بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز شنبه هشتم شهریور ماه سال 1393

فروردين
امروز ماه در برج حوت كامل است. مراقب يك نفر باشيد زيرا او از حسادت تصميم دارد كارهايي به ضرر شما انجام دهد. خوب است دوستانتان را بشناسيد.

ارديبهشت
امروز ماه در برج حوت کامل است . بهتر است کار جدیدی انجام ندهید و سعی کنید کارهای نیمه تمام را تمام کنید . اگر این کار را بکنید از وقت تان خوب استفاده کرده اید.

خرداد
امروز ماه در برج حوت كامل است. اين قسمت از چارت به كارهاي شغلي شما مربوط مي شود بنابراين در هر لحظه يك قدم به جلو مي رويد. عجله كنيد و همه چيز به خوبي پيش مي رود.

تير
امروز ماه کامل در برج حوت است.احساسات در اوج خود قرار دارند.به شدت تحت تاثیر انرژی ماه هستید که حتی اگر هم مستقیماً درگیر نباشید اما لحظات پر از استرسی را دارید.پیشنهاد می کنم آرام باشید،اما آنقدرها هم کمک نمی کند.

مرداد
امروز، ماه كامل است و در علامت دو ماهي مي باشد بنابراين،‌بايد توجهي چند برابر به افرادي بكنيد كه در زندگي به آنها وابسته ايد. كه اين نه تنها از نظر مالي بلكه از نظر احساسي نيز صادق است. احتمالاً بايد مشكلي را با آنهاحل و فصل كنيد و آنها را وادار كنيد كه متوجه شوند، برنامه ريزي اي كه بين شما وجود داشته است، ديگر كاربردي نخواهد داشت و بايد تغيير يابد.

شهريور
امروز ماه دربرج حوت کامل است.بهتر است مشکلات را حل کنید.هر چقدر دیرتر این کار را بکنید شرایط بدتر می شود.

مهر
امروز ماه کامل در بخشی از چارت شماست که حاکم بر کار، سلامتی و کارهای روزمره شما می باشد و شما رامجبور می سازد که تغییرات لازم را در این زمینه ها بدهید. در حال حاضر شما از نیاز خود به تغییر جدول روزمره زندگی تان مطلعید و اکنون زمان آن فرا رسیده که کاری در این رابطه انجام دهید . هم چنین ممکن است احساس کنید این تغییرات تاثیراتی موثر بر روی شما خواهند گذاشت نه تنها بر روی سلامتی تان بلکه فردی موثرتر خواهید شد.

آبان
بین قدرت خلاق و واقع گرای شما تضاد وجود دارد.به خودتان فرصت بدهید تا چیزی را که فکر می کنید عملی است انجام دهید.متوجه می شوید که طرز تفکر شما محدودتان کرده است و بیشتر از این ها می توانید کار انجام دهید.

آذر
شما ذاتاً بدبين نيستيد ولي امروز ستاره ها شما را وادار مي كنند كه تمام امور مالي را با احتياط انجام دهيد. يك نفر ممكن است يك تعهد مالي بدهد كه بعداً‌ قادر به انجامش نباشد. اگر باديده اعتماد با آنها رفتار كنيد مي توانيد خيلي به ضررتان تمام شود. در ضمن مواظب هر كس كه سعي مي كند از شما تعريف و تمجيد كند باشيد چون ممكن است قصد ونيتي در پس اين تعريفها داشته باشند.

دي
ماه در برج حوت كامل است. اين قسمت از چارت شما به مسافرت هاي شغلي مربوط مي شود كه اين سفر، سفري فوق العاده است. اگر مي خواهيد كه امروز از همه نظر روز خوبي باشد، در هنگام رانندگي ياحتي استفاده از وسايل نقليه عمومي مراقب باشيد. اگر مراقب باشيد، سالم مي مانيد اما شايد باز هم اتفاقي برايتان بيفتد كه بخواهيد براي ديگران تعريف كنيد.

بهمن
امروز ماه کامل در اسفند با عنصر آب قرار دارد و به قسمت پول و منابع شخصی چارت شما مربوط می شود . اوضاع نابسامان است و بین شما و یک شخص خاص دعوا و مشاجره ای صورت می گیرد . مشکلات مالی و احساسی خود را حل کنید زیرا هر چه بیشتر اجازه دهید که اوضاع رو به وخامت برود بیشتر احساس رنجیدگی می کنید .

اسفند
یک بدر قابل انفجار در علامت حوت خودتان است . این بدان معناست که یک رابطه قطعاً به پایان رسیده است . زمانی که این مساله اتفاق می افتد با علامت خویش زمان خود را تلف نکنید .امروز فقط عامل پیوند است .

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .
آموزش آشپزی و پخت لذیذترین دسرها و غذا ها با خمیر های پیتزا و پیراشکی و یوفکای 9595