فال امروز شما

فال امروز پنج شنبه یازدهم تیرماه سال 1394


فروردين
امروز ماه در برج جدي كامل است. اگر دوست متولد دي داريد بهتر است مدتي از اودوري كنيد زيرا بداخلاق، زودرنج و بي توجه است. زمان خوبي براي انجام كارهاي نيمه تمام است.

ارديبهشت
امروز ماه در برج کامل است .این قسمت از چارت شما به تحصیلات عالیه و کارهای مربوط به خارج که کمی مشکل است مربوط می شود اگر سعی کنید همه چیز را به خوبی بررسی کنید بنابراین جایی برای نگرانی نیست می توانید راحت باشید و از شرایطی که ستارگان برایتان ایجاد می کنند سود ببرید.

خرداد
امروز ماه در برج جدي كامل است. اين قسمت از چارت شما به كارهاي بزرگ، فعاليت هاي گروهي و رابطه هاي شما مربوط مي شود. اما خيلي مراقب باشيد. چشم هايتان را كاملاً باز كنيد و مطمئن باشيد كه اشتباه نمي كنيد.

تير
حالا که مشکلات و سوءتفاهم ها برطرف شده است زمان خوبی برای شروع جدید است.چرا همکارتان را به یک ناهار یا نوشیدنی بعد از کار دعوت نمی کنید؟می توانید بیش از آن چیزی که فکر می کردید با هم تفاهم دارید.با وجود ماه کامل در برج مخالف شما برج جدی، شاید امشب آنطور که انتظارش را دارید آرام نباشد.

مرداد
امروز، روزي گرم و دوست داشتني است و شخصي بخصوص ،‌از آن، روزي فراموش نشدني خواهد ساخت. در حال حاضر تفاهم و ارتباطي عميق بين هر دوي شما وجود دارد، حتي اگر تاكنون اين قدم به هم نزديك نبوده ايد، تا زماني كه اين ارتباط وجود دارد،‌از آن لذت ببريد! امروز، روز بسيار خوبي است كه احساساتتان را به پرواز در آوريد و احتمالاً بدون اين كه متوجه شويد، اين كار را انجام خواهيد داد، چرا كه امروز احساساتتان بسيار قدرتمند مي باشند.

شهريور
بهتر است یک سری از مشکلات خانوادگی را کنار بگذارید.به سرعت صبرتان را از دست می دهید.سعی نکنید از قدرت تان بیش از حد استفاده کنید و زیادی سخت گیری کنید زیرا موقعیت را بدتر می کند.

مهر
امروز ماه کامل است و در علامت خاکی بز کوهی می باشد.این بدان معنا است که شما باید تصمیمی سخت راجع به خانه و خانواده تان اتخاذ کنید به خصوص اگرمی دانید که در این بین موجب ناراحتی کسی شده اید.هم چنین ممکن است در این زمان شما بتوانید تعادل بهتری بین کار و وظایف خانه تان برقرار کنید تا این که همواره روی یکی از آنها تمرکز کنید و نگران یکی دیگر از آنها باشید.همان طور که خودتان متوجه شده اید،این راهی نیست که ثمربخش باشد.

آبان
اگر به اندازه ای که دوست داشته اید موفق نبوده اید لازم نیست که ناامید شوید امروز از تلاش زیادتان سود می برید از لحاظ مالی پیشرفت زیادی می کنید و از نیروهای تان بهره می برید.

آذر
امروز در خانه دي ماه يك ماه كامل است كه خانه پول و منابع مالي است. امور مالي شما ممكن است جهش خوبي داشته باشد كه حس اعتماد براي خريدن چيزي كه مدتها چشمتان بدنبالش بوده را به شما مي دهد. خوشبختانه، فعلاً درمورد بودجه خود خيلي واقع بين هستيد پس احتمال خرج كردنتان كم است.

دي
ماه در برج خودتان(جدي) كامل است. اگر اخيراً كمي ناراحتي داشته ايد اكنون احساس آرامش مي كنيد. هميشه تمايل داريد كه احساساتتان را پنهان كنيد و استرس باعث مي شود كه سرسخت تر از هميشه شويد. شايد كمي به نظر خودتان بي خيال برسيد، اما از يك پيغام كاملاً شگفت زده مي شويد.

بهمن
امروز ماه کامل در دی قرار دارد که به قسمت نسبتاً مرموز چارت شما مربوط می شود . بنابراین شاید دچار ترس های غیر عقلانی می شوید که در حقیقت هیچ نوع پایه و اساس حقیقی ندارند . شاید وسوسه شوید که افکارتان را برای کسی بازگو نکنید اما می دانید که گفتن مشکلات به دیگران باعث می شود که نیمی از مشکلات حل شود و عاقلانه است که به این نصیحت عمل کنید.

اسفند
بدر ماه در برج خاکی شما را وادار می کند تا درباره یک رابطه منحصر به فرد فکر کنید. این می تواند یک دوستی تصادفی باشد اما به نظر می رسد که خیلی بیشتر از برخورد در نگاه است . اگر شما مطئن نیستید که آن را جدی بگیرید بهتر است سریع عذرخواهی کنید.

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .