تاریخ نشر :پنجشنبه 05 ژانویه 2017 مشاهده : حوادث RSS اشتراک:

قتل هولناک دختر 15 ساله اصفهانی

قتل دختر اصفهانی بلافاصله مأموران و کارآگاهان پلیس، جست‌وجو برای یافتن دختر گمشده را آغاز کردند و سرانجام ساعت 2 بعدازظهر همان روز جسد دخترک را که براثر خفگی به قتل رسیده بود در نزدیکی محل سکونت خانواده‌اش پیدا کردند. سرهنگ ستار خسروی رئیس آگاهی استان اصفهان در این باره گفت: هزمان با شروع تحقیقات […]

قتل دختر اصفهانی

بلافاصله مأموران و کارآگاهان پلیس، جست‌وجو برای یافتن دختر گمشده را آغاز کردند و سرانجام ساعت 2 بعدازظهر همان روز جسد دخترک را که براثر خفگی به قتل رسیده بود در نزدیکی محل سکونت خانواده‌اش پیدا کردند.

سرهنگ ستار خسروی رئیس آگاهی استان اصفهان در این باره گفت: هزمان با شروع تحقیقات ویژه جنایی سرنخ‌هایی از قاتل به‌دست آمد و پس از شش ساعت جست‌و جو پسر 25 ساله‌ای که از ساکنان محل زندگی خانواده دختر 15 ساله بود در حال فرار توسط مأموران دستگیر شد.

در بررسی پیشینه این جوان روشن شد وی دارای سه فقره سابقه کیفری است. در بازجویی‌ها اعتراف کرد: دختر پانزده ساله را به‌زور به محل خلوتی کشانده و سپس خفه‌اش کرده است. به‌گفته رئیس آگاهی اصفهان کارآگاهان سرگرم بازجویی از متهم به قتل هستند تا علت و انگیزه او را در ربودن و خفه‌کردن دخترک روشن کنند.

اتاق خبر 24

اخبار مرتبط:

قتل غریبانه دختر شاهنامه / این دختر 12 ساله مشهدی به شدت شکنجه شده بود + عکس

مرد شیشه ای نحوه قتل همسر ودو فرزند خردسالش را تشریح کرد/ رختخواب را روی اجساد قرار دادم

قتل فرزند توسط جراح / همسرش میگوید او پارسا را کشت تا با کس دیگری ازدواج کند

اعتراف به قتل همسر و فرزند بعد از 4‌سال

قتل دو فرزند خردسال بخاطر تحمل نکردن دوری! +تصاویر

قتل هولناک دختر 15 ساله اصفهانی

برچسب ها:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت