تاریخ نشر :پنجشنبه 07 فوریه 2008سایر خبرهاRSSاشتراک:

شگرد دختر جوان در اغفال مردان پولدار

شگرد دختر جوان در اغفال مردان پولدار
اعتماد – دختر جوانی که پس از اغفال مردان ثروتمند و خوراندن داروی خواب آور به آنها، با همدستی دو مرد اموال طعمه هایش را به سرقت می برد، در چنگ پلیس گرفتار شد. به گزارش خبرنگار ما روز ۲۲ آبان ماه امسال مردی ۶۲ساله به نام حسن با مراجعه به کلانتری ۱۲۰ سیدخندان از […]

اعتماد – دختر جوانی که پس از اغفال مردان ثروتمند و خوراندن داروی خواب آور به آنها، با همدستی دو مرد اموال طعمه هایش را به سرقت می برد، در چنگ پلیس گرفتار شد.

به گزارش خبرنگار ما روز ۲۲ آبان ماه امسال مردی ۶۲ساله به نام حسن با مراجعه به کلانتری ۱۲۰ سیدخندان از دختر جوانی به اتهام سرقت اموال خانه اش شکایت کرد. حسن در توضیح ماجرا به ماموران گفت؛ من در خیابان با دختر جوانی به نام سحر آشنا شدم که می گفت در یک شرکت هواپیمایی کار می کند. من سحر را سوار ماشین کردم و چند ساعتی با هم بودیم. دست آخر هم آدرس خانه مرا گرفت تا روز بعد سری به من بزند.

روز بعد به خانه ام آمد و یک ساعتی پیش من بود اما گفت کاری دارد و باید سریع برود. اما امروز- روز حادثه- ناگهان به خانه من آمد و گفت گرسنه است. او به آشپزخانه رفت تا نیمرو درست کند. بعد از اینکه نیمرو آماده شد من به آشپزخانه رفتم و با اصرار وی یک لقمه خوردم. لحظاتی بعد سرم گیج رفت و به زمین افتادم. زمانی به هوش آمدم که همه اثاثیه گرانقیمت خانه ام از قبیل یک تابلو فرش، تلویزیون ال سی دی و حتی آیفون تصویری به سرقت رفته بود. وقتی به پارکینگ رفتم دیدم در حیاط باز است و ماشینم را هم ربوده اند.
آغاز تحقیقات

با شکایت حسن، پرونده برای تحقیقات قضایی به دادسرای امورجنایی تهران فرستاده شده و سلیمانی – دادیار جنایی – رسیدگی به شکایت مرد ۶۲ ساله را آغاز کرد. یک ماه بعد در حالی که تحقیقات برای شناسایی متهمان از طریق چهره نگاری و انجام تحقیقات فنی در محل سرقت ادامه داشت، مرد دیگری با مراجعه به پلیس از سرقت اثاثیه منزلش با شیوه یی مشابه خبر داد. این مرد که در محدوده خیابان پاسداران ساکن است، مدعی شد سحر با ریختن طرح دوستی او را فریب داده و وارد خانه وی شده و پس از خوراندن داروی خواب آور به او، اثاثیه منزلش را ربوده است. در حالی که با طرح دومین شکایت چهره نگاری از متهم و بررسی آثار انگشت به جای مانده در خانه دو شاکی نشان داد هر دو دزدی توسط یک باند صورت گرفته است و متهمان پرونده هیچ گونه سابقه کیفری که راهگشای ماموران باشد، ندارند، وجود گره های کور در این پرونده توسط کارآگاهان را در انتظار نخستین خطای متهمان در سرقت بعدی یا فروش کالاهای مسروقه نگاه داشت.

هوشیاری سومین طعمه

ساعت ۲ بعدازظهر پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه پسر جوانی با تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران را در جریان حضور دختر جوانی در خانه اش قرار داد که به زور وارد منزل او شده بود و آنجا را ترک نمی کرد. دقایقی بعد ماموران برای بررسی شکایت در محل حاضر شدند و شاکی و متهم را برای بازجویی به کلانتری محل انتقال دادند. بهزاد در توضیح ماجرا به ماموران گفت؛ من با این دختر جوان در خیابان آشنا شدم و با اصرار وی به خانه آمدیم. او در خانه به من گفت که گرسنه است و می خواهد نیمرو درست کند. من هم با توجه به اخبار روزنامه ها به وی مشکوک شدم و تصمیم گرفتم پلیس را در جریان قرار دهم.

در حالی که دختر جوان مدعی بود با شاکی دوست است و همراه هم به خانه رفته اند اما تشابه زیاد چهره وی با چهره نگاری موجود از سحر ماموران را بر آن داشت تا وی را برای تحقیقات بیشتر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت انتقال دهند. با آغاز بازجویی از سحر وی ابتدا هرگونه ارتباط خود را با دو پرونده سرقت اثاث منزل در ماه های گذشته منکر شد. در نهایت با شناسایی متهم توسط حسن نخستین شاکی پرونده وی لب به اعتراف گشود و گفت؛ چند روز پیش از اولین سرقت همراه با علی و رضا به یک رستوران رفته بودیم. در آنجا دو، سه مرد سن بالا را دیدیم که معلوم بود بسیار پولدار هستند. همان موقع به سرمان زد با طرح نقشه یی از این افراد سرقت کنیم تا نصیبی از پول زیاد آنها ببریم. اولین فردی که تن به تله ما داد حسن بود. من آن روز پس از به خواب رفتن این مرد به رضا زنگ زدم و او با وانت به خانه حسن آمد و قسمت زیادی از اثاث را بار وانت او کردیم و چند تکه را هم به داخل پژو پارس خود حسن گذاشتیم و سه نفری از محل گریختیم. خانه دومین نفر را هم به همین شیوه خالی کردیم اما در سومین سرقت لحظاتی پس از آنکه با ظرف محتوی نیمرو خواب آور از آشپزخانه به پذیرایی رفتم با تعلل بهزاد در خوردن نخستین لقمه خود را در چنگ ماموران گرفتار دیدم.

با اعتراف سحر مخفیگاه دو همدست وی به نام های رضا و علی نیز در جنوب تهران شناسایی شد و در عملیاتی هماهنگ توسط کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند. در حال حاضر تحقیقات کارآگاهان و دادیار سلیمانی در خصوص سایر اتهامات احتمالی این باند سرقت و محل اختفای اموال مسروقه ادامه دارد.

عروسی ساز

مدیسه

نو عروس

تورهای نوروز 97

رایانمهر

تلگرام پرشین وی

مدیسه
چهل نما
حضور سلفی‌بگیران در منطقه سقوط هواپیما !
حضور سلفی‌بگیران در منطقه سقوط هواپیما !
واکنش روحانی به اغتشاشات اخیر پاسداران
واکنش روحانی به اغتشاشات اخیر پاسداران
کمک‌ هزینه سفرهای نوروزی بازنشستگان اعلام شد
کمک‌ هزینه سفرهای نوروزی بازنشستگان اعلام شد
ضر‌ب‌وشتم پزشک توسط خانواده متوفی در اصفهان!
ضر‌ب‌وشتم پزشک توسط خانواده متوفی در اصفهان!
گوشت خام اسب، خوراک محبوب ژاپنی‌ها!
گوشت خام اسب، خوراک محبوب ژاپنی‌ها!
منزل شهید آشوب خیابان پاسداران
منزل شهید آشوب خیابان پاسداران
واکنش عجیب پرستو صالحی به برد استقلال!
واکنش عجیب پرستو صالحی به برد استقلال!
پشت‌پرده خشونت‌ دراویش در پاسداران!
پشت‌پرده خشونت‌ دراویش در پاسداران!
چهل نما
رایانمهرامیران پرواز