تاریخ نشر :چهار شنبه 13 فوریه 2008سایر خبرهاRSSاشتراک:

مردان پولدار در تله «مرسده» جوان

مردان پولدار در تله «مرسده» جوان
دختر جوانی که پس از اغفال مردان ثروتمند از آنان سرقت می کرد پس از دستگیری تامین هزینه مواد مخدر را انگیزه اش از این دزدی ها اعلام کرد. به گزارش شیعه نیوز به نقل از اعتماد، این دختر ۲۴ ساله که مرسده نام دارد در حالی به اعمال مجرمانه اش اعتراف کرد که چند […]

دختر جوانی که پس از اغفال مردان ثروتمند از آنان سرقت می کرد پس از دستگیری تامین هزینه مواد مخدر را انگیزه اش از این دزدی ها اعلام کرد.

به گزارش شیعه نیوز به نقل از اعتماد، این دختر ۲۴ ساله که مرسده نام دارد در حالی به اعمال مجرمانه اش اعتراف کرد که چند روز پیش نیز دختری دیگر به نام سحر به اتهام سرقت های سریالی با شگردی مشابه و با همدستی دو مرد جوان دستگیر شده بود.

نخستین شکایت از مرسده روز ۲۶ تیرماه امسال در کلانتری ۲۰۶ پردیس مطرح شد و مردی ۳۸ ساله به نام ایوب به ماموران گفت: من به عنوان شغل دوم در زمینه ترک اعتیاد فعالیت دارم و چندی قبل از طریق یکی از دوستانم با دختری به نام مرسده آشنا شدم که قصد داشت از اعتیاد نجات پیدا کند.

مدتی از آشنایی من و مرسده گذشته بود که رفتارهای وی مرا به برقراری رابطه پنهانی با او ترغیب کرد و به این ترتیب رابطه ما شکل گرفت و من نشانی منزلم را به این دختر دادم. روزی که مرسده به خانه ام آمد به بهانه آوردن نوشیدنی به آشپزخانه رفت و پس از دقایقی با دو لیوان برگشت اما من به محض خوردن نوشیدنی بیهوش شدم و وقتی به خودم آمدم که دختر جوان با سرقت مبلغی پول و مقداری طلا به ارزش ۱۰ میلیون تومان فراری شده بود.

پس از اعلام این شکایت بازپرس شعبه اول دادیاری دادسرای بومهن از کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران خواست تحقیقاتی را برای دستگیری مرسده آغاز کنند اما از آنجا که مرد مالباخته هیچ نشانی و شماره تلفنی از دختر سارق در اختیار نداشت ماموران مجبور شدند به طراحی تصویری فرضی از مرسده اکتفا و تلاش های خود را برای بازداشت وی از این طریق دنبال کنند.

دومین شکایت علیه دختر ۲۴ ساله از سوی مردی طلافروش به نام شهرام مطرح شد. او در اظهارات خود ضمن اعلام مشخصات دختری که بسیار شبیه به مرسده بود، گفت؛ این دختر برای خرید طلا به مغازه ام آمد و باب آشنایی و رابطه دوستانه را با من باز کرد تا اینکه پس از چند روز از وی خواستم به منزلم بیاید.

او که از این پیشنهاد من استقبال کرده بود ساعتی بعد از حضور در خانه ام به طور ناگهانی و به طرز مشکوکی آنجا را ترک کرد و من متوجه شدم این دختر یک میلیون تومان پول نقد و یک قبضه تفنگ بادی ام را به سرقت برده است.

در حالی که پرونده دختر فراری قطورتر شده بود چندی بعد سومین شکایت نیز ضمیمه آن شد و این بار مردی به نام محمد طی شکایتی به کارآگاهان گفت؛ من در خیابان با مرسده آشنا شدم و او را سوار خودرو ام کردم. این دختر پس از ریختن طرح دوستی از من خواست برایش خوراکی بخرم زمانی که از خرید بازگشتم متوجه شدم وی اتومبیل مرا ترک کرده است و با جست وجو داخل خودرو بود که فهمیدم او مبلغ ۴ میلیون تومان از داشبورد برداشته است.

تلاش های پلیس برای ردیابی مرسده تا روز ۱۷ بهمن ماه به طول انجامید و این دختر سرانجام در خانه اش در منطقه نارمک تهران شناسایی و دستگیر شد.

متهم ۲۴ ساله با اعتراف به اغفال و سرقت از مردان ثروتمند گفت: مدت ها است که به کراک اعتیاد دارم و برای تامین مخارجم چاره یی جز سرقت نداشتم. به همین خاطر در شمال و شمال شرق تهران پرسه می زدم و سوژه های مناسب را پیدا و پس از ریختن طرح دوستی از آنان سرقت می کردم و چون طعمه هایم هیچ نشانی از من نداشتند به راحتی می گریختم.

مرسده علاوه بر پذیرفتن سرقت از سه شاکی اش گفت؛ در یک مورد دیگر نیز از یک فروشنده مواد مخدر که از وی کراک می خریدم سرقت و فرار کردم.

بنابراین گزارش هم اکنون تحقیقات برای شناسایی چهارمین مالباخته و افشای سایر جرائم احتمالی مرسده ادامه دارد.

منبع خبر: اعتماد

عروسی ساز

مدیسه

نو عروس

تورهای نوروز 97

رایانمهر

تلگرام پرشین وی

مدیسه
چهل نما
مراسم تشییع شهدای آشوب خیابان پاسداران
مراسم تشییع شهدای آشوب خیابان پاسداران
پسری که مانند مرغ تخم می‌گذارد!
پسری که مانند مرغ تخم می‌گذارد!
در هفتمین روز جشنواره فیلم برلین چه گذشت؟
در هفتمین روز جشنواره فیلم برلین چه گذشت؟
کدام کشورها بیش‌ترین کاربران اینستاگرامی را دارند؟
کدام کشورها بیش‌ترین کاربران اینستاگرامی را دارند؟
زلزله هجدک در استان کرمان را لرزاند
زلزله هجدک در استان کرمان را لرزاند
تشییع پیکر شهید خیابان پاسداران؛ محمدحسین حدادیان
تشییع پیکر شهید خیابان پاسداران؛ محمدحسین حدادیان
واکنش کاربران به اظهارات تأسف‌آور لیلا حاتمی در برلین!
واکنش کاربران به اظهارات تأسف‌آور لیلا حاتمی در برلین!
مهم‌تری راز صدام فاش شد!
مهم‌تری راز صدام فاش شد!
چهل نما
رایانمهرامیران پرواز