تاریخ نشر :دوشنبه 11 سپتامبر 2017 مشاهده : تصاویر خبری RSS اشتراک:

هنرمندان در جشن سینمای ایران

مراسم تجلیل از چهارهنرمند اهل سینماحسین علیزاده ، کیانوش عیاری، سیدحسن خوشنویس، سیروس ابراهیم زاده با حضور هنرمندان در تالار ایوان شمس برگزار شد.

هنرمندان در جشن سینمای ایران

هنرمندان در جشن سینمای ایران , مراسم تجلیل از چهارهنرمند اهل سینماحسین علیزاده ،
کیانوش عیاری، سیدحسن خوشنویس، سیروس ابراهیم زاده شامگاه یکشنبه (19 شهریور ) با حضور هنرمندان در تالار ایوان شمس برگزار شد.

هارون یشایایی در ابتدای این مراسم گفت:
ما صد سال است که سینمای ملی داریم و حالا روز ملی سینما داریم و من در آستانه روز ملی سینما
این روز را به همه دست اندرکاران سینما تبریک می گویم. هنرمندان هستند که هنر را بالنده و ما را از ارزش های هنری آگاه می کنند. اگر ادبیات فارسی شکل گرفت و الان به حیات خود ادامه می دهد به خاطر حافظ و سعدی است. اگر سینمای ما این افتخار را دارد که از ونیز و کن و اسکار جایزه می گیرد به خاطر افرادی است که در این زمینه زحمت کشیده اند.

هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران هنرمندان در جشن سینمای ایران

فرارو

هنرمندان در جشن سینمای ایران

چهل نما
رایانمهربهنودگشت