تاریخ نشر :چهار شنبه 30 ژانویه 2008سایر خبرهاRSSاشتراک:

فال درخت

فال درخت
شما میوه چه درختی هستید؟ (۲۴ خرداد تا ۴ تیر) درخت سیب (عشق) فردی آرام، گاهی اوقات خجالتی، بسیار جذاب و دلربا با رفتاری مناسب و سنجیده، ماجراجو و بی باک، حساس و … دوست دارید که دیگران را دوست داشته باشید و سایرین هم شما را دوست داشته باشند. باوفا، حسلس و بسیار بخشنده […]

شما میوه چه درختی هستید؟

(۲۴ خرداد تا ۴ تیر) درخت سیب (عشق)

فردی آرام، گاهی اوقات خجالتی، بسیار جذاب و دلربا با رفتاری مناسب و سنجیده، ماجراجو و بی باک، حساس و … دوست دارید که دیگران را دوست داشته باشید و سایرین هم شما را دوست داشته باشند. باوفا، حسلس و بسیار بخشنده و با استعداد، شما عاشق بچه ها هستید.

(۲۵ اردیبهشت تا ۳ خرداد) (۲۲ آبان تا ۱ آذر) درخت ون (بلند پروازی)

فوق العاده جذاب، پرانرژی، خود جوش و پر مسئولیت هستید. انتقاد را دوست ندارید. جاه طلب، بلند پرواز، باهوش، مستعد و قابل اطمینان هستید. به پول اهمیت می دهید. خواستار توجه از سوی دیگران هستید و به پشتوانه و حمایت اساسی نیاز دارید.

(۲۲ آذر تا ۱ دی) درخت راش (خلاقیت)

فردی با سلیقه، کسی که به ظاهر خودش اهمیت زیادی می دهد. یک برنامه ریز خوب برای زندگی و کار و مسائل اقتصادی، فردی که بدون لزوم بی گدار به اب نمیزند. منطقی و مونس و یاری بی نظیر در زندگی به شمار می روید.

(۲۶ تیر تا ۴ مرداد) (۲۵ دی تا ۳ بهمن) درخت سرو (اعتماد به نفس)

فردی با توان و قدرت فوق العاده، کسی که میداند چطور خود را با شرایط مختلف در زندگی وفق بدهد. هدایای غیرمنتظره را دوست دارد و از سلامتی بدنی برخوردار است.خجالتی نیست و اعتماد به نفس دارد. سخنرانی برجسته، فردی مصمم و با اراده، کمی عجول و بی طاقت و دوست دارد که دیگران را تحت تاثیر قرار بدهد. با استعداد، سخت کوش و اغلب خوش بین است و قادر است سریع تصمیم بگیرد.

(۱۵ تا ۲۴ اردیبهشت) (۱۲ تا ۲۱ آبان) درخت شاه بلوط (درستکاری)

هیکل و اندامی خارق العاده، پر ابهت، حس عدالت خواهی بالا، یک طراح و سیاستمدار است. به راحتی آزرده خاطر میشود. بسیار حساس، کوشا، گاهی اوقات برتر از دیگران عمل می کند و گاهی در ارتباط خود با سایرین سوءتفاهم برایش به وجود می اید. خانواده مدار و از لحاظ فیزیکی روی فرم است.

(۱۴ تا ۲۳ مرداد) (۹ تا ۱۸ بهمن) درخت سدر (وفاداری)

فردی قوی، عضلانی، انعطاف پذیر، کسی که آنچه زندگی به اجبار به او میدهد می پذیرد و اما لزوماً آن را دوست ندارد. سعی می کند ساده و خوش بین باشد. دوست دارد از نظر مالی مستقل عمل کند. مهربان و عاطفی، از تنهایی متنفر، با وفا و گاهی اوقات هم به زودی عصبانی میشود. با احتیاط، تحصیل علم و دانش و کمک به دیگران را دوست دارد.

(۱۶ تا ۲۵ تیر) (۱۲ تا ۲۴ دی) درخت نارون (بزرگواری)

قیافه و ظاهری وب دارد و در پوشیدن لباس خوش سلیقه است. تقاضا و خواسته های او در حد اعتدال است. کم ادعا است و اشتباهات را فراموش نمیکند. با نشاط و سرزنده است و دوست دارد راهنمایی بشود اما نه اینکه از دیگران اطاعت کند. شریکی درستکار و با وفا و دوست دارید برای سایرین تصمیم بگیرد. بزرگوار و نجیب، سخاوتمند و شوخ طبع و فردی کارامد است.

(۱۴ تا ۲۳ خرداد) (۱۲ تا ۲۱ آذر) درخت انجیر (حساسیت)

فردی مستقل، درستکار، با وفا که از ضد و نقیض گویی و بحث متنفر است. زندگی و دوستانش را دوست دارد. از بچه ها وحیوانات لذت میبرد . اجتماعی و شوخ طبع است و دوست دارد که بعد از ساعت های طولانی کار سخت استراحت کند و از استعداد هنری و هوش بالایی برخوردار است.

(۵ تیر تا ۱۵ تیر) (۲ تا ۱۱ دی) درخت صنوبر (رمز و راز)

فوق العاده با سلیقه است و نمیتواند تنش و فشار عصبی را تحمل کند. زیبایی را دوست دارد. گاهی افسرده میشود. سرسخت و لجباز است و به همان نسبت که دوست دارد نزدیکان خود را حمایت و مراقبت کند با افراد غریبه هم به همان شکل رفتار میکند. نسبتاً کم ادعا،سخت کوش، با استعداد، فداکار ، دور از خودپسندی و فردی که دوستان زیادی دارد و بسیار قابل اعتماد است.

(۲۴ شهریور تا ۳ مهر) (۲۲ تا ۳۰ اسفند) درخت فندق (خارق العادگی)

جذاب و گیرا، شوخ طبع، بسیار فهمیده و فردی که میداند چطور روی دیگران تاثیر ماندگار داشته باشد. در امور اجتماعی، فعال، مردمی و اغلب اوقات دمدمی مزاج، درستکار، کمال گرا و در رعایت عدل و انصاف قاضی خوبی است.

(۱۳ تا ۲۲ شهریور) (۱۱ تا ۲۱ اسفند) درخت لیمو ترش (شک و تردید)

باهوش و سخت کوش است و آنچه را زندگی به او میدهد می پذیرد. البته بعد از آنکه سعی میکند شرایط بد را به خوب تغییر بدهد. از فشارهای عصبی نفرت دارد. از مسافرت و تعطیلات کوتاه لذت میبرد. ممکن است خشن به نظر بیاید اما واقعا روح لطیفی دارد. همیشه آماده جانفشانی برای افراد خانواده و دوستان است. بسیار با استعداد است اما برای استفاده و بهره بردن از آنها باید زمان پیدا کند. خصلت رهبری بالایی دارد و فوق العاده وفادار است.

(۴ تا ۱۳ خرداد) (۲ تا ۱۱ آذر) درخت موز (خوش سلیقگی)

زیباست و به اوضاع و احوال ظاهر خود توجه دارد. خوش سلیقه و فداکار است و زندگی را تا جایی که ممکن باشد راحت میگیرد. زندگی را به سوی منطق و انضباط سوق میدهد .به دنبال مهربانی و تقدیر از دوستان است. تصمیم گیری برای او سخت است و فردی بسیار قابل اعتماد به شمار می رود.

(۱۱ تا ۲۰ فروردین) (۱۴ تا ۲۳ مهر) درخت افرا(استقلال فکری)

فردی معمولی نیست و سرشار از تصور و خلاقیت و ابتکار، خجالتی و تودار، بلندپرواز و مغرور است. متکی به نفس، به دنبال تجارب جدید و گاهی عصبی است اما حافظه و ذهنی قوی دارد و به اسانی یاد میگیرد. همیشه میخواهد اثری خوب روی دیگران داشته باشد.

(۲۳ شهریور) درخت زیتون (عقل)

عاشق مهربانی و رافت، منطقی و متعادل است و از خشونت دوری میکند. بردبار و شکیبا، با نشاط و سرزنده ، ارام و عادل است و قلبی رئوف و مهربان دارد. از هرگونه بخل و حسادت دوری می کند. عاشق مطالعه است و از معاشرت با افراد آگاه و فرهیخته لذت می برد.

(۲۴ مرداد تا ۲ شهریور) (۱۹ تا ۳۰ بهمن) درخت کاج (صلح و آشتی)

عاشق مصابت و شرکت در گفتگوهایی است که به توافق منجر بشود. باید در زندگی ارامش داشته باشد. عاشق کمک کردن به دیگران است و تخیلی پویا دارد. دوست دارد شعر بسازد و به مد علاقه ندارد. همیشه ملاحظه دیگران را می کند. با همه خیلی دوستانه رفتار میکند. احساسات لطیفی دارد و به عاطفه و اطمینان خاطر نیاز دارد.

(۱ تا ۱۴ اردیبهشت) (۵ تا ۱۳ مرداد) (۴ تا ۸بهمن) درخت سپیدار (تردید و عدم ثبات)

جذاب به نظر می اید. با استعداد است. اما اعتماد به نفس بالایی ندارد. در مواقع لزوم بسیار شجاع است و به مهربانی و جوی خوشایند نیاز دارد. بسیار مشکل پسند و غالبا تنها است وطبعی هنرمندانه دارد. هماهنگ کننده خوبی است و به فلسفه علاقه مند است. در هر موقعیتی قابل اعتماد است و به طور جدی درامور مشارکت دارد.

(۱ تا ۱۰ فروردین) (۴ تا ۱۳ مهر) درخت زبان گنجشک (حساسیت)

سرشار از جذابیت، با نشاط و سرزنده است و دوست دارد توجه دیگران را به خود جلب کند. عاشق زندگی، فعالیت و حتی پیچیدگی ها است. مستقل، خوش سلیقه، پر احساس، یار و هم صحبتی خوب است. کسی که تمایل به عفو و گذشت ندارد.

(۲۱ تا ۳۱ فروردین) (۲۴ مهر تا ۱۱ آبان) درخت گردو(اشتیاق وشور)

نجیب و با دید وسیع نسبت به جهان ، خودجوش و بلند پروازی او نامحدود است. فردی غیر قابل انعطاف، شریک استثنایی اما بد قلق است. همیشه مورد علاقه نیست اما اغلب تمجید و تحسین میشود. مدیر وباهوش، بسیار پر حرارت اما گاهی اوقات مغرور است.

(۳ تا ۱۲ شهریور) (۱ تا ۱۰ اسفند)درخت بید مجنون (اندوه)

فردی که دوست دارد از فشارهای روحی دور باشد. زندگی خانوادگی را دوست دارد و سرشار از امید و رویا است. جذاب، بسیار مهربان، عاشق زیبایی، با استعداد زیاد در موسیقی ، عاشق سفر به نقاط غیر معمول، خستگی ناپذیر ، غیر قابل پیش بینی، درستکار و فردی که میتواند تحت تاثیر قرار بگیرد اما نه هنگامی که در تنگنا باشد. حس ششم خوبی دارد و عاشق خنداندن دیگران است.

عروسی ساز

آیسان پرواز

مدیسه

نو عروس

تورهای نوروز 97

رایانمهر

تلگرام پرشین وی

مدیسه
چهل نما
مراسم یادبود جان‌باختگان هواپیمای تهران-یاسوج
مراسم یادبود جان‌باختگان هواپیمای تهران-یاسوج
حمایت یکتا ناصر از لیلا حاتمی
حمایت یکتا ناصر از لیلا حاتمی
چهره بدون گریم مهشید جوادی بازیگر نقش مارال سریال آنام!
چهره بدون گریم مهشید جوادی بازیگر نقش مارال سریال آنام!
تماس صوتی ایمو فیلتر شد!
تماس صوتی ایمو فیلتر شد!
التماس دعای نسرین مقانلو برای پدرش!
التماس دعای نسرین مقانلو برای پدرش!
عکس جنجالی یک کودک برای پدرش دردسر ساز شد!
عکس جنجالی یک کودک برای پدرش دردسر ساز شد!
دختر چادری رضاخان!
دختر چادری رضاخان!
پوستر متفاوت سریال گلشیفته منتشر شد!
پوستر متفاوت سریال گلشیفته منتشر شد!
چهل نما
رایانمهرامیران پرواز