تاریخ نشر :دوشنبه 09 ژانویه 2017 مشاهده : حوادث RSS اشتراک:

سقوط دردناک و عجیب دو نفر در جشن تولد شبانه در ستارخان از طبقه چهارم

سقوط دو پسر در جشن تولد شبانه  اواخر روز گذشته ماموران کلانتری ستارخان در تماس چند پسر جوان در جریان سقوط مرگبار دو پسر قرار گرفتند. بلافاصله با حضور ماموران در محل آنها با جسد غرق خون دو پسر جوان در خیابان روبرو شدند. در تحقیقات اولیه از حاضران مشخص شد دو پسر جوان به […]

سقوط دردناک و عجیب دو نفر در جشن تولد شبانه در ستارخان از طبقه چهارم

سقوط دو پسر در جشن تولد شبانه

 اواخر روز گذشته ماموران کلانتری ستارخان در تماس چند پسر جوان در جریان سقوط مرگبار دو پسر قرار گرفتند. بلافاصله با حضور ماموران در محل آنها با جسد غرق خون دو پسر جوان در خیابان روبرو شدند. در تحقیقات اولیه از حاضران مشخص شد دو پسر جوان به علت سقوط از طبقه چهارم جان خود را از دست داده اند.

در ادامه با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران او دستور تحقیقات بیشتر در مورد این موضوع را صادر کرد. ماموران پلیس ابتدا اقدام به تحقیق از دوستان دو پسر جوان کردند که آنها مدعی شدند ساعتی قبل در جشن تولد یکی از دوستانشان که به صورت مختلط برگزار شده است، شرکت کردند.

یکی دیگر از افراد حاضر در میهمانی به ماموران گفت: دو دوستمان برای کشیدن سیگار به تراس آمدند و حین کشیدن سیگار به نرده های آنجا تکیه دادند که به یکباره نرده ها کنده و آن دو با هم ب از طبقه چهارم به کف خیابان پرتاب شدند.

بررسی های اولیه ماموران نشان می داد نرده های این خانه دچار اشکالاتی است، با این وجود به دستور بازپرس جنایی تهران اجساد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانون منتقل و از افراد حاضر در میهمانی تحقیقات تخصصی ادامه دارد.

خبرآنلاین

اخبار مرتبط:

راز سایه مردی در بالکن قبل از سقوط زن جوان اردبیلی روشن شد +عکس

سقوط هواپیمای فوق سبک آموزشی در رشت +تصاویر

ماجرای رسیدگی به پرونده سقوط از چرخ و فلک و مزگ زن جوان

سقوط شرور معروف هنگام فرار از محاصره پلیس / این مرد به زور وارد خانه یک زن تنها شده بود که پلیس سر رسید

حادثه وحشتناک /سقوط آسانسور در محل برگزاری آزمون دکترا در دانشگاه علامه طباطبایی

سقوط دردناک و عجیب دو نفر در جشن تولد شبانه در ستارخان از طبقه چهارم

چهل نما
رایانمهربهنودگشت