد
جانور گیاه خواری که مانند انسان‌ها اثر انگشت دارد
خانم بازیگر: جوانی ام را نگذاشتم تا در ۴۳ سالگی رایگان کار کنم
رئیس جمهور آمریکا نامه ای پر از غلط املایی به رهبر کره شمالی نوشت
دیدار گلشیفته فراهانى با خواهرش شقایق پس از سال ها!
تسلیت بهاره رهنما و همسرش برای مرگ ناصر خان ملک مطیعی!
رمز و راز نهفته در سبک پوشش متفاوت ملکه انگلیس چیست؟!!
واکنش اصغر فرهادی به فوت ناصر ملک‌مطیعی ستاره سینمای ایران
تصویری دیدنی از ناصر ملک مطیعی و مهران مدیری در پشت صحنه دورهمی!
جدیدترین تغییر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد!
بهروز وثوقی به درگذشت ناصر ملک‌ مطیعی چه واکنشی نشان داد؟
عکسی جدید و دیدنی از نیوشا ضیغمی و دخترش لنا
واکنش های متفاوت به درگذشت ملک‌مطیعی | از مهناز افشار و گلزار تا رامبدجوان و …
بیانیه کمیسیون مشترک برجام که بدون آمریکا برگزار شد!
واکنش های تند عرب نیا , حاجی عبداللهی و سهیلی به درگذشت ملک مطیعی
گفتگوی جذاب علیخانی با فرهاد ایرانی و همسرش مهسا در ماه عسل
جزئیات درگذشت ناصر ملک مطیعی بازیگر معروف و محبوب سینمای ایران
عناوین روزنامه‌های امروز شنبه ۹۷/۳/۵
عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز ۹۷/۳/۵
دعای روز دهم ماه مبارک رمضان
بازیگر پیشکسوتی که سر سفره افطار همسرش را از دست داد
تصویری زیبا از پوشش بهاری لیلا بلوکات
تصویری از آیت الله مصباح یزدی در کنار نوه های خردسالش
بعد از خوردن میوه موز حتما نمک بخورید
با پارتیشن اداری چگونه محیط کار دوستانه خلق کنیم ؟
بهترین محصولات مراقبت از پوست تالگو مخصوص خانمها و آقایون
چیدمان میز ناهارخوری با اصول و قواعد پذیرایی شیک و مدرن ! + تصاویر
در سال جدید نگران کسب درآمد نباشید | کسب درآمد عالی
ویژه بهار 97 | امسال را متفاوت تجربه کنید
چهل نما

آیسان پرواز

دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان
دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان
تیپ متفاوت و قدیمی احسان علیخانی در کنار مادرش
تیپ متفاوت و قدیمی احسان علیخانی در کنار مادرش
علاقه قلبی مهناز افشار به یک وطن فروش
علاقه قلبی مهناز افشار به یک وطن فروش
هومن سیدی در فیلم رامبد جوان بازی می کند
هومن سیدی در فیلم رامبد جوان بازی می کند
سکه‌های یادبود جام جهانی ۲۰۱۸ رونمایی شد
سکه‌های یادبود جام جهانی ۲۰۱۸ رونمایی شد
لاشه یک موجود مرموز در ساحل راسیلی در جنوب ولز پیدا شد
لاشه یک موجود مرموز در ساحل راسیلی در جنوب ولز پیدا شد
تصاویری از فوران آتشفشان هاوایی بعد از سه هفته
تصاویری از فوران آتشفشان هاوایی بعد از سه هفته
مشت زنی سخنگوی کاخ سفید به صورت بازیگر هالیوودی
مشت زنی سخنگوی کاخ سفید به صورت بازیگر هالیوودی
رایانمهرامیران پرواز
چهل نما