آموزش درست کردن جای وسایل خیاطی با سی دی خراب +تصاویر

درست کردن جای وسایل خیاطی با سی دی وسایل مورد نیاز سی دی های فرسوده پارچه های رنگی و ساده چسب چوب مقداری کنف شیوه ساخت ابتدا روی پارچه ساده دور سی دی ها را با مداد خط بکشید. سپس آن را از پارچه با قیچی جدا کنید و از این دایره به عنوان الگو […]

 جای وسایل خیاطی

درست کردن جای وسایل خیاطی با سی دی

وسایل مورد نیاز

سی دی های فرسوده

پارچه های رنگی و ساده

چسب

چوب

مقداری کنف

شیوه ساخت

ابتدا روی پارچه ساده دور سی دی ها را با مداد خط بکشید. سپس آن را از پارچه با قیچی جدا کنید و از این دایره به عنوان الگو استفاده کنید و به اندازه تعداد سی دی ها روی پارچه ساده دایره بکشید. توجه داشته باشید که برای هر سی دی 2 لایه از پارچه ساده نیاز دارید، یکی برای روی سی دی و یکی برای زیر سی دی که باید برش بزنید. برای جیب ها، نصف دایره ها را باید در نظر بگیرید و از پارچه های رنگی برش بزنید. سپس دایره ها را روی سی دی ها بچسبانید. در این مرحله ابتدا دایره های ساده را رو و زیر سی دی ها بچسبانید تا کاملا هر دو طرف پوشانده شود. اجازه دهید تا خشک شوند و پس از آن قسمت نیم دایره ها را روی دایره ساده بچسبانید.

برای زیباتر شدن کار می توانید از نوارهای رنگی برای لبه جیب ها استفاده کنید. برای دسته های رابط هر سی دی از نوار اریب استفاده کنید و سی دی ها را به هم وصل کنید. اگر در این مرحله هر نوار را با سوزن و نخ به سی دی بعدی وصل کنید کار محکم تر خواهد شد. در پایان از یک میله، چوب یا … برای نگهداری و پایه استفاده کنید. سپس هر ردیف سی دی را به این میله متصل کنید. برای نصب این کاردستی زیبا روی دیوار، می توانید از مقداری نوار کنفی، ربان یا حتی مقداری طناب استفاده کنید. نوار را به دو سر این میله متصل کنید و آن را روی دیوار اتاقتان نصب کنید.

جای وسایل خیاطی

سی دی خراب

جای وسایل خیاطی

بریدن شکل سی دی روی پارچه

جای وسایل خیاطی

درآوردن شکل نیم دایره با پارچه

جای وسایل خیاطی

 جای وسایل خیاطی

نوجوان ها

اخبار مرتبط :

با سی دی سوخته برای بچه ها ماهی درست کنید +تصاویر

ساخت کاردستی با سی دی و فوم + تصاویر

آموزش درست کردن جای نخ و سوزن با سی دی +تصاویر

آموزش ساخت جعبه جواهرات با سی دی +تصاویر

با سی دی های سوخته چه بکنيم

آموزش درست کردن جای وسایل خیاطی با سی دی خراب +تصاویر

    مطالب مرتبط: