حمایت حامد بهداد از بهناز جعفری، پس از حمله این بازیگر به خبرنگاران

حمایت حامد بهداد از بهناز جعفری , حامد بهداد بازیگر معروف ایرانی ، با انتشار این عکس ، صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد و در این باره نوشت :

حمایت حامد بهداد از بهناز جعفری

حمایت حامد بهداد از بهناز جعفری , پس از نشست خبری جنجالی
یک سریال مناسبتی سیما که در آن بازیگر زن این سریال به خبرنگاران و اهالی رسانه توهین کرد،
واکنش های بسیاری به دنبال داشته است.

حالا و در تازه ترین این موارد، حامد بهداد با انتشار پست‌ای در اینستاگرام منسوب به او،
به حمایت تلویحی از بهناز جعفری پرداخته است.

حمایت حامد بهداد از بهناز جعفری

بیوگرافی حامد بهداد

حامد بهداد

متولد 6 آبان 1352 مشهد
برای اولین بار با ایفای نقش اصلی در فیلم « آخر بازی » (همایون اسعدیان، 1379) سینما را تجربه کرد و برای بازی در همین فیلم هم کاندید سیمرغ بلورین از نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شد.

اما بعدها با وجود اینکه هیچگاه در شکل و شمایل نقش اول ظاهر نشد، اما توانست بازیهای در خور توجهی از خود در قالب نقش مکمل در فیلم های مختلف به جا بگذارد که از جمله می توان به فیلم های « بوتیک » (حمید نعمت الله، 1381)، « این زن حرف نمی زند « (احمد امینی، 1381)، « کافه ستاره » (سامان مقدم، 1384) و « آدم » (عبدالرضا کاهانی، 1385) اشاره کرد.

اما پررنگ ترین بازی او در قالب نقش مکمل، بازی در فیلم « روز سوم » (محمدحسین لطیفی، 1385) بود که در نقش یک افسر عرافی که در بحبوحه محاصره خرمشهر عاشق دختری خرمشهری می شود، ظاهر شد و موفق شد نظر اکثر کارشناسان و منتقدان سینمایی را به خود جلب کند و برای دومین بار پس از « آخر بازی » کاندید سیمرغ بلورین از دوره بیست و پنجم جشنواره فیلم فجر شود. بازی حامد بهداد در « روز سوم » اوج هنرنمایی اوست.

کافه سینما

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت