قتل دو نوجوان ۱۲ و ۱۳ ساله اهوازی/ قاتل در اراک بازداشت شد

قتل دو نوجوان ۱۲ و ۱۳ ساله اهوازی دادستان شهرستان حمیدیه گفت: صبح روز سه شنبه از طریق منابع مردمی قتل دو پسر بچه در پارک گمبوعه حمیدیه به مراجع انتظامی و قضائی شهرستان اعلام شد. علی بیرانوند افزود: بلافاصله موضوع در دستور رسیدگی قرار گرفت و کارشناسان قضائی و کارآگاهان به صورت ویژه موضوع […]

قتل دو نوجوان ۱۲ و ۱۳ ساله اهوازی

دادستان شهرستان حمیدیه گفت: صبح روز سه شنبه از طریق منابع مردمی قتل دو پسر بچه در پارک گمبوعه حمیدیه به مراجع انتظامی و قضائی شهرستان اعلام شد.

علی بیرانوند افزود: بلافاصله موضوع در دستور رسیدگی قرار گرفت و کارشناسان قضائی و کارآگاهان به صورت ویژه موضوع را رسیدگی کرده و سر نخ اصلی را به دست آوردند.

او گفت: قاتل پس از ارتکاب قتل به شهرستان اراک متواری شد که با هماهنگی با مقام قضائی در اراک وی سه شنبه شب در مخفیگاهش دستگیر شد.

او گفت: متهم به قتل، فردی 25 ساله و اهل اهواز است و هنوز معلوم نشده با چه انگیزه ای دو نوجوان اهوازی را به قتل رسانده اما کارشناسان مشغول بررسی برای یافتن انگیزه و علت قتل هستند.

بیرانوند افزود: دو نوجوان مقتول 12 و 13 ساله و اهل اهواز هستند که با سلاح گرم به قتل رسیده اند و اجساد آنان برای تحقیقات بیشتر در اختیار پزشکی قانونی استان خوزستان قرار گرفته اند.

پارک جنگلی گمبوعه در 5 کیلومتری شرق شهرستان حمیدیه و 20 کیلومتری غرب اهواز واقع شده است.

دو سال پیش نیز سه نفر از ماموران انتظامی استان خوزستان در نزدیکی همین پارک توسط گروههای تروریستی به شهادت رسیدند.

ایرنا

اخبار مرتبط:

قتل پسر نوجوان به دست خواستگار مادرش در اصفهان

قتل پسر 24 ساله در دعوای خیابانی در اصفهان!

قتل پسر جوان با چاقو در سوپرمارکت

قتل زن با رشته‌ای پارچه‌ای در حالی که پسرش در اتاق خواب بود

قتل پسر نوجوان برای مقاومت در برابر تعرض / صاحب جسد شناسایی نشده است

قتل دو نوجوان ۱۲ و ۱۳ ساله اهوازی/ قاتل در اراک بازداشت شد