فال امروز شما

فال امروز شنبه دوم خرداد سال 1394


فروردين
شايد يكي از دوستان تصميم بگيرد در مورد مسئله مالي صحبت كند اما صحبت آن ها هيچ فايده اي ندارد زيرا هيچ كس نمي تواند به شما ياد بدهد چه طور زندگي كنيد. البته اگر مسئله اي احساسي باشد بيشتر به آن گوش مي كنيد.

ارديبهشت
از این که تلاش کرده اید و شکست خورده اید خسته و بی خوصله هستید و نمی دانید با این مشکلات و مخالفت های خانگی چه کار باید بکنید. صادق باشید و بپذیرید که اگر دیگران به این رفتار غیرمنطقی خود ادامه دهند تلاش شما هیچ فایده ای ندارد.کمی آن ها را به حال خود رها کنید تا خودشان به دنبال شما بیایند این به نفع آن هاست تا بفهمند که این حس چگونه است.

خرداد
امروز تغييرات پيوسته و فرصت هاي خوبي در مسيرهاي زندگي تان وجود دارد. البته قانع كردن همسرتان و دوستان كار آساني نيست و نمي توانيد آنها را مجبور كنيد تا با ايده هاي شما كنار بيايند اما اگر شما اعتماد به نفس نداشته باشيد چه طور انتظار داريد ديگران به شما اعتماد كنند؟ به افكار عالي داشتن خود ادامه دهيد و اميدهايتان را در حد بالايي نگهداريد.

تير
اکنون کمی بیشتر از همیشه منطقی هستید.مخصوصاً اگر می خواهید دلیلی برای بداخلاقی تان پیدا کنید.سعی کنید از کسانی که دیروز ناراحت شان کرده اید،عذرخواهی کنید.

مرداد
امروز هيچ چيز بر طبق نقشه پيش نمي رود و باعث مي شود كه كمي كسل كننده به نظر برسيد. البته كه اين بهانه جالب و خوبي است كه تا آن جا كه مي شود كم تر كار كرد و بر اين عقيده بود كه تلاش در اين مورد مثمرثمر نخواهد بود. تصور بر اين است كه شما بايد از شروع فعاليت هاي جديد، اجتناب كنيد زيرا پيشرفت آنها به شيوه اي كه شما دوست داريد، بعيد به نظر مي رسد.

شهريور
امروز ماه در برج سرطان است.اگر پروژه جدیدی را آغاز کرده اید نمی توانید پیشرفت زیادی داشته باشید.در عوض سعی کنید از فرصت استفاده کنید و هر وقت می توانید استراحت کنید.تمایل دارید با دوستان تان باشید اما بدانید قرارها تغییر می کند.سعی کنید سخت نگیرید و در واقع هر چه پیش آید خوش آید.

مهر
امروز روزی عالی برای تمرکز بر روی اموری است که به تازگی آنها را آغاز کرده اید تا پیشرفتی به دست آورید.ولی بدون حساب نباید کار جدیدی را آغاز کرد چرا که نه تنها به جایی نمی رسد حتی ممکن است انگیزه و هدف جدیدتان را نیز خدشه دار سازد.تا فردا که ستاره ها اوضاع را دوستانه تر می سازند،صبر کنید.

آبان
امروز تا حد زیادی با خودتان رو راست هستید.البته این کار خوب است اما اگر هم این طور نباشد هیچ کس شما را متهم نمی کند.دیگران از اینکه می توانید مسائل را حل کنید و ابهامات را رفع کنید خوشحال می شوند،اما شما از این توانایی تان با خبر نیستید و نمی دانید که چه تاثیر مثبتی بر زندگی تان می گذارد.

آذر
امروز ستاره ها اين فرصت را به شما مي دهند كه در مورد آنچه بعداً مي خواهيد انجام دهيد عميقاً فكر كنيد. ممكن است كه تا به حال نقشه استراتژيكي خود را ريخته باشيد و نيازي نداشته باشيد بيشتر راجع به آن فكر كنيد. از طرفي ممكن است برايتان مبهم باشد كه حالا چه راهي را در پيش بگيريد كه در آن صورت با شخصي صحبت كنيد كه بتوانيد به شما نصيحت كند.(نصيحتي كه براساس احساس او باشد نه براساس منطق او).

دي
امروز حوصله انجام هيچ كاري را نداريد. لازم است عقايدتان را تازه كنيد، اگر بتوانيد به طبيعت برويد برايتان بسيار عالي تر است تا اين كه خودتان را به بي خيالي بزنيد. طبيعت شما را شاداب مي كند و هم چنين مي توانيد آرامش بگيريد.

بهمن
امروز علاقه زیادی به دلسوزی و همدردی دارید . همچنین فرصتی است برای کسانی که می خواهند با شما دردودل کنند . طرز فکری نسبتاً درونی و روحی دارید . بنابراین در رابطه با اتفاقات امروز بردبار هستید و انتقاد نمی کنید . اگر درباره موضوع جدی وارد بحث شوید دوست دارید که تا حد امکان از این موضوع درس بگیرید.

اسفند
به هیچ کوچکترین بدبختی یا عقب ماندگی اجازه ندهید روزتان را خراب کند.یکی دو نفر آماده زبان بازی برای فریب شما هستند . اما طعمه آنها نشوید . آنها دست خالی می روند این طور نیست ؟ به رفقای مطلوبتان وفادار باشید زمان پر عظمتی خواهید داشت.

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .