عکس : پایان شـوم زنده​شدن نوزاد مرده درغسالخانه

زنده شدن نوزاد مرده در غسالخانه گورستان بوشهر پدرش را نه تنها شاد نکرد بلکه رفتارهای مرموزی در پی داشت. شوک: هیچ‌کس نمی‌داند چه بلایی بر سر این نوزاد آمده اما پدرش می‌گوید در مسیر بیمارستان نوزاد باز مرده و خودش وی را دفن کرده است. جالب‌تر این‌که پلیس می‌گوید شکایت باید از سوی پدر […]

عکس : پایان شـوم زنده​شدن نوزاد مرده درغسالخانه
زنده شدن نوزاد مرده در غسالخانه گورستان بوشهر پدرش را نه تنها شاد نکرد بلکه رفتارهای مرموزی در پی داشت.

نوزاد مرده
شوک: هیچ‌کس نمی‌داند چه بلایی بر سر این نوزاد آمده اما پدرش می‌گوید در مسیر بیمارستان نوزاد باز مرده و خودش وی را دفن کرده است.
جالب‌تر این‌که پلیس می‌گوید شکایت باید از سوی پدر نوزاد مطرح شود تا تحت پیگیری قرار بگیرد.
یک مرد که برای دفن نوزاد یکروزه خود به آرامستان بوشهر رفته بود، هنگامی که شنید نوزادش زنده شده است آن را تحویل گرفت و به جای بردن به بیمارستان رفتار مرموزی از خود بروز داد. پزشک بیمارستان مرگ نوزاد را تأیید کرده بود و پس از زنده شدن در غسالخانه پدرش ناراحت شد و جالب این‌که حالا ادعا می‌کند نوزاد پیش از انتقال به بیمارستان جان سپرده و جسدش را خودش در جایی دفن کرده است.
مدیر آرامستان بوشهر در این خصوص گفت: یکشنبه گذشته ساعت 12 ظهر بود که پدر و مادر این نوزاد با در دست داشتن یک کارتن به آرامستان مراجعه کردند و خواستند که نوزاد مرده را دفن کنند.
غلامرضا کرده‌بندی اضافه کرد: ما نیز طبق معمول این درخواست را برای شست‌و‌شوی نوزاد به غسالخانه ارجاع دادیم تا کارهای شست‌و‌شو و آماده‌سازی این نوزاد برای دفن انجام شود.
وی اضافه کرد: در حالی که همکاران ما در غسالخانه مشغول بیرون‌آوردن نوزاد از لباس یا پوشش پارچه‌ای وی بودند، به یکباره متوجه می‌شوند که این نوزاد زنده است و گریه می‌کند.
مدیر آرامستان بوشهر گفت: این اتفاق باعث شد همکاران ما همگی بالای سر این نوزاد جمع شوند و همه دیدند که این نوزاد زنده است و وقتی قصد داشتند از این واقعه فیلمبرداری کنند با ممانعت پدر این نوزاد مواجه شدند.
وی اضافه کرد: در این هنگام برای این‌که اتفاقی برای این نوزاد نیفتد و بتواند به حیات خود ادامه دهد، سریعاً با اورژانس تماس گرفتیم و تقاضای آمبولانس کردیم که متأسفانه اورژانس به ما گفت که در حال حاضر آمبولانس در اختیار ندارد.
کرده‌بندی افزود: پدر این نوزاد که اصلاً از شنیدن خبر زنده بودن نوزادش خوشحال نشده بود، بچه را داخل کارتن انداخت و گفت که خودش وی را به بیمارستان می‌رساند.
وی ادامه داد: در حالی که از این مرد می‌پرسیدیم که چرا وقتی بچه شما زنده است، بیمارستان برای وی گواهی فوت صادر کرده است، وی فقط سکوت می‌کرد یا در جواب به برخی سؤال‌ها به صورت مشکوکی طفره می‌رفت.
مدیر آرامستان بوشهر اضافه کرد: این مرد نیز با پراید خود، کودک را برد تا وی را به بیمارستان منتقل کند ولی از رفتار و صحبت‌هایش معلوم بود که قصد این کار را ندارد.
وی ادامه داد: برای پیگیری این موضوع بیش از 15 بار با این مرد تماس گرفتم ولی جواب نداد. برای بررسی موضوع به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر نیز رفتم ولی خبری از این مرد و نوزادش نبود.
کرده‌بندی افزود:‌ هنگامی که برای پیگیری این موضوع به حراست و پلیس 110 اطلاع دادم، آنها گفتند باید این شکایت و درخواست پیگیری از سوی پدر نوزاد مطرح شود. وی در تشریح ادامه این ماجرا گفت: پس از تماس‌های مکرر با پدر این نوزاد بالاخره موفق شدم با وی ارتباط برقرار کنم و در پارکینگ یکی از بیمارستان‌ها با وی قرار گذاشتم و با وی صحبت کردم.
کرده‌بندی بیان داشت: این مرد در حالی که نوزاد را زنده از آرامستان خارج کرده بود، خیلی طبیعی و بدون هیچ‌گونه ناراحتی به من گفت که این نوزاد مرده بود و زنده نماند.
وی به صحبت‌های مشکوک این مرد اشاره و اظهار کرد: پدر این نوزاد می‌گفت که اگر شما هم جای من بودید، دوست داشتید که این نوزاد زنده نماند؛ البته دلیلی برای این موضوع ذکر نمی‌کرد ولی من به وی گفتم که موضوع مرگ و زندگی یک انسان در میان است و باید قضیه روشن شود.
مدیر آرامستان بوشهر افزود: وقتی به این مرد گفتم که باید برای دفن کردن این کودک از پزشکی قانونی مجوز بگیرد و با بردن این کودک به پزشکی قانونی، علت مرگ مشخص و مجوز دفن صادر شود ظاهراً قانع شد که این کار را انجام دهد ولی رفت و دیگر خبری از وی نشد. وی گفت: وقتی بار دیگر با این مرد تماس گرفتم، وی به من گفت که نوزاد را خودش برده‌ و خودش وی را دفن کرده و محل دفن و چگونگی دفن وی به شما هیچ ربطی ندارد.
inn.ir

عکس : پایان شـوم زنده​شدن نوزاد مرده درغسالخانه