چهره معروف شاه در رفت کشته شد + عکس

 در تصادفی در جاده گناوه – دیلم، پنج نفر کشته شدند که یکی از آنها قائد اسلامی‌نسب، فرماندار اسبق دیلم در دولت اصلاحات و همان فردی است که در عکس معروف «شاه رفت» در سال ۵۷ دیده می شود  قائد اسلامی‌نسب چهره معروف انقلابی است که در روز فرار شاه از ایران، در 26 دی‌ماه […]

 در تصادفی در جاده گناوه – دیلم، پنج نفر کشته شدند که یکی از آنها قائد اسلامی‌نسب، فرماندار اسبق دیلم در دولت اصلاحات و همان فردی است که در عکس معروف «شاه رفت» در سال ۵۷ دیده می شود

چهره معروف شاه در رفت کشته شد

 قائد اسلامی‌نسب چهره معروف انقلابی است که در روز فرار شاه از ایران، در 26 دی‌ماه 57، روزنامه اطلاعات را روی سر خود گذاشته بود. تصویر او یکی از معروفترین تصاویر انقلاب اسلامی است که در عمده رسانه های دنیا استفاده می شود.

ایرنا درباره این تصادف چنین گزارش داده است؛ رئیس جمعیت هلال احمر دیلم استان بوشهر گفت: تصادف دو دوستگاه خودرو درجاده این شهرستان به گناوه پنج کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

محمود مظفری گفت: به محض اطلاع از این حادثه امدادرسانی از سوی این جمعیت، اورژانس 115 و آتش نشانی شهرستان دیلم انجام شد. یکی از فوت شدگان قاید اسلامی نسب فرماندار اسبق دیلم در دولت اصلاحات است.

سرهنگ جابر پاپری، رئیس پلیس راه استان بوشهر هم درباره این تصادف گفت: این حادثه ساعت 8:30 صبح روز شنبه میان دو دستگاه خودرو سواری پژو که مخالف جهت همدیگر در حرکت بودند، به علت انحراف به چپ یکی از خودروها که از سمت گناوه به دیلم حرکت می کرد، رخ داده است. در این حادثه پنج نفر کشته و یک تن مصدوم شدند.

فارس

اخبار مرتبط:

تصادف رانندگی در 83 سال پیش + عکس

دارنده"ذهن زیبا" در تصادف رانندگی کشته شد + عکس

مرگ 4 عضو يک خانواده در تصادف رانندگي

چهره معروف شاه در رفت کشته شد + عکس