تاریخ نشر :پنجشنبه 30 دسامبر 2010حوادثRSSاشتراک:

رازگشايي از قتل دختر جوان

رازگشايي از قتل دختر جوان جام جم آنلاين: مرد افغان كه 5 سال پيش دختري 20 ساله را كشته و جسدش را در بيابان‌هاي شهريار دفن كرده بود، با حضور در دادسراي رباط كريم راز اين جنايت را برملا كرد. متهم به قتل در بازجويي‌هاي قضايي مدعي شد مقتول را نمي‌شناخته و از سوي پدر […]

رازگشايي از قتل دختر جوان
جام جم آنلاين: مرد افغان كه 5 سال پيش دختري 20 ساله را كشته و جسدش را در بيابان‌هاي شهريار دفن كرده بود، با حضور در دادسراي رباط كريم راز اين جنايت را برملا كرد.

متهم به قتل در بازجويي‌هاي قضايي مدعي شد مقتول را نمي‌شناخته و از سوي پدر او اجير شده و اين جنايت را رقم زده است.

به گزارش «جام‌جم»، هفته گذشته مردي افغان با حضور در دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رباط‌كريم از مسوولان قضايي درخواست كرد تا وي را كه مرتكب قتل شده است، بازداشت كنند. مرد افغان در بازجويي‌هاي قضايي به بازپرس پرونده گفت: دچار عذاب وجدان شده‌ام و مي‌خواهم راز مرگ دختري جوان را بعد از 5 سال فاش كنم.

من گناهكارم وبايد مجازات شوم. وي ادامه داد: سال 84 در يكي از محله‌هاي شهرستان شهريار به عنوان كارگر ساختماني كار مي‌كردم.يك روز مردي ميانسال از من خواست در قبال مبلغي كلان دختر 20ساله‌اش را به قتل برسانم.

اجير شدن براي جنايت

متهم به قتل اضافه كرد: با شنيدن اين خواسته خيلي ترسيدم و حاضر به همكاري نشدم. چند روز بعد او دوباره به سراغم آمد و تهديدم كــرد اگر با او همكــاري نكنم، مــرا به خاطر اقامت غيرمجاز به پليس معرفي مي‌كند. من هم بناچار پذيرفتم تا در قبال دريافت مبلغي پول، دخترش را بكشم.

پدر، دختر را به قتلگاه برد

متهم به قتل افزود: او قبل از هر اقدامي مبلغي پول به من پرداخت كرد و متعهد شد مبلغي نيز بعد از به قتل رسيدن دخترش بپردازد.

طبق توافق قرار شد در بيابان‌هاي شهرستان شهريار منتظر آنها بمانم. متهم به قتل اذعان كرد: مدتي پس از حضور در محل جنايت، مرد ميانسال ودخترش از خودرويي پياده و با هم درگير شدند.

در همين موقع مرد ميانسال مرا صدا زد.

التماس‌هاي دختر جوان خاموش شد

متهم به قتل افزود: با چاقو ضربه‌هايي به دختر جوان وارد كردم كه او بر اثر شدت خونــريزي جان خود را از دست داد. به التماس‌هاي دختر جوان توجه نمي‌كردم و فقط به پولي كه قرار بود از پدرش تحويل بگيرم، فكر مي‌كردم. وي ادامه داد: دقايقي بعد از مرگ دختر جوان، پدرش گفت: دخترم، من و اعضاي خانواده را اذيت مي‌كرد و اكنون با مرگش همگي راحت شديم.

متهم اضافه كرد: جسد دختر جوان را در همان بيابان دفن كردم و طبق توافق، پدرش بقيه پول را نيز پرداخت كرد.

عذاب وجدان قاتل

عامل جنايت افزود: پس از حادثه، به زندگي پنهاني‌ام ادامه دادم. اما چهره دختر جوان و التماس‌هايش مدام آزارم مي‌داد و مانند يك كابوس به جانم افتاده بود. چند ماه بعد از حادثه به زندگي پنهاني‌ام در شهرستان رباط‌كريم ادامه دادم.

عذاب وجدان لحظه‌اي رهايم نمي‌كرد تا اين كه تصميم گرفتم اين راز را بعد از 5 سال فاش كنم تا از عذاب وجدان رهايي يابم.

با ثبت اظهارات متهم، وي با قرار قانوني روانه زندان شد. پرونده او نيز با عدم صلاحيت رسيدگي در اختيار شعبه 102دادگاه حوزه قضايي ملارد قرار گرفت.

در پي اعترافات اين متهم، با دستور قاضي روشن‌رود در شعبه 102 حوزه قضايي ملارد، متهم از زندان تحويل كارآگاهان جنايي آگاهي شهرستان شهريار شد تا در ادامه تحقيقات از وي، محل دفن دختر جوان شناسايي و جسد وي به پزشكي قانوني منتقل شود. جستجو براي شناسايي مخفيگاه پدر مقتول ادامه دارد.

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت