تاریخ نشر :چهار شنبه 14 نوامبر 2012 مشاهده : حوادث RSS اشتراک:

دستگيري يکي از سارقان نقابدار طلافروشي زاهدان

فرمانده انتظامي شهرستان زاهدان از دستگيري يک سارق طلافروشي پس از 6 ماه فرار خبرداد. سرهنگ جعفري در اين باره گفت: 27 ارديبهشت ماه مغازه طلافروشي در خيابان راهنمايي و رانندگي بخش ميرجاوه شهرستان زاهدان مورد دستبرد سارقان قرار گرفت. سارقان در حالي که سرو صورت خود را بسته بودند با استفاده از چاقو و […]

فرمانده انتظامي شهرستان زاهدان از دستگيري يک سارق طلافروشي پس از 6 ماه فرار خبرداد.

سرهنگ جعفري در اين باره گفت: 27 ارديبهشت ماه مغازه طلافروشي در خيابان راهنمايي و رانندگي بخش ميرجاوه شهرستان زاهدان مورد دستبرد سارقان قرار گرفت. سارقان در حالي که سرو صورت خود را بسته بودند با استفاده از چاقو و ضرب و شتم صاحب طلافروشي و طلاجات را سرقت کردند و متواري شدند.

جعفري افزود: به دنبال اعلام خبر اين سرقت از مرکز فوريت هاي پليسي 110 ضمن اجراي طرح مهار در کليه محورهاي ورودي و خروجي بخش ميرجاوه، ماموران نيز براي جمع آوري آثار و مدارک برجاي مانده در صحنه جرم و تحقيقات اوليه از مالباخته به محل اعزام شدند.

وي گفت: سارقان پس از 6 ماه فرار در يکي از روستاهاي بخش ميرجاوه شناسايي و مخفي گاه آنان تحت نظر قرار گرفت، با شناسايي مخفي گاه اين سارقان با هماهنگي قضايي تيم هايي از يگان هاي انتظامي به منظور دستگيري آنان به اين روستا اعزام شدند و يکي از سارقان را دستگير کردند.

به گفته وي متهم دستگيرشده در تحقيقات به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان زاهدان تاکيدکرد: تلاش براي شناسايي و دستگيري دو سارق ديگر و کشف اموال مسروقه ادامه دارد.

دستگيري يکي از سارقان نقابدار طلافروشي زاهدان

چهل نما
رایانمهربهنودگشت