سحر دولتشاهی سفیر پویش آزادی زنان زندانی شد! + تصاویر

سحر دولتشاهی سفیر پویش آزادی زنان زندانی شد سحر دولتشاهی بازیگر، در جلسه با معاون امور زنان رییس جمهور به عنوان سفیر پویش ارمغان انتخاب شد. طی دیداری که شنبه ۲۸ اسفند بین شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و سحر دولتشاهی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون صورت گرفت، این بازیگر سینما، […]

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی سفیر پویش آزادی زنان زندانی شد

سحر دولتشاهی بازیگر، در جلسه با معاون امور زنان رییس جمهور به عنوان سفیر پویش ارمغان انتخاب شد.

طی دیداری که شنبه ۲۸ اسفند بین شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و سحر دولتشاهی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون صورت گرفت، این بازیگر سینما، به عنوان سفیر پویش ارمغان، رسما آغاز به کار کرد.

سحر دولتشاهی سفیر پویش آزادی زنان زندانی شد

در این دیدار که در دفتر معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری انجام شد، شهیندخت مولاوردی و سحر دولتشاهی درباره وضعیت زنان زندانی به گفت: وگو پرداختند.

سحر دولتشاهی ضمن ابراز خرسندی از پیوستن به پویش ارمغان ابراز امیدواری کرد که این پویش به صورت ادامه دار و پایدار در راستای آزادی زنان گرفتار زندان که ناخواسته درگیر جرایم شده‌اند فعالیت کند و در ابتدای این راه بتواند زنان مرتکب جرایم غیرعمد را از زندان نجات دهد.

سحر دولتشاهی که در کارنامه خود بازی در فیلم هایی، چون «بارکد»، «عصر یخبندان»، «طلا و مس»، «وارونگی» و «چهارشنبه سوری» را دارد به عنوان سفیر پویش ارمغان وظیفه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در ارتباط با وضعیت زنان زندانی را عهده دار شد.

 سحر دولتشاهی سفیر پویش آزادی زنان زندانی شد

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز ضمن تاکید بر فعالیت مستمر در حوزه آزادسازی زنان زندانی، از مردم و مسئولان خواست تا با پیوستن به پویش ارمغان در آزادی زنان زندانی مرتکب جرایم غیرعمد سهیم شوند.

در راستای تفاهم نامه امضا شده میان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و ستاد مردمی دیه، پویش ارمغان آغاز به کار کرد. این پویش که فعالیت آن در آستانه میلاد حضرت زهرا (س) آغاز شد تا میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) به آزادی زنان زندانی مرتکب جرایم غیرعمد در کل کشور خواهد پرداخت.

ایرنا

اخبار مرتبط:

سحر دولتشاهی، یک سلبریتی درست و حسابی !+تصاویر

اولین واکنش سحر دولتشاهی بعد از جدایی / خط قرمزی به نام حریم خصوصی + عکس

داستان ازدواج زیبای رامبد جوان و همسرش سحر دولتشاهی + تصاویر

سحر دولتشاهی از تنهایی لذت‌بخش بعد از جدایی می‌گوید+ عکس

سحر دولتشاهی و بهرام رادان در حال آشپزی در تایلند! + عکس

سحر دولتشاهی سفیر پویش آزادی زنان زندانی شد! + تصاویر