تاریخ نشر :دوشنبه 19 دسامبر 2016 مشاهده : کاردستی RSS اشتراک:

آموزش ساخت میزجلومبلی با جعبه +تصاویر

میزجلومبلی وسايل مورد نياز:* چهار عدد جعبه چوبي (خودتان هم مي‌توانيد اين جعبه‌ها را بسازيد.)* چهار عدد پيچ سه سانتي‌متري (اگر چوب جعبه‌ها نازك است از پيچ ۱۶ ميلي‌متري استفاده كنيد.)* كاغذ سنباده ۱۲۰ و ۲۴۰* پرايمر چوب* روغن پرداخت (مي‌توانيد از هر نوع روغني استفاده كنيد.)* قلم مو* دريل* مته مخصوص سوراخ مسطح آموزش […]

میز جلومیلی

میزجلومبلی

وسايل مورد نياز:
* چهار عدد جعبه چوبي (خودتان هم مي‌توانيد اين جعبه‌ها را بسازيد.)
* چهار عدد پيچ سه سانتي‌متري (اگر چوب جعبه‌ها نازك است از پيچ ۱۶ ميلي‌متري استفاده كنيد.)
* كاغذ سنباده ۱۲۰ و ۲۴۰
* پرايمر چوب
* روغن پرداخت (مي‌توانيد از هر نوع روغني استفاده كنيد.)
* قلم مو
* دريل
* مته مخصوص سوراخ مسطح

میز جلومبلی

آموزش ساخت میز جلومبلی

نحوه ساخت میز جلو مبلی :
در ابتدا بايد جعبه‌ها را سنباده بزنيد تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها بايد اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه ابعاد همه‌شان كاملا يكي باشد تا در انتها كار تميزي از آب درآيد. اگر از جعبه آماده استفاده نمي‌كنيد و خودتان چوب‌ها را برش مي‌دهيد با دقت قطعات آن را اندازه‌گيري كنيد. حال تصميم‌گيري كنيد جعبه‌ها چگونه كنار هم قرار بگيرند و چه مدل ميز مبلی را بيشتر می پسنديد.
 
بهتر است قبل از شروع به اين فكر كنيد كه دوست داريد جعبه‌ها را روغن بزنيد يا به رنگ ديگري براي ميز عسلي خود فكر می كنيد؛ زيرا اگر روغن يا رنگ را در ابتدا به تمام قسمت‌هاي جعبه بزنيد، مطمئن مي‌شويد تمام قسمت‌هاي ميز شما به طور يك‌دست كاور شده است.
 
پس از رنگ آميزي و خشک شدن جعبه‌ها، آنها را به صورت دلخواه در كنار هم قرار دهيد. جاهايي كه قرار است  به هم متصل شود را با دريل سوراخ كرده و سپس با ميخ مناسب به هم متصل كنيد.

میزجلومبلی

میزجلومبلی

اگر تمايل داريد ميز مبل خود را راحت جابه‌جا كنيد، مي‌توانيد با متصل كردن يک صفحه چوبی يكدست به پايين جعبه ها و اتصال پايه های چرخدار به كف به راحتی آن را جا به جا كنيد. اين پايه ها را هم مي‌توانيد از ابزار‌آلات فروشی ها تهيه كنيد.

مجله منزل

اخبار مرتبط :

جدیدترین مدل های میز جلو مبلی چوبی مخصوص دکوراسیون های مدرن+تصاویر

نکاتی برای چیدمان انواع میز + تصاویر

نکاتی برای خرید میز عسلی

شیک ترین و ساده ترین ایده ها برای مدرن و جذاب کردن میزجلومبلی+تصاویر

مدرن ترین میزعسلی ها برای انتخابهای فوق العاده+ تصاویر

آموزش ساخت میزجلومبلی با جعبه +تصاویر

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت