جنايت هولناك ودرگيري خونين نيمه شب در نيشابور

ساعت 3 بامداد ديروز مأموران پليس نيشابور به دنبال تماس تلفني همسايه‌ها، از درگيري خونين در يكي از ساختمان‌هاي خيابان «نور» باخبر شدند. بلافاصله نيز تيمي از مأموران كلانتري 13 نيشابور راهي محل حادثه شده و پس از ورود به پاركينگ‌ خانه با جسد سوخته علیرضا ـ مرد صاحبخانه ـ و پيكر نيمه‌جان همسر و […]

جنايت هولناك نيمه شب در نيشابورساعت 3 بامداد ديروز مأموران پليس نيشابور به دنبال تماس تلفني همسايه‌ها، از درگيري خونين در يكي از ساختمان‌هاي خيابان «نور» باخبر شدند. بلافاصله نيز تيمي از مأموران كلانتري 13 نيشابور راهي
محل حادثه شده و پس از ورود به پاركينگ‌ خانه با جسد سوخته علیرضا ـ مرد صاحبخانه ـ و پيكر نيمه‌جان همسر و فرزند چهار ساله‌اش روبه‌رو شدند.
ایران: عامل جنايت هولناك نيشابور، سه ساعت پس از قتل، با رديابي‌ شماره سريال پلاك خودرواش دستگير شد.

ساعت 3 بامداد ديروز مأموران پليس نيشابور به دنبال تماس تلفني همسايه‌ها، از درگيري خونين در يكي از ساختمان‌هاي خيابان «نور» باخبر شدند. بلافاصله نيز تيمي از مأموران كلانتري 13 نيشابور راهي محل حادثه شده و پس از ورود به پاركينگ‌ خانه با جسد سوخته علیرضا ـ مرد صاحبخانه ـ و پيكر نيمه‌جان همسر و فرزند چهار ساله‌اش روبه‌رو شدند.

از سوي ديگر همسايه‌ها در نخستين تحقيقات اظهار داشتند: شب گذشته يك دستگاه تويوتا كمري مشكي‌رنگ با سريال پلاك ايران 11 را مقابل خانه عليرضا ديده بودند. با به دست آمدن اين سرنخ بلافاصله طرح مهار در شهرستان اجرا شد تا اين‌كه پس از سه ساعت، خودروي موردنظر شناسايي و راننده‌اش دستگير شد.

متهم پس از انتقال به كلانتري لب به اعتراف گشود و گفت: اهل تهران هستم. چهار سال قبل عليرضا در شركتم كار مي‌كرد اما پس از مدتي تسويه حساب كرد و همراه خانواده‌اش به نيشابور آمد. در اين مدت چند بار به نيشابور آمدم اما شب گذشته به تصور اين‌كه با همسرش ارتباط دارم با من درگير شد و در غياب همسر و فرزندش او را كشتم. بعد هم قصد داشتم جسدش را در پاركينگ آتش بزنم كه همسر و فرزندش رسيدند. براي اين‌كه راز قتل مخفي بماند با كارد چند ضربه به آنها زدم.

جنايت هولناك ودرگيري خونين نيمه شب در نيشابور