فال امروز شما

فال امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند ماه سال 1393


فروردين
بهتر است نيازها و تمايلات خود را براي سايرين بيان كنيد هر چقدر اين كار را بيشتر انجام دهيد رابطه بهتري بين هر دوي شما برقرار مي شود.

ارديبهشت
کمی به خاطر حساب های مالی که قرار بوده است در طولانی مدت نتیجه بدهد نگران هستید . دوست دارید کارها را مرتب کنید اما اکنون زمان مناسبی نیست زیرا اطلاعات اشتباهی به دست می آورید.

خرداد
انرژي تان فوق العاده بالا رفته است بايد از افرادي كه سعي دارند شما را از دنبال كردن غرايزتان باز دارند ، دوري كنيد، زيرا شما حق انتخاب داريد و بايد به حرف دلتان گوش كنيد شما به دلايلي مي دانيد در حال حاضر چه كار مي كنيد، چه طور مي خواهيد آن را انجام دهيد، چرا و كي، اما ديگران به سختي اين مسئله را باور مي كنند.

تير
اگر سیاست اخیر شما سودمند بوده است.اکنون زمان آن است که کمی به ارزش های تان اهمیت دهید.به خاطر داشته باشید که همسرتان از جمله کسانی است که با ارزش است،بنابراین به آن توجه کنید،مخصوصاً اگر اخیراً سرتان شلوغ بوده و او رافراموش کرده اید.

مرداد
اگر يك نمونه واقعي از شيرها هستيد، در پول خرج كردن استاد باشيد، پس مواظب باشيد چرا كه امروز روز شانس است. شما طبيعتاً سخاوتمند هستيد، اما مراقب باشيد تا مجبور به پول دادن به كساني كه حقيقتاً لياقت آن را ندارند، نشويد.

شهريور
روز خوبی برای معاشرت با دیگران است و از مصاحبت با آنها سود می برید.با وجود اینکه شخص بخشنده و با گذشت هستید اما اگر کسی زیاد از خودش تعریف کند شما را خسته می کند.اما درمورد بعضی دیگر از بودن و مصاحبت با آن ها خسته نمی شوید.

مهر
امروز دارای روحیه ای هستید که می خواهید پول خرج کنید خصوصاً در خرید اشیاء برای خانه و خانواده تان اگر هنوز حساب خریدهای ژانویه را تصفیه نکرده اید،تقریباً غیرممکن است که در این زمان بتوانید از شر آن خلاص شوید.یادآوری می کنم که شما پول تان را صرف خرید اشیاءقدیمی نمی کنید و بیشتر علاقه مند به خرید اجناسی هستید که موجب راحتی بیشتر در منزل شده و یا نمای زیباتری به منزل تان می دهد.می خواهید احساس کنید که پول تان را به نحو احسن خرج کرده اید.

آبان
هیچ روزی به اندازه امروز برای تان موفقیت آمیز نیست.این ایده که می توانید همه کاری انجام دهید سبب بروز موفقیت برای شما می شود.اگر متوجه شدید که دیگر رقابتی در کار نیست به دنبال موضوع تازه ای می گردید تا مجدداً در رقابت ها شرکت کنید و تغییر چیزی است که در تمام زندگی با آن سرو کار دارید.

آذر
شما آذري ها ذاتاً ماجراجو هستيد و بشما اين امكان را مي دهد كه يك كار غير عادي بكنيد. وقتي قرارباشد شما يك نقطه نظر جديد نسبت به زندگي و ديد جديد در زندگي اختيار كنيد، ديگران با كمال ميل حاضرند اطلاعات و آموزش در آن مورد به شما بدهند و اگر براي عوض كردن روال قديمي زندگي نياز به ريسك كردن باشد شما حاضريد كه ريسك كنيد. شكستن قيدو بند از يك زندگي معمولي وعادي آزادي عملي به شما مي دهد كه حيطه هاي جديد را كشف نمائيد.

دي
بحث روز گذشته ممكن است هنوز ذهن شما را مشغول كرده باشد. نگراني ها و دلشوره ها را كنار بگذاريد. ممكن است بدون اين كه شما متوجه شويد، شخص ديگري نيز همين نگراني ها را داشته باشد ولي قادر به بيان آن ها نباشد.

بهمن
سیارات بر روی زندگی و همینطور روابط نزدیک شما تاثیر زیادی می گذارند و در روابط اجتماعی فرصت های زیادی خواهید داشت و لازم است که کارها را هم اکنون انجام دهید و آنها را به دقایق آخر واگذار نکنید و به این روش دیگران متوجه می شوند که شما واقعاً‌ دوست دارید با آنها باشید و اکنون تصمیم بگیرید و منتظر فرصت های بعدی نباشید.

اسفند
درباره شما چند مساله می تواند رنج آور شود و از خود بی خود شدن ( مستی )‌می تواند شما را آرامش بخشد. اگر شما سفرتان را می توانستید چند روز عقب بندازید مقدار زیادی وقت با ارزش خود را صرفه جویی می کردید . اگر مجبور هستید که به جایی بروید حمل و نقل عمومی ممکن است از ماشین خودتان بهتر باشد.

وبگردی
اخبار داغ هنرمندان
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .