کیمیا علیزاده و ثروت افسانه ای او! + عکس

کیمیا علیزاده کیمیا علیزاده یکی شاخص ترین چهره های ورزشی ایران در سال 95 بود. او نخستین بانوی مدال آور تاریخ ورزش ایران از رقابت های المپیک است. هر چند کسب مدال برنز رقابت های المپیک ریو کار بسیار بزرگی بود اما قسمت تلخ ماجرا برای کیمیا مصدوم شدن و رفتن زیر تیغ جراحان بود. […]

کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده یکی شاخص ترین چهره های ورزشی ایران در سال 95 بود. او نخستین بانوی مدال آور تاریخ ورزش ایران از رقابت های المپیک است.

کیمیا علیزاده

هر چند کسب مدال برنز رقابت های المپیک ریو کار بسیار بزرگی بود اما قسمت تلخ ماجرا برای کیمیا مصدوم شدن و رفتن زیر تیغ جراحان بود. علیزاده 17 ساله زیر عمل سنگینی رفت تا حتی شایعه خداحافظی او هم به گوش برسد.
 
اما یکی از مهم ترین حاشیه هایی که در رابطه با این دختر ورزشکار و افتخارآفرین رقم خورد مطرح شدن میزان پاداش هایی بود که او دریافت می کرد. دریافت سه دستگاه خانه، دو دستگاه اتومبیل صفر کیلومتر، هدیه های سنگین نقدی و … چیزهایی بودند که در رابطه با پاداش های این تکواندو کار عنوان می شدند. بسیاری گمان می کردند علیزاده پس از المپیک به ثروت قابل توجهی رسیده اما واقعیت این است که هیچ کدام از اینها صحت نداشت و پاداشی که او دریافت کرد به اندازه سایر مدال آوران المپیکی بود. ثروتی که برخی از رسانه ها برای کیمیا ساختند واقعا افسانه ای بود.
 

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

کیمیا علیزاده به قولی که به رامبد جوان داده بود، عمل کرد!

از کیمیا علیزاده تا زهرا نعمتی در یک فیلم مستند!

تبریک رهبر معظم انقلاب به کیمیا علیزاده + عکس

کیمیا علیزاده مدال خود را به چه کسی تقدیم کرد؟!

خانه و خانواده کیمیا علیزاده در کرج!+ تصاویر

کیمیا علیزاده و ثروت افسانه ای او! + عکس