تاریخ نشر :پنجشنبه 05 ژانویه 2017 مشاهده : حوادث RSS اشتراک:

کشف جسد در وسط بزرگراه همت + عکس

کشف جسد در بزرگراه همت پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 100 را در ساعت 22:39 به مسیر شرق به غرب بزرگراه همت، جنب بیمارستان تریتا اعزام کرد. محمدرضا عرب فرمانده ایستگاه 100 آتش نشانی تهران گفت: هنگام رسیدن به محل […]

کشف جسد در بزرگراه همت

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 100 را در ساعت 22:39 به مسیر شرق به غرب بزرگراه همت، جنب بیمارستان تریتا اعزام کرد.

کشف جسد در وسط بزرگراه همت

محمدرضا عرب فرمانده ایستگاه 100 آتش نشانی تهران گفت: هنگام رسیدن به محل مشاهده شد که جسد مردی در وسط بزرگراه افتاده است.

وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد که احتمالا این شخص با یک خودرو برخورد کرده و آن خودرو نیز از محل متواری شده بود.

محمدرضا عرب با اعلام این که عوامل راهور، اورژانس و انتظامی نیز در محل حاضر بودند، گفت: به دلیل شرایط نا ایمن و نبود نور کافی بر سطح جاده، آتش نشانان به سرعت با گذاشتن علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه تصادف، محل را ایمن سازی کردند تا از برخورد احتمالی خودروهای عبوری با جسد جلوگیری کنند.

این فرمانده آتش نشانی ابراز داشت: پس از ایمن سازی محل با رسیدن عوامل پزشک قانونی، آتش نشانان جسد متوفی را تحویل آنان دادند.

وی تأکید کرد: بررسی علت این حادثه و چگونگی مرگ و همچنین شناسایی مرد متوفی و خودرو متواری شده از سوی عوامل انتظامی در حال انجام است.

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

تست الکل دختر بازمانده از تصادف اتوبان بابایی مثبت بود+عکس

تصادف شدید و بسیار عجیب سمند در تهران! + تصاویر

اتومبیل فراری در یک تصادف تبدیل به آهن‌پاره شد/ 4 نفرکشته شدند

تصادف زنجیره ای در مشهد یک کشته برجای گذاشت

خودروی سمند بعد از تصادف وحشتناک + تصاویر

کشف جسد در وسط بزرگراه همت + عکس

چهل نما
رایانمهربهنودگشت