طنز: مراسم جشن تولد احمدی‌نژاد

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت: سالروز میلاد فرخنده و مبارک رئیس‌جمهور به تاریخ قمری در راه است. پیشتر هم در خبرها آمده بود همزمان با عید قربان مراسم رونمایی از کیک جشن تولد ایشان برگزار خواهد شد. حیفم آمد که من هم در این حرکت کاملاً خودجوش یک جوشی نزنم و پیشنهادهای خود را برای […]

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت:

سالروز میلاد فرخنده و مبارک رئیس‌جمهور به تاریخ قمری در راه است. پیشتر هم در خبرها آمده بود همزمان با عید قربان مراسم رونمایی از کیک جشن تولد ایشان برگزار خواهد شد.

حیفم آمد که من هم در این حرکت کاملاً خودجوش یک جوشی نزنم و پیشنهادهای خود را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این جشن بزرگ به گوش مسئولان مربوطه نرسانم.

با توجه به شرایط کنونی و در هم بودن تصمیمات و برنامه‌ریزی‌ها، من نیز پیشنهادهای خود را به صورت درهم تقدیم می‌کنم.

[شما هم پیشنهادهای خود را به صورت درهم در قالب کامنت در سایت مطرح کنید تا به شکلی کاملاً خودجوش و مردمی به دست مسئولان برسد.]

1- دعوت از گروه رزمی‌کاران برای اجرای حرکات موزون رزمی با در نظر گرفتن اقتضائات بزمی تا جشن به شکلی خودجوش و مردمی رزمی – بزمی شود.

2- دعوت از «حمید بقایی» برای سخنرانی در باب شباهت‌های کوروش قدیم به کوروش زمان در شرایط کنونی و تقدیم لوح کوروش قدیم به کوروش زمان و طرح پیشنهادی که کوروش زمان نیز یک لوح کوروش براساس شرایط کنونی ایران و جهان بنگارند که برای تمام کشورها فرستاده شود.

3- اهدای مجدد بازوبند پهلوانی به رئیس‌جمهور توسط سعیدلو. با توجه به اینکه پهلوان‌تر از ایشان سراغ نداریم، دو بازوبند برای بازوی چپ و راست اهدا شود.

4- تهیه کیک زرد برای مراسم.

5- دعوت از فریدون بیگدلی خواننده پاپ که مثل مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات ترانه‌هایی مناسب در وصف شجاعت و شهامت رئیس‌جمهور بخواند.

6- دعوت از پسر آقای رامین برای برقراری نظم در جلسه. درست مثل اختتامیه جشنواره مطبوعات.

7- سخنرانی آقای اسفندیار رحیم‌مشایی، اسلام‌شناس برجسته درباب جشن تولد ایرانی، مکتب ایرانی، هدیه ایرانی و…

8- توزیع بسته نشاط بین حضار از طرف سازمان ملی جوانان.

10- دعوت از عزت‌الله ضرغامی و تجلیل از ایشان برای ساخت برنامه نیم‌ساعت با رئیس‌جمهور.

11- سخنرانی استاد بزرگ تاریخ، خسرو معتضد برای سخنرانی تاریخی با عنوان تاریخ جشن تولد در ایران از شاهان پیشدادی تاکنون به مدت 18 ساعت.

12- سخنرانی آقای بهبهانی وزیر راه برای ایجاد فضای شادی و نشاط.

13- عکس و فیلم مجلس هم با شمقدری.

14- دعوت از برادر مشهدی‌هوگو چاوز که دستکم یک هفته قبل از مراسم با خانواده تشریف بیاورند.

15- خرید میوه هم به عهده کامران باقری‌لنکرانی باشد.

16- دعوت از علیرضا افتخاری برای اجرای مراسم اهدای چاقو به رئیس‌جمهور به جهت بریدن کیک و بوسیدن ایشان.

17- کلهر هم چون مجلس به‌هم‌زن است، دعوت نشود.

(البته همه این‌ها به این شرط است که رئیس‌جمهور یک روز قبل از اجرای مراسم در یک حرکت خودجوش مراسم جشن را ملغی اعلام نکند.)

طنز: مراسم جشن تولد احمدی‌نژاد