تاریخ نشر :دوشنبه 09 ژانویه 2017 مشاهده : حوادث RSS اشتراک:

علت قتل دو نوجوان اهوازی را نمی‌توانیم اعلام کنیم!

علت قتل دو نوجوان اهوازی علی بیرانوند  دادستان حمیدیه گفت: اجساد دو نوجوان اهوازی روز سه‌شنبه(14 دی ماه) در پارک جنگلی گمبوعه کشف شد و قاتل The Murderer این دو نوجوان 12 و 13 ساله، کمتر از 24 ساعت پس از وقوع قتل Murder دستگیر شد.وی افزود: متهم به قتل فردی 25 ساله و اهل […]

علت قتل دو نوجوان اهوازی

علی بیرانوند  دادستان حمیدیه گفت: اجساد دو نوجوان اهوازی روز سه‌شنبه(14 دی ماه) در پارک جنگلی گمبوعه کشف شد و قاتل The Murderer این دو نوجوان 12 و 13 ساله، کمتر از 24 ساعت پس از وقوع قتل Murder دستگیر شد.
وی افزود: متهم به قتل فردی 25 ساله و اهل اهواز بود که در بازجویی‌های انجام شده، به قتل این دو نوجوان اعتراف کرد و سلاح قاتل نیز که کلت کمری بود، کشف شده است.
دادستان حمیدیه تصریح کرد:‌ هم اکنون در مرحله بازجویی‌های تخصصی از قاتل این دو نوجوان هستیم و صحنه قتل نیز به زودی بازسازی خواهد شد.
بیرانوند عنوان کرد:‌ اجساد 2 مقتول جهت انجام بررسی‌های لازم در اختیار پزشک قانونی است و پزشکی قانونی هنوز گزارش خود را اعلام نکرده است و انگیزه قاتل باید مورد بررسی‌های بیشتر قرار گیرد.
وی با بیان این‌که نمی‌توانیم انگیزه قتل را رسانه‌ای کنیم، تاکید کرد: قاتل فردی 25 ساله است، در حالی که 2 مقتول دو نوجوان 12 و 13 ساله هستند. خانواده‌ها و والدین باید به رده سنی دوستان فرزندان خود توجه کنند تا افرادی که فقط در رده سنی فرزاندشان هستند با آنها ارتباط دوستی برقرار کنند و در غیر این صورت باید بدانند که قطعا در ارتباط‌های دوستی که افراد اختلاف سنی زیادی دارند، حتما فرد کوچکتر دچار آسیب‌های جسمی و اجتماعی خواهد شد و جنایت Crime اخیر نیز یک نمونه از همین موضوع است.

رکنا

اخبار مرتبط:

قتل دو نوجوان ۱۲ و ۱۳ ساله اهوازی/ قاتل در اراک بازداشت شد

قتل پسر نوجوان به دست خواستگار مادرش در اصفهان

قتل پسر 24 ساله در دعوای خیابانی در اصفهان!

قتل پسر جوان با چاقو در سوپرمارکت

قتل زن با رشته‌ای پارچه‌ای در حالی که پسرش در اتاق خواب بود

علت قتل دو نوجوان اهوازی را نمی‌توانیم اعلام کنیم!

چهل نما
رایانمهربهنودگشت