فال فردای شما

فال فردا  سه شنبه دوازدهم اسفند ماه سال 1393

فروردين
اگر شخصي متوجه موضوعي نمي شود شما مقصر نيستيد. سعي كنيد به آن ها اعتماد به نفس بدهيد. زماني كه شما در روياهاي خود غرق شده ايد آن ها واقع بين هستند.

ارديبهشت
به نظر می رسد فکر کردن به گذشته و نگرانی برای کارهای ناتمام کار بیهوده ای است به خصوص زمانی که چیزهای جالبی در اطرافتان هستند. در حال حاضر باید به کارهای عملی بپردازید حتی اگر کسالت آور باشد زیرا اگر آن ها را برای بعد بگذارید آن وقت با کارهایی که برایتان جالب هستند قاطی می شوید.

خرداد
همكاران و همسرتان از توانايي هاي شما توقع زيادي دارند و انتظار دارند در رقابت ها موفق شويد چيزي كه امروز به آن نياز داريد حمايت است نه انتقاد و تشكر از فعاليت هاي شما نه نتيجه دادن آنها. سعي كنيد به مسائلي كه برايتان مهم هستند توجه كنيد و تنها به فكر رضايت ديگران نباشيد. شما نياز ها و خواسته هاي خودتان را داريد و اين مسئله بايد در ذهنتان حك شود.

تير
امروز تمایل دارید کمی رو راست و رک صحبت کنید.اما اگر مراقب باشید احساساتی می شوید.بهترین راه برای صحبت کردن و سخنرانی این است که نت برداری کنید.لازم نیست که همه آن را بلند برای سایرین بخوانید اما داشتن یک یادداشت به شما کمک می کند تا تمام نکات مهم را یاد آورید.

مرداد
شما ذخاير انرژي نهاني را دارا هستيد كه در صورت نياز مي توانيد به آنها وصل شويد. حتي ممكن است خودتان شگفت زده شويد! آرزوهايتان به اوج خود رسيده است و از شروع كار برروي پروژه هايي كه ارزش زيادي برايتان دارند، لذت خواهيد برد. كسي كه به او احترام مي گذاريد و يا بسيار بزرگتر از شماست، مي تواند شانس بزرگي را براي شما به ارمغان بياورد.

شهريور
امروز هم به روابط دوستانه اهمیت می دهید.امروز شاد و سرحال هستید و هر کسی هم که با شما رابطه داشته باشد تحت تاثیر قرار می گیرد.در این زمان همه دوست دارند با شما باشند!

مهر
سعی کنید که امروز کمی از وقت تان را با افرادی که بزرگتر و یا عاقل تر از خودتان هستند بگذارنید چرا که به طرق مختلف از تجربه های آنان سود خواهید جست.ممکن است شخصی شما را زیر بال و پر خود گرفته و یا به نحوی در برابر موضع اخیری که در زندگی در پیش گرفته اید،از شما حمایت کند.هم چنین ممکن است از این که در حال حاضر فرشته نگهبان شما از شما حمایت و محافظت می کند احساس آرامش و راحتی کنید.

آبان
امروز آرام،مفید و متین هستید.سعی کنید انرژی های تان را در جهت زیاد و پاداش مصرف کنید.هم چنین از شرکت در رقابت نیز لذت خواهید برد.مخصوصاً اگر بدانید که شانس زیادی در برنده شدن دارید./td>

آذر
گرچه ممكن است يكي از روابط تان را بهبود بخشيده باشيد ولي بقيه آدمها در زندگي تان مي توانند گمراه كننده ودورو باشند. چيزهاي گرانقيمت و با ارزش را از چشم بعضي ها دور كنيد و خود را خيلي متواضع نشان دهيد و بخصوص در مورد استعدادها و يا پيشرفت هايتان بديگران چيزي نگوئيد و فخر نفروشيد وگرنه حسادت و تنفر را در افراد ممكن است تحريك كنيد. در ضمن مواظب خشم و حسادت كسي كه دلش بخواهد آزادي شما را محدود كند و يا تقاضاي غير معقولانه از شما داشته باشد باشيد. اين نوع رفتار را شما از ديگران توقع نداريد و دليل نيست كه تحملش كنيد.

دي
امروز اين طور به نظر مي آيد كه همسرتان مي خواهد در مورد آينده صحبت كند. ممكن است حوصله يك بحث جدي را نداشته باشيد ولي هميشه هم شما تعيين كننده نيستيد. بهتر است كه قبل از اين كه عصباني شده و كنترل خود را از دست بدهيد، به حرف هاي ديگران نيز گوش بدهيد.

بهمن
اگر کارهایتان را با کمی زیرکی و اطمینان انجام دهید خیلی بهتر از این است که برنامه ها و طرحهایی را که در آینده قصد انجام آن را دارید برای دیگران توضیح دهید . اگر این کار سریعاً‌ نتیجه نداد نگران نشوید ممکن است چند وقتی طول بکشد تا دیگران حرفهای شما را درک کنند برای صبور بودن آمادگی پیدا کنید و هدفهای درازمدت تان را مد نظر داشته باشید.

اسفند
شنیده شدن صدای شما در سخن های بیهوده و صداهای ناسازگار شیوه شما نیست. یک باره پارازیت ها تحلیل رفته است شما در شیوه فرضی معمولی تان می توانید نظرتان را بیان کنید. به طور شگفت انگیزی همه نهایتاً با شما موفق می شوند.

وبگردی
اخبار داغ هنرمندان
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .