لپ‌تاپ تیم محافظان کاخ سفید دزدیده شد!

لپ‌تاپ تیم محافظان کاخ سفید دزدیده شد  یک مامور زن سرویس مخفی روز پنجشنبه پس از ترک خودروی خود در بروکلین متوجه شد که کوله پشتی‌اش از داخل ماشین دزدیده شده است. یک منبع از اداره پلیس اعلام کرد کهدرون این کیف یک لپ‌ تاپ حاوی اطلاعات محرمانه بوده است.  هرچند این لپ‌ تاپ کدگذاری […]

لپ‌تاپ تیم محافظان کاخ سفید دزدیده شد

 یک مامور زن سرویس مخفی روز پنجشنبه پس از ترک خودروی خود در بروکلین متوجه شد که کوله پشتی‌اش از داخل ماشین دزدیده شده است. یک منبع از اداره پلیس اعلام کرد کهدرون این کیف یک لپ‌ تاپ حاوی اطلاعات محرمانه بوده است.

 هرچند این لپ‌ تاپ کدگذاری شده اما حاوی برخی اطلاعات محرمانه امنیت ملی مانند برنامه‌های طبقات و تخلیه برج ترامپ است. در این لپ تاپ همچنین اطلاعات مهمی درباره پاپ فرانسیس و همچنین جزئیات تحقیقات درباره ایمیل‌های هیلاری کلینتون است.

لپ‌تاپ تیم محافظان کاخ سفید دزدیده شد

بررسی دوربین‌های ویدئویی نشان داد یک مرد سفیدپوست که لباسی تیره بر تن داشت از در کناری یک خودرو در نزدیکی منزل این مامور زن که خودرواش در آن منطقه پارک شده بود خارج می‌شود.

لپ تاپ و اسناد و اطلاعات حساس آن هنوز پیدا نشده‌اند هرچند کوله پشتی به همراه مقادیری سکه و  وسایل شخصی درون آن کشف شده است.

سرویس مخفی آمریکا مسئول محافظت از جان شخصیت‌های سیاسی، از جمله رئیس جمهور است.

باشاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

محافظان ترامپ! + عکس

محافظان پسر 10 ساله دونالد ترامپ + تصاویر

لپ‌تاپ تیم محافظان کاخ سفید دزدیده شد!